Resultater Verdenscup Lahti - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater Verdenscup Lahti - Sprint, finale, fri - Menn
Lahti, Finland - 9. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 4 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
3 5 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
4 7 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR
5 12 IVERSEN Emil 1991 NOR
6 19 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
7 11 YOUNG Andrew 1992 GBR
8 10 PETERSON Teodor 1988 SWE
9 9 VALNES Erik 1996 NOR
10 27 JOUVE Richard 1994 FRA
11 6 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
12 20 JAY Renaud 1991 FRA
13 8 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
14 18 VUORINEN Lauri 1995 FIN
15 24 MALTSEV Artem 1993 RUS
16 2 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
17 13 KRASNOV Andrey 1994 RUS
18 15 SVENSSON Oskar 1995 SWE
19 17 TERENTEV Alexander 1999 RUS
20 23 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
21 21 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
22 22 PENTSINEN Anssi 1986 FIN
23 25 SIMENC Miha 1995 SLO
24 26 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS
25 28 THORN Viktor 1996 SWE
26 3 MAEKI Joni 1995 FIN
27 14 CLUGNET James 1996 GBR
28 16 BERGSTROEM Martin 1992 SWE
29 29 SCHAAD Roman 1993 SUI
30 30 JYLHAE Martti 1987 FIN

31 31 STAREGA Maciej 1990 POL
32 32 HANNEMAN Logan 1993 USA
33 33 SUHONEN Verneri 1997 FIN
34 34 ZELGER Stefan 1995 ITA
35 35 HAARALA Juuso 1996 FIN
36 36 GROS Baptiste 1990 FRA
36 37 HAMILTON Simeon 1987 USA
38 38 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
39 39 POIKKIMAKI Miska 2000 FIN
40 40 LAMPIC Janez 1996 SLO
41 41 BOLGER Kevin 1993 USA
42 42 BJORNSEN Erik 1991 USA
42 43 RANKEL Raido 1990 EST
44 44 MANNILA Lauri 1998 FIN
45 45 HIIDENSALO Olli 1991 FIN
46 46 MIKKONEN Juho 1990 FIN
47 47 HEDIGER Jovian 1990 SUI
48 48 KAESER Erwan 1992 SUI
49 49 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
50 50 ARNAULT Clement 1990 FRA
51 51 LEPISTO Lauri 1996 FIN
52 52 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS
53 53 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
54 54 KORPELA Heikki 1990 FIN
55 55 KINDSCHI Joeri 1986 SUI
56 56 CHAUVIN Valentin 1995 FRA
57 57 SELLER Ludek 1995 CZE
58 58 BURY Kamil 1995 POL
59 59 AHONEN Ville 1994 FIN
60 60 BRUGGER Janosch 1997 GER

61 61 SIPILA Turo 1997 FIN
62 62 OLEX Max 1989 GER
63 63 KILP Marko 1993 EST
64 64 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS
65 65 HOKKA Oskari 1999 FIN
66 66 WEI Meng 1996 CHN
67 67 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN
68 68 ZHU Mingliang 1998 CHN
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
1001 1992 CZE