PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!

Resultater Verdenscup Lillehammer - Totalt etter 2 av 3 etp. - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Lillehammer Triple - Minitouren totalt etter 2 av 3 etapper, kvinner
Lillehammer, Oppland - 1. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Kvinner - Sammenlagt etter 2 av 3 etapper

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 KALLA Charlotte 1987 SWE 29:23.4 29:23.4 0.00
2 JOHAUG Therese 1988 NOR 29:25.9 +2.5 1.13
3 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 29:37.7 +14.3 6.49
4 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 29:43.2 +19.8 8.98
5 HAGA Ragnhild 1991 NOR 30:01.4 +38.0 17.24
6 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 30:02.7 +39.3 17.83
7 BJORNSEN Sadie 1989 USA 30:13.7 +50.3 22.82
8 STADLOBER Teresa 1993 AUT 30:28.3 +1:04.9 29.44
9 NILSSON Stina 1993 SWE 30:29.0 +1:05.6 29.76
10 SETTLIN Evelina 1992 SWE 30:30.4 +1:07.0 30.40
11 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 30:30.8 +1:07.4 30.58
12 WENG Heidi 1991 NOR 30:36.7 +1:13.3 33.25
13 BRENNAN Rosie 1988 USA 30:48.2 +1:24.8 38.47
14 DIGGINS Jessica 1991 USA 30:48.3 +1:24.9 38.52
15 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 30:55.1 +1:31.7 41.60
16 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 30:57.8 +1:34.4 42.83
17 SUNDLING Jonna 1994 SWE 30:58.9 +1:35.5 43.33
18 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 31:08.2 +1:44.8 47.54
19 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 31:10.0 +1:46.6 48.36
20 CEBASEK Alenka 1989 SLO 31:15.3 +1:51.9 50.77
21 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 31:17.0 +1:53.6 51.54
22 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN 31:29.5 +2:06.1 57.21
23 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 31:29.7 +2:06.3 57.30
24 RINGWALD Sandra 1990 GER 31:44.2 +2:20.8 63.88
25 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 31:48.3 +2:24.9 65.74
26 MONONEN Laura 1984 FIN 31:52.1 +2:28.7 67.46
27 FINK Pia 1995 GER 31:54.0 +2:30.6 68.32
28 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 31:56.6 +2:33.2 69.50
29 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 31:56.7 +2:33.3 69.55
30 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 31:59.8 +2:36.4 70.95

31 PATTERSON Caitlin 1990 USA 32:00.2 +2:36.8 71.14
32 LUNDGREN Moa 1998 SWE 32:01.4 +2:38.0 71.68
33 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 32:02.6 +2:39.2 72.22
34 ISHIDA Masako 1980 JPN 32:05.1 +2:41.7 73.36
35 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 32:05.7 +2:42.3 73.63
36 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 32:07.1 +2:43.7 74.27
37 DYVIK Anna 1994 SWE 32:07.3 +2:43.9 74.36
38 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 32:12.1 +2:48.7 76.53
39 SVENDSEN Anna 1990 NOR 32:13.0 +2:49.6 76.94
40 CARL Victoria 1995 GER 32:16.9 +2:53.5 78.71
41 HENNIG Katharina 1996 GER 32:17.6 +2:54.2 79.03
42 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 32:18.8 +2:55.4 79.57
43 DURKINA Lidia 1997 RUS 32:22.2 +2:58.8 81.12
44 FALK Hanna 1989 SWE 32:28.3 +3:04.9 83.88
45 MURUD Thea Krokan 1994 NOR 32:33.7 +3:10.3 86.33
46 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 32:34.9 +3:11.5 86.88
47 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 32:40.1 +3:16.7 89.24
48 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 32:43.7 +3:20.3 90.87
49 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 32:45.5 +3:22.1 91.69
50 ALESHINA Tatiana 1994 RUS 32:52.3 +3:28.9 94.77
51 FLETEN Emilie 1992 NOR 32:54.9 +3:31.5 95.95
52 FABJAN Vesna 1985 SLO 32:56.0 +3:32.6 96.45
53 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 33:06.8 +3:43.4 101.35
54 VISNAR Katja 1984 SLO 33:19.2 +3:55.8 106.98
55 UREVC Eva 1995 SLO 33:31.6 +4:08.2 112.60
56 FRAEBEL Antonia 1997 GER 33:35.6 +4:12.2 114.42
57 MATINTALO Johanna 1996 FIN 33:37.7 +4:14.3 115.37
58 KLEMENCIC Anita 1996 SLO 33:40.8 +4:17.4 116.77
59 SARGENT Ida 1988 USA 33:44.5 +4:21.1 118.45
60 LYLYNPERA Katri 1994 FIN 33:45.4 +4:22.0 118.86

61 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS 33:46.2 +4:22.8 119.22
62 BYKOVA Irina 1993 KAZ 33:48.2 +4:24.8 120.13
63 MILLER Kaitlynn 1991 USA 33:50.0 +4:26.6 120.95
64 PHINNEY Kelsey 1994 USA 33:50.0 +4:26.6 120.95
65 GIMMLER Laura 1993 GER 33:50.2 +4:26.8 121.04
66 JULIN Andrea 1994 FIN 33:53.2 +4:29.8 122.40
67 LI Xin 1992 CHN 34:04.0 +4:40.6 127.30
68 KODAMA Miki 1996 JPN 34:22.6 +4:59.2 135.74