Resultater Verdenscup Kuusamo - Totalt etter 1 av 3 etp. - Menn 2017

Resultater Verdenscup Kuusamo - Ruka Triple - Minitouren totalt etter 1 av 3 etapper, menn
Ruka, Kuusamo, Finland - 24. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Name Year Nation Time Behind
 1 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR   2:16.5   
 2 GOLBERG Paal  1990  NOR   2:22.5  +6.0
 3 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN   2:25.8  +9.3
 4 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:27.1  +10.6
 5 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   2:29.9  +13.4
 6 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR   2:31.6  +15.1
 7 VUORINEN Lauri  1995  FIN   2:34.0  +17.5
 8 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS   2:34.9  +18.4
 9 HEDIGER Jovian  1990  SUI   2:38.5  +22.0
 10 JYLHAE Martti  1987  FIN   2:41.0  +24.5
 11 KILP Marko  1993  EST   2:41.8  +25.3
 12 IVERSEN Emil  1991  NOR   2:44.4  +27.9
 13 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   2:46.7  +30.2
 14 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   2:47.2  +30.7
 15 KETELAE Toni  1988  FIN   2:47.7  +31.2
 16 NISKANEN Iivo  1992  FIN   2:48.3  +31.8
 17 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   2:49.1  +32.6
 18 STRANDVALL Matias  1985  FIN   2:49.3  +32.8
 19 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   2:49.6  +33.1
 20 HARVEY Alex  1988  CAN   2:49.6  +33.1
 21 CHANAVAT Lucas  1994  FRA   2:50.0  +33.5
 22 RANKEL Raido  1990  EST   2:50.2  +33.7
 23 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   2:51.1  +34.6
 24 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:51.4  +34.9
 25 MIKKONEN Juho  1990  FIN   2:51.5  +35.0
 26 GROS Baptiste  1990  FRA   2:51.7  +35.2
 27 BJORNSEN Erik  1991  USA   2:52.2  +35.7
 28 LUUSUA Ari  1988  FIN   2:52.2  +35.7
 29 HAARALA Juuso  1996  FIN   2:52.5  +36.0
 30 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:52.9  +36.4
 31 BELOV Evgeniy  1990  RUS   2:55.6  +39.1
 32 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   2:55.7  +39.2
 33 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   2:55.7  +39.2
 34 NEWELL Andrew  1983  USA   2:55.9  +39.4
 35 JOUVE Richard  1994  FRA   2:55.9  +39.4
 36 RASTELLI Maicol  1991  ITA   2:56.5  +40.0
 37 COLOGNA Dario  1986  SUI   2:56.5  +40.0
 38 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   2:56.6  +40.1
 39 PETERSON Teodor  1988  SWE   2:56.9  +40.4
 40 HELLNER Marcus  1985  SWE   2:57.0  +40.5
 41 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   2:57.0  +40.5
 42 LENTING Akira  1990  JPN   2:57.1  +40.6
 43 VITSENKO Alexey  1990  RUS   2:57.2  +40.7
 44 BAUMANN Jonas  1990  SUI   2:57.2  +40.7
 45 BALDAUF Dominik  1992  AUT   2:57.4  +40.9
 46 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   2:57.4  +40.9
 47 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   2:57.5  +41.0
 48 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   2:57.5  +41.0
 49 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ   2:57.7  +41.2
 50 OJANSIVU Antti  1993  FIN   2:57.7  +41.2
 51 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   2:57.7  +41.2
 52 LARKOV Andrey  1989  RUS   2:57.8  +41.3
 53 NOVAK Michal  1996  CZE   2:57.8  +41.3
 54 MLYNAR Peter  1988  SVK   2:57.9  +41.4
 55 STAREGA Maciej  1990  POL   2:57.9  +41.4
 56 WICK Thomas  1991  GER   2:57.9  +41.4
 57 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   2:58.0  +41.5
 58 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   2:58.2  +41.7
 59 LOCKE Julien  1993  CAN   2:58.6  +42.1
 60 HAMILTON Simeon  1987  USA   2:58.6  +42.1
 61 TOENSETH Didrik  1991  NOR   2:58.7  +42.2
 62 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   2:58.9  +42.4
 63 VALJAS Len  1988  CAN   2:59.1  +42.6
 64 PEREKHODA Ruslan  1987  UKR   2:59.1  +42.6
 65 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   2:59.1  +42.6
 66 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   2:59.2  +42.7
 67 JAY Renaud  1991  FRA   2:59.4  +42.9
 68 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE   2:59.5  +43.0
 69 BING Thomas  1990  GER   2:59.5  +43.0
 70 BURMAN Jens  1994  SWE   2:59.7  +43.2
 71 TAMMJARV Karel  1989  EST   2:59.9  +43.4
 72 STADLOBER Luis  1991  AUT   3:00.3  +43.8
 73 JOHNSGAARD Knute  1992  CAN   3:00.3  +43.8
 74 KERSHAW Devon  1982  CAN   3:00.5  +44.0
 75 TSINZOV Veselin  1986  BUL   3:00.5  +44.0
 76 LEHTONEN Lari  1987  FIN   3:00.9  +44.4
 77 EBINA Takanori  1991  JPN   3:01.0  +44.5
 78 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   3:01.0  +44.5
 79 JEANNEROD Alexis  1991  FRA   3:01.6  +45.1
 80 SIMENC Miha  1995  SLO   3:02.0  +45.5
 81 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   3:02.0  +45.5
 82 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   3:02.2  +45.7
 83 RYPL Miroslav  1992  CZE   3:02.3  +45.8
 84 PATTERSON Scott  1992  USA   3:02.6  +46.1
 85 KILLICK Graeme  1989  CAN   3:02.8  +46.3
 86 KAESER Erwan  1992  SUI   3:03.1  +46.6
 87 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   3:03.2  +46.7
 88 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   3:03.5  +47.0
 89 MAEKI Joni  1995  FIN   3:03.5  +47.0
 90 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   3:04.1  +47.6
 91 KIM Magnus  1998  KOR   3:04.2  +47.7
 92 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   3:04.8  +48.3
 93 KATZ Andreas  1988  GER   3:04.8  +48.3
 94 LAMPIC Janez  1996  SLO   3:05.0  +48.5
 95 COCKNEY Jesse  1989  CAN   3:05.3  +48.8
 96 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   3:05.8  +49.3
 97 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   3:06.8  +50.3
 98 TARANTOLA Damien  1991  FRA   3:07.1  +50.6
 99 DOBLER Jonas  1991  GER   3:07.3  +50.8
 100 FURGER Roman  1990  SUI   3:07.6  +51.1
 101 SEMENOV Michail  1986  BLR   3:07.7  +51.2
 102 SHANG Jincai  1993  CHN   3:07.7  +51.2
 103 CALDWELL Patrick  1994  USA   3:07.9  +51.4
 104 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   3:08.1  +51.6
 105 HOFFMAN Noah  1989  USA   3:08.3  +51.8
 106 ROJO Imanol  1990  ESP   3:08.4  +51.9
 107 KNOP Petr  1994  CZE   3:08.8  +52.3
 108 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA   3:10.3  +53.8
 109 FELLNER Adam  1993  CZE   3:10.9  +54.4
 110 SEGEC Andrej  1994  SVK   3:11.0  +54.5
 111 BIELER Livio  1993  SUI   3:11.0  +54.5
 112 WANG Qiang  1993  CHN   3:11.4  +54.9
 113 BURY Dominik  1996  POL   3:11.4  +54.9
 114 EINARSSON Snorri Eythor  1986  ISL   3:11.7  +55.2
 115 DOLAR Miha  1995  SLO   3:12.2  +55.7
 116 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   3:12.5  +56.0
 117 JAKS Martin  1986  CZE   3:12.6  +56.1
 118 CLUGNET James  1996  GBR   3:14.7  +58.2
 119 CHANLOUNG Mark  1995  THA   3:14.9  +58.4
 120 BIKSE Indulis  1995  LAT   3:15.0  +58.5
 121 NARUSE Kaichi  1988  JPN   3:15.7  +59.2
 122 SMITH Callum  1992  GBR   3:15.7  +59.2
 123 MAOWULIETIBIEKE Entemake  1996  CHN   3:19.0  +1:02.5