Resultater Verdenscup Lillehammer - Sprint - Finale - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Lillehammer Triple - Sprint finale, fri, kvinner
Lillehammer, Oppland - 30. november 2018

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
126SUNDLING Jonna1994SWE
23NILSSON Stina1993SWE
36BJORNSEN Sadie1989USA
413SETTLIN Evelina1992SWE
57SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR
61FALK Hanna1989SWE
729INGEMARSDOTTER Ida1985SWE
818MATVEEVA Natalia1986RUS
92HAGA Ragnhild1991NOR
105KALLA Charlotte1987SWE
114OESTBERG Ingvild Flugstad1990NOR
1224LUNDGREN Moa1998SWE
138RINGWALD Sandra1990GER
1416LAURENT Greta1992ITA
1523PARMAKOSKI Krista1990FIN
1625WENG Lotta Udnes1996NOR
1712DIGGINS Jessica1991USA
1817FAEHNDRICH Nadine1995SUI
1922WENG Tiril Udnes1996NOR
2027NEPRYAEVA Natalia1995RUS
219BRENNAN Rosie1988USA
2210HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR
2315CEBASEK Alenka1989SLO
2419FABJAN Vesna1985SLO
2520SLIND Kari Oeyre1991NOR
2611BELORUKOVA Yulia1995RUS
2714VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI
2821DYVIK Anna1994SWE
2928LAMPIC Anamarija1995SLO
3030SVENDSEN Anna1990NOR

3131OUS Amalie Haakonsen1996NOR
3232DAHLQVIST Maja1994SWE
3333JOHAUG Therese1988NOR
3434SARGENT Ida1988USA
3535UREVC Eva1995SLO
3636STADLOBER Teresa1993AUT
3737MONONEN Laura1984FIN
3838PHINNEY Kelsey1994USA
3939SLIND Silje Oeyre1988NOR
4040MURUD Thea Krokan1994NOR
4141WINKLER Anne1994GER
4242ANDERSSON Ebba1997SWE
4343WENG Heidi1991NOR
4444JULIN Andrea1994FIN
4545VISNAR Katja1984SLO
4646VON SIEBENTHAL Nathalie1993SUI
4747FINK Pia1995GER
4848RAZYMOVA Katerina1991CZE
4949SAAPUNKI Susanna1992FIN
5050ISTOMINA Mariya1997RUS
5151GIMMLER Laura1993GER
5252SHAPOVALOVA Evgenia1986RUS
5353PROCHAZKOVA Alena1984SVK
5454ALESHINA Tatiana1994RUS
5555LYLYNPERA Katri1994FIN
5656NOVAKOVA Petra1993CZE
5757SOBOLEVA Elena1992RUS
5858FRAEBEL Antonia1997GER
5959PATTERSON Caitlin1990USA
6060HENNIG Katharina1996GER

6161CARL Victoria1995GER
6262DURKINA Lidia1997RUS
6363ZHEREBYATEVA Anna1997RUS
6464TAYLOR Annika1993GBR
6565MATINTALO Johanna1996FIN
6666SHEVCHENKO Anna1993KAZ
6767FLETEN Emilie1992NOR
6868KLEMENCIC Anita1996SLO
6969JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR
7070LI Xin1992CHN
7171KIRPICHENKO Yana1996RUS
7272BYKOVA Irina1993KAZ
7373MILLER Kaitlynn1991USA
7474MUTAGAROVA Elmira1996KAZ
7575SLABANJA Manca1995SLO
7676TAKIZAWA Kozue1995JPN
7777TYULENEVA Valeriya1997KAZ
7878ISHIDA Masako1980JPN
7979MA Qinghua1995CHN
8080KODAMA Miki1996JPN
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
1001CALDWELL Sophie1990USA