PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!

Resultater Verdenscup Lillehammer - 10 km - Fri - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Lillehammer Triple - 10 km, fri, kvinner
Lillehammer, Oppland - 1. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
119JOHAUG Therese1988NOR26:22.40.000.00
226ANDERSSON Ebba1997SWE26:31.6+9.24.65
358KALLA Charlotte1987SWE26:38.1+15.77.94
444OESTBERG Ingvild Flugstad1990NOR26:57.2+34.817.59
530PARMAKOSKI Krista1990FIN27:05.9+43.521.99
656HAGA Ragnhild1991NOR27:18.3+55.928.26
728STADLOBER Teresa1993AUT27:24.3+1:01.931.29
829WENG Heidi1991NOR27:30.5+1:08.134.43
934BJORNSEN Sadie1989USA27:39.4+1:17.038.93
1054INGEMARSDOTTER Ida1985SWE27:44.4+1:22.041.46
111BRENNAN Rosie1988USA27:51.7+1:29.345.15
1250DIGGINS Jessica1991USA27:52.3+1:29.945.45
1340SETTLIN Evelina1992SWE27:53.3+1:30.945.96
1417BELORUKOVA Yulia1995RUS27:57.4+1:35.048.03
1560NILSSON Stina1993SWE27:58.4+1:36.048.53
1625NEPRYAEVA Natalia1995RUS27:59.6+1:37.249.14
1727VON SIEBENTHAL Nathalie1993SUI28:01.2+1:38.849.95
1811ISTOMINA Mariya1997RUS28:02.2+1:39.850.46
1933CEBASEK Alenka1989SLO28:18.1+1:55.758.49
2024SLIND Kari Oeyre1991NOR28:19.0+1:56.658.95
2147SAAPUNKI Susanna1992FIN28:22.1+1:59.760.52
2232SUNDLING Jonna1994SWE28:26.8+2:04.462.89
2320WENG Tiril Udnes1996NOR28:32.1+2:09.765.57
2418ISHIDA Masako1980JPN28:43.1+2:20.771.13
253SHEVCHENKO Anna1993KAZ28:43.6+2:21.271.39
2612FINK Pia1995GER28:46.7+2:24.372.95
2723MONONEN Laura1984FIN28:47.9+2:25.573.56
285TYULENEVA Valeriya1997KAZ28:50.3+2:27.974.77
2846RINGWALD Sandra1990GER28:50.3+2:27.974.77
3016PATTERSON Caitlin1990USA28:50.6+2:28.274.92

3121HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR28:51.8+2:29.475.53
322ZHEREBYATEVA Anna1997RUS28:53.9+2:31.576.59
3315SLIND Silje Oeyre1988NOR28:57.3+2:34.978.31
3452FAEHNDRICH Nadine1995SUI29:00.5+2:38.179.93
3555WENG Lotta Udnes1996NOR29:01.8+2:39.480.59
3657DAHLQVIST Maja1994SWE29:03.7+2:41.381.55
3710CARL Victoria1995GER29:05.4+2:43.082.41
3813HENNIG Katharina1996GER29:07.5+2:45.183.47
3945DYVIK Anna1994SWE29:07.9+2:45.583.67
406SOBOLEVA Elena1992RUS29:09.7+2:47.384.58
4142LUNDGREN Moa1998SWE29:10.6+2:48.285.04
4151DURKINA Lidia1997RUS29:10.6+2:48.285.04
4359SVENDSEN Anna1990NOR29:12.5+2:50.186.00
447MURUD Thea Krokan1994NOR29:27.9+3:05.593.78
4535JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR29:30.2+3:07.894.94
4631OUS Amalie Haakonsen1996NOR29:32.0+3:09.695.85
478LAMPIC Anamarija1995SLO29:39.8+3:17.499.80
4837FLETEN Emilie1992NOR29:41.9+3:19.5100.86
4943ALESHINA Tatiana1994RUS29:43.9+3:21.5101.87
5036FALK Hanna1989SWE29:52.9+3:30.5106.42
5173FABJAN Vesna1985SLO29:58.0+3:35.6109.00
524RAZYMOVA Katerina1991CZE29:59.5+3:37.1109.76
5338MATVEEVA Natalia1986RUS29:59.7+3:37.3109.86
5474VISNAR Katja1984SLO30:12.6+3:50.2116.38
5522MATINTALO Johanna1996FIN30:25.4+4:03.0122.85
5614FRAEBEL Antonia1997GER30:26.4+4:04.0123.36
5768KLEMENCIC Anita1996SLO30:27.5+4:05.1123.91
5872UREVC Eva1995SLO30:27.6+4:05.2123.96
5961BYKOVA Irina1993KAZ30:31.2+4:08.8125.78
6049MILLER Kaitlynn1991USA30:32.8+4:10.4126.59

6167LYLYNPERA Katri1994FIN30:36.9+4:14.5128.67
6269SHAPOVALOVA Evgenia1986RUS30:38.1+4:15.7129.27
6353SARGENT Ida1988USA30:40.8+4:18.4130.64
6439GIMMLER Laura1993GER30:42.2+4:19.8131.34
6571PHINNEY Kelsey1994USA30:44.9+4:22.5132.71
6675JULIN Andrea1994FIN30:46.7+4:24.3133.62
6762LI Xin1992CHN30:49.6+4:27.2135.09
6870KODAMA Miki1996JPN30:55.6+4:33.2138.12
6964TAKIZAWA Kozue1995JPN31:13.9+4:51.5147.37
7063WINKLER Anne1994GER31:32.9+5:10.5156.98
7165MUTAGAROVA Elmira1996KAZ31:36.3+5:13.9158.70
7266MA Qinghua1995CHN31:46.3+5:23.9163.75
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
41PROCHAZKOVA Alena1984SVK
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
9KIRPICHENKO Yana1996RUS
48LAURENT Greta1992ITA