Resultater Verdenscup Lahti - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater Verdenscup Lahti - Sprint, prolog, fri - Menn
Lahti, Finland - 9. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 22 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:47.01 0.00 0.00
2 24 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 2:51.16 +4.15 29.82
3 14 MAEKI Joni 1995 FIN 2:51.36 +4.35 31.26
4 20 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:51.37 +4.36 31.33
5 21 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 2:51.41 +4.40 31.61
6 2 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:52.24 +5.23 37.58
7 12 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 2:52.99 +5.98 42.97
8 11 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 2:53.05 +6.04 43.40
9 4 VALNES Erik 1996 NOR 2:53.39 +6.38 45.84
10 16 PETERSON Teodor 1988 SWE 2:53.71 +6.70 48.14
11 23 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:54.28 +7.27 52.24
12 7 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:54.73 +7.72 55.47
13 32 KRASNOV Andrey 1994 RUS 2:55.10 +8.09 58.13
14 36 CLUGNET James 1996 GBR 2:55.12 +8.11 58.27
15 17 SVENSSON Oskar 1995 SWE 2:55.41 +8.40 60.36
16 39 BERGSTROEM Martin 1992 SWE 2:55.41 +8.40 60.36
17 28 TERENTEV Alexander 1999 RUS 2:55.42 +8.41 60.43
18 34 VUORINEN Lauri 1995 FIN 2:55.54 +8.53 61.29
19 9 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 2:55.82 +8.81 63.30
20 15 JAY Renaud 1991 FRA 2:55.84 +8.83 63.45
21 40 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 2:56.19 +9.18 65.96
22 33 PENTSINEN Anssi 1986 FIN 2:56.20 +9.19 66.03
23 19 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 2:56.26 +9.25 66.46
24 53 MALTSEV Artem 1993 RUS 2:56.32 +9.31 66.89
25 18 SIMENC Miha 1995 SLO 2:56.52 +9.51 68.33
26 3 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 2:56.70 +9.69 69.62
27 5 JOUVE Richard 1994 FRA 2:56.97 +9.96 71.56
28 8 THORN Viktor 1996 SWE 2:56.99 +9.98 71.71
29 25 SCHAAD Roman 1993 SUI 2:57.02 +10.01 71.92
30 26 JYLHAE Martti 1987 FIN 2:57.06 +10.05 72.21

31 31 STAREGA Maciej 1990 POL 2:57.12 +10.11 72.64
32 52 HANNEMAN Logan 1993 USA 2:57.28 +10.27 73.79
33 42 SUHONEN Verneri 1997 FIN 2:57.41 +10.40 74.73
34 38 ZELGER Stefan 1995 ITA 2:57.77 +10.76 77.31
35 43 HAARALA Juuso 1996 FIN 2:57.92 +10.91 78.39
36 6 HAMILTON Simeon 1987 USA 2:58.08 +11.07 79.54
36 10 GROS Baptiste 1990 FRA 2:58.08 +11.07 79.54
38 13 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 2:58.34 +11.33 81.41
39 68 POIKKIMAKI Miska 2000 FIN 2:58.37 +11.36 81.62
40 41 LAMPIC Janez 1996 SLO 2:58.49 +11.48 82.49
41 29 BOLGER Kevin 1993 USA 2:58.86 +11.85 85.14
42 37 BJORNSEN Erik 1991 USA 2:58.88 +11.87 85.29
42 50 RANKEL Raido 1990 EST 2:58.88 +11.87 85.29
44 57 MANNILA Lauri 1998 FIN 2:58.90 +11.89 85.43
45 62 HIIDENSALO Olli 1991 FIN 2:58.91 +11.90 85.50
46 61 MIKKONEN Juho 1990 FIN 2:58.98 +11.97 86.01
47 1 HEDIGER Jovian 1990 SUI 2:59.36 +12.35 88.74
48 45 KAESER Erwan 1992 SUI 2:59.64 +12.63 90.75
49 51 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 2:59.80 +12.79 91.90
50 30 ARNAULT Clement 1990 FRA 2:59.89 +12.88 92.55
51 55 LEPISTO Lauri 1996 FIN 3:00.26 +13.25 95.20
52 47 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 3:00.32 +13.31 95.63
53 35 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 3:00.52 +13.51 97.07
54 63 KORPELA Heikki 1990 FIN 3:00.74 +13.73 98.65
55 56 KINDSCHI Joeri 1986 SUI 3:01.12 +14.11 101.38
56 27 CHAUVIN Valentin 1995 FRA 3:01.76 +14.75 105.98
57 48 SELLER Ludek 1995 CZE 3:02.60 +15.59 112.02
58 49 BURY Kamil 1995 POL 3:02.73 +15.72 112.95
59 66 AHONEN Ville 1994 FIN 3:02.83 +15.82 113.67
60 54 BRUGGER Janosch 1997 GER 3:02.90 +15.89 114.17

61 58 SIPILA Turo 1997 FIN 3:03.04 +16.03 115.18
62 46 OLEX Max 1989 GER 3:04.19 +17.18 123.44
63 44 KILP Marko 1993 EST 3:04.29 +17.28 124.16
64 60 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS 3:04.63 +17.62 126.60
65 69 HOKKA Oskari 1999 FIN 3:04.95 +17.94 128.90
66 67 WEI Meng 1996 CHN 3:05.20 +18.19 130.70
67 64 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN 3:05.87 +18.86 135.51
68 65 ZHU Mingliang 1998 CHN 3:05.99 +18.98 136.38
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
59 RYPL Miroslav 1992 CZE