PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!

Resultater Verdenscup Lillehammer - Jaktstart - 10 km - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Lillehammer Triple - Jaktstart 10 km, klassisk, kvinner
Lillehammer, Oppland - 2. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-point-timeRkFIS-poeng
1 JOHAUG Therese 1988 NOR 29:35.50.00 29:33.0 (1) 0.00
2 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 29:52.3 +16.8 29:38.0 (3) 3.38
3 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 29:53.4 +17.9 29:33.6 (2) 0.41
4 KALLA Charlotte 1987 SWE 29:58.6 +23.1 29:58.6 (4) 17.33
5 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 30:39.7 +1:04.2 30:00.4 (5) 18.54
6 NILSSON Stina 1993 SWE 31:10.9 +1:35.4 30:05.3 (6) 21.86
7 STADLOBER Teresa 1993 AUT 31:20.3 +1:44.8 30:15.4 (8) 28.70
8 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 31:40.8 +2:05.3 30:06.4 (7) 22.61
9 HAGA Ragnhild 1991 NOR 31:48.7 +2:13.2 31:10.7 (19) 66.13
10 BJORNSEN Sadie 1989 USA 31:57.2 +2:21.7 31:06.9 (17) 63.55
11 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 32:12.8 +2:37.3 30:41.1 (9) 46.09
12 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 32:16.0 +2:40.5 31:08.6 (18) 64.70
13 DIGGINS Jessica 1991 USA 32:17.9 +2:42.4 30:53.0 (11) 54.15
14 SUNDLING Jonna 1994 SWE 32:20.9 +2:45.4 30:45.4 (10) 49.00
15 BRENNAN Rosie 1988 USA 32:21.5 +2:46.0 30:56.7 (16) 56.65
16 WENG Heidi 1991 NOR 32:27.5 +2:52.0 31:14.2 (20) 68.49
17 SETTLIN Evelina 1992 SWE 32:59.4 +3:23.9 31:52.4 (30) 94.35
18 RINGWALD Sandra 1990 GER 33:15.1 +3:39.6 30:54.3 (12) 55.03
19 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 33:35.3 +3:59.8 31:29.0 (25) 78.51
20 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN 33:35.8 +4:00.3 31:29.7 (26) 78.98
21 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 33:36.0 +4:00.5 31:49.4 (29) 92.32
22 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 33:39.1 +4:03.6 30:55.4 (14) 55.77
23 DYVIK Anna 1994 SWE 33:39.6 +4:04.1 30:55.7 (15) 55.97
24 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 33:40.1 +4:04.6 31:46.5 (27) 90.36
25 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 33:44.5 +4:09.0 31:59.7 (33) 99.29
26 DURKINA Lidia 1997 RUS 33:53.4 +4:17.9 30:54.6 (13) 55.23
27 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 34:09.3 +4:33.8 31:27.0 (24) 77.16
28 HENNIG Katharina 1996 GER 34:15.7 +4:40.2 31:21.5 (22) 73.43
29 CARL Victoria 1995 GER 34:16.2 +4:40.7 31:22.7 (23) 74.25
30 MONONEN Laura 1984 FIN 34:17.7 +4:42.2 31:49.0 (28) 92.05

31 ISHIDA Masako 1980 JPN 34:36.2 +5:00.7 31:54.5 (31) 95.77
32 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 34:37.9 +5:02.4 32:13.0 (37) 108.29
33 LUNDGREN Moa 1998 SWE 34:44.0 +5:08.5 32:06.0 (34) 103.55
34 PATTERSON Caitlin 1990 USA 34:48.6 +5:13.1 32:11.8 (36) 107.48
35 CEBASEK Alenka 1989 SLO 34:56.1 +5:20.6 33:04.2 (47) 142.94
36 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 35:07.1 +5:31.6 32:30.7 (41) 120.27
37 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 35:07.8 +5:32.3 32:28.6 (39) 118.85
38 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 35:08.0 +5:32.5 32:34.8 (43) 123.05
39 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 35:13.1 +5:37.6 32:17.7 (38) 111.47
40 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 35:16.1 +5:40.6 31:59.4 (32) 99.09
41 SVENDSEN Anna 1990 NOR 35:18.4 +5:42.9 32:28.8 (40) 118.98
42 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 35:31.8 +5:56.3 32:11.5 (35) 107.28
43 MATINTALO Johanna 1996 FIN 35:35.3 +5:59.8 31:21.0 (21) 73.10
44 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 35:55.8 +6:20.3 32:33.7 (42) 122.30
45 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 36:14.4 +6:38.9 33:41.1 (53) 167.92
46 ALESHINA Tatiana 1994 RUS 36:18.3 +6:42.8 32:49.4 (45) 132.93
47 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 36:22.6 +6:47.1 33:33.9 (51) 163.05
48 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 36:32.2 +6:56.7 32:48.8 (44) 132.52
49 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 36:51.4 +7:15.9 33:39.9 (52) 167.11
50 MILLER Kaitlynn 1991 USA 37:19.4 +7:43.9 32:52.8 (46) 135.23
51 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS 37:42.6 +8:07.1 33:19.8 (49) 153.50
52 LI Xin 1992 CHN 37:45.9 +8:10.4 33:05.3 (48) 143.69
53 BYKOVA Irina 1993 KAZ 37:47.3 +8:11.8 33:22.5 (50) 155.33
54 VISNAR Katja 1984 SLO 37:57.7 +8:22.2 34:01.9 (55) 182.00
55 JULIN Andrea 1994 FIN 38:12.2 +8:36.7 33:42.4 (54) 168.80
56 KODAMA Miki 1996 JPN 40:55.7 +11:20.2 35:56.5 (56) 259.56
LYLYNPERA Katri 1994 FIN   (0)
FINK Pia 1995 GER   (0)
FALK Hanna 1989 SWE   (0)
FRAEBEL Antonia 1997 GER   (0)

PHINNEY Kelsey 1994 USA   (0)