-->

Resultater Verdenscup Lillehammer - Stafett - Kvinner 2015



Resultater Verdenscup Lillehammer - Stafett (4 x 5 km - klassisk, klassisk, fristil, fristil), kvinner
Lillehammer, Oppland - 6. desember 2015

Arrangementstype: Langrenn

​Offisiell resultatliste (PDF-fil)

Komplette resultater

Plass Navn Født Nasjon Tid Differanse
 1 NORWAY I   NOR 53:33.1   
    FALLA Maiken Caspersen  1990    13:48.9  
    OESTBERG Ingvild Flugstad  1990    13:44.3  
    JOHAUG Therese  1988    12:49.3  
    WENG Heidi  1991    13:10.6  
 2 FINLAND   FIN 55:32.2  +1:59.1
    PARMAKOSKI Krista  1990    13:50.1  
    NISKANEN Kerttu  1988    14:04.6  
    MONONEN Laura  1984    13:31.8  
    KYLLOENEN Anne  1987    14:05.7  
 3 UNITED STATES OF AMERICA   USA 55:40.2  +2:07.1
    BRENNAN Rosie  1988    14:31.8  
    BJORNSEN Sadie  1989    14:31.3  
    STEPHEN Elizabeth  1987    13:30.0  
    DIGGINS Jessica  1991    13:07.1  
 4 NORWAY II   NOR 55:41.6  +2:08.5
    JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987    13:42.8  
    SLIND Kari Oeyre  1991    14:27.0  
    NAKSTAD Maria Stroem  1991    14:02.2  
    HAGA Ragnhild  1991    13:29.6  
 5 SWEDEN   SWE 56:11.5  +2:38.4
    INGEMARSDOTTER Ida  1985    13:49.2  
    WIKEN Emma  1989    15:07.5  
    RYDQVIST Maria  1983    13:32.8  
    KALLA Charlotte  1987    13:42.0  
 6 GERMANY   GER 56:17.9  +2:44.8
    RINGWALD Sandra  1990    14:21.7  
    BOEHLER Stefanie  1981    14:33.2  
    SIEGEL Monique  1989    14:01.9  
    FESSEL Nicole  1983    13:21.1  
 7 NORWAY III   NOR 56:49.7  +3:16.6
    GJEITNES Kari Vikhagen  1985    14:50.2  
    HARSEM Kathrine Rolsted  1989    14:27.4  
    KRISTOFFERSEN Marthe  1989    13:29.1  
    SLIND Silje Oeyre  1988    14:03.0  
 8 RUSSIA II   RUS 57:00.3  +3:27.2
    BELORUKOVA Yulia  1995    14:18.2  
    NEPRYAEVA Natalia  1995    14:36.3  
    KALSINA Polina  1989    13:47.4  
    MATVEEVA Natalia  1986    14:18.4  
 9 RUSSIA I   RUS 57:12.5  +3:39.4
    SHAPOVALOVA Evgenia  1986    14:43.4  
    DOTSENKO Anastasia  1986    14:35.2  
    ZHUKOVA Natalia  1992    13:57.3  
    TANYGINA Alevtina  1989    13:56.6  
 10 NORWAY IV   NOR 58:09.5  +4:36.4
    THEODORSEN Silje  1994    14:58.4  
    MOGSTAD Berit  1993    15:10.5  
    KALVAA Anne Kjersti  1992    13:32.6  
    BJOERNSGAARD Marthe  1993    14:28.0  
 11 ITALY   ITA 58:29.3  +4:56.2
    SCARDONI Lucia  1991    15:12.4  
    DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987    14:41.1  
    AGREITER Debora  1991    14:22.3  
    DEBERTOLIS Ilaria  1989    14:13.5  
 12 SLOVENIA   SLO 59:23.6  +5:50.5
    CEBASEK Alenka  1989    14:49.4  
    RAZINGER Nika  1993    15:18.5  
    FABJAN Vesna  1985    14:41.8  
    EINFALT Lea  1994    14:33.9  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +