Resultater Verdenscup Lillehammer - Jaktstart - 15 km - Menn 2018



Resultater Verdenscup Lillehammer Triple - Jaktstart 15 km, klassisk, menn
Lillehammer, Oppland - 2. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-point-timeRkFIS-poeng
1 TOENSETH Didrik 1991 NOR 44:13.80.00 44:12.0 (30) 37.81
2 ROETHE Sjur 1988 NOR 44:15.4 +1.6 44:15.4 (32) 39.39
3 IVERSEN Emil 1991 NOR 45:17.1 +1:03.3 45:05.6 (65) 62.82
4 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 45:18.2 +1:04.4 43:58.5 (22) 31.51
5 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 45:18.3 +1:04.5 43:58.5 (22) 31.51
6 LARKOV Andrey 1989 RUS 45:18.8 +1:05.0 44:09.0 (29) 36.41
7 NISKANEN Iivo 1992 FIN 45:19.0 +1:05.2 43:45.9 (17) 25.62
8 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 45:19.1 +1:05.3 44:35.1 (47) 48.59
9 THORN Viktor 1996 SWE 45:19.3 +1:05.5 44:18.2 (36) 40.70
10 COLOGNA Dario 1986 SUI 45:19.6 +1:05.8 44:33.1 (46) 47.65
11 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 45:20.0 +1:06.2 43:34.7 (13) 20.40
12 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 45:20.3 +1:06.5 43:32.0 (11) 19.14
13 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 45:20.8 +1:07.0 44:24.2 (40) 43.50
14 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 45:21.1 +1:07.3 44:07.3 (28) 35.61
15 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 45:21.1 +1:07.3 44:32.5 (45) 47.37
16 HARVEY Alex 1988 CAN 45:22.5 +1:08.7 44:26.9 (42) 44.76
17 BRUGGER Janosch 1997 GER 45:22.7 +1:08.9 42:51.0 (1) 0.00
18 PARISSE Clement 1993 FRA 45:23.0 +1:09.2 44:03.8 (24) 33.98
19 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 45:23.2 +1:09.4 44:07.2 (27) 35.57
20 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS 45:23.8 +1:10.0 43:50.8 (18) 27.91
21 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 45:24.4 +1:10.6 44:46.6 (54) 53.96
22 LAPIERRE Jules 1996 FRA 45:24.7 +1:10.9 43:56.3 (20) 30.48
23 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 45:24.7 +1:10.9 43:55.3 (19) 30.01
24 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 45:25.7 +1:11.9 44:42.7 (52) 52.14
25 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 45:26.6 +1:12.8 43:30.4 (10) 18.39
26 BURMAN Jens 1994 SWE 45:27.5 +1:13.7 43:13.9 (5) 10.69
27 SPITSOV Denis 1996 RUS 45:29.6 +1:15.8 44:56.9 (62) 58.76
28 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 45:30.7 +1:16.9 43:12.6 (4) 10.08
29 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 45:31.2 +1:17.4 43:07.1 (2) 7.51
30 BOEGL Lucas 1990 GER 45:32.0 +1:18.2 43:29.1 (8) 17.78

31 DOBLER Jonas 1991 GER 45:32.9 +1:19.1 43:21.1 (6) 14.05
32 BJORNSEN Erik 1991 USA 45:39.9 +1:26.1 43:08.9 (3) 8.35
33 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 45:48.6 +1:34.8 43:36.0 (14) 21.00
34 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 45:57.8 +1:44.0 44:21.4 (39) 42.19
35 FURGER Roman 1990 SUI 46:13.2 +1:59.4 44:57.8 (63) 59.18
36 POLTORANIN Alexey 1987 KAZ 46:20.9 +2:07.1 43:24.4 (7) 15.59
37 HAUKE Max 1992 AUT 46:21.5 +2:07.7 44:42.6 (51) 52.09
38 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 46:21.6 +2:07.8 44:06.6 (26) 35.29
39 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 46:22.5 +2:08.7 44:05.5 (25) 34.77
40 BAUMANN Jonas 1990 SUI 46:23.0 +2:09.2 43:29.3 (9) 17.88
41 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu 1996 AND 46:26.8 +2:13.0 44:38.6 (49) 50.22
42 LIVERS Toni 1983 SUI 46:27.6 +2:13.8 43:39.9 (16) 22.82
43 BING Thomas 1990 GER 46:50.9 +2:37.1 43:34.6 (12) 20.35
44 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 46:52.1 +2:38.3 43:38.9 (15) 22.36
45 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 46:54.9 +2:41.1 44:14.1 (31) 38.79
46 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 47:03.2 +2:49.4 44:49.9 (59) 55.50
47 NOTZ Florian 1992 GER 47:03.9 +2:50.1 45:01.5 (64) 60.91
48 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 47:05.6 +2:51.8 44:16.1 (33) 39.72
49 SVENSSON Oskar 1995 SWE 47:07.3 +2:53.5 43:57.2 (21) 30.90
50 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 47:11.0 +2:57.2 44:53.9 (60) 57.36
51 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 47:27.4 +3:13.6 44:55.9 (61) 58.30
52 NORRIS David 1990 USA 47:35.7 +3:21.9 44:39.0 (50) 50.41
53 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 47:56.2 +3:42.4 44:45.1 (53) 53.26
54 TIBERGHIEN Jean 1995 FRA 48:00.9 +3:47.1 44:46.6 (54) 53.96
55 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 48:03.9 +3:50.1 44:49.0 (57) 55.08
56 PENTSINEN Anssi 1986 FIN 48:19.9 +4:06.1 44:36.5 (48) 49.24
57 VOLOTKA Denis 1985 KAZ 48:32.1 +4:18.3 44:17.2 (35) 40.23
58 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 48:34.5 +4:20.7 45:08.5 (66) 64.18
59 BOLGER Kevin 1993 USA 48:34.6 +4:20.8 44:49.8 (58) 55.45
60 VEERPALU Andreas 1994 EST 48:35.1 +4:21.3 44:26.3 (41) 44.48

61 KENNEDY Russell 1991 CAN 48:46.2 +4:32.4 45:22.5 (67) 70.71
62 MARTIN Adam 1994 USA 48:49.5 +4:35.7 44:20.3 (37) 41.68
63 PATTERSON Scott 1992 USA 48:52.8 +4:39.0 44:46.8 (56) 54.05
64 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 48:53.2 +4:39.4 44:20.9 (38) 41.96
65 VUORINEN Lauri 1995 FIN 48:55.3 +4:41.5 44:29.9 (43) 46.16
66 HAMILTON Simeon 1987 USA 48:57.9 +4:44.1 46:02.3 (69) 89.29
67 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 49:05.1 +4:51.3 44:30.2 (44) 46.30
68 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 49:25.0 +5:11.2 44:17.1 (34) 40.19
69 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 49:25.5 +5:11.7 45:28.5 (68) 73.51
70 KNOP Petr 1994 CZE 50:10.9 +5:57.1 46:26.6 (72) 100.63
71 SHIELDS Andy 1991 CAN 50:20.5 +6:06.7 47:06.0 (75) 119.02
72 FELLNER Adam 1993 CZE 50:47.9 +6:34.1 46:11.9 (71) 93.77
72 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR 50:47.9 +6:34.1 46:07.2 (70) 91.58
74 RANKEL Raido 1990 EST 51:38.6 +7:24.8 46:51.2 (73) 112.11
75 ROJO Imanol 1990 ESP 51:53.4 +7:39.6 47:16.3 (77) 123.83
76 KORISTEK Jan 1996 SVK 51:59.5 +7:45.7 47:15.8 (76) 123.59
77 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 52:03.9 +7:50.1 46:53.0 (74) 112.95
78 PERSSON Anton 1995 SWE 53:07.8 +8:54.0 47:48.2 (78) 138.72
HEIKKINEN Matti 1983 FIN   (0)
ERIKSSON Gustav 1991 SWE   (0)
RASTELLI Maicol 1991 ITA   (0)
TAMMJARV Karel 1989 EST   (0)