-->

Resultater Verdenscup Nove Mesto - Kvinner - 10 km - Fri - 2020



Resultater Verdenscup Nove Mesto
Nove Mesto, Tsjekkia - 18. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
134JOHAUG Therese1988NOR23:51.60.000.00
240NEPRYAEVA Natalia1995RUS24:24.3+32.718.27
332WENG Heidi1991NOR24:31.9+40.322.52
436DIGGINS Jessica1991USA24:40.1+48.527.10
525HAGA Ragnhild1991NOR24:40.4+48.827.27
646OESTBERG Ingvild Flugstad1990NOR24:41.3+49.727.77
754PARMAKOSKI Krista1990FIN24:42.6+51.028.50
822LUNDGREN Moa1998SWE24:49.7+58.132.47
952ANDERSSON Ebba1997SWE24:55.9+1:04.335.93
1030RAZYMOVA Katerina1991CZE24:59.2+1:07.637.78
1148NISKANEN Kerttu1988FIN25:03.1+1:11.539.96
1242KALLA Charlotte1987SWE25:05.7+1:14.141.41
132JANATOVA Katerina1997CZE25:09.3+1:17.743.42
1424CLAUDEL Delphine1996FRA25:10.1+1:18.543.87
1512MYHRE Julie1996NOR25:14.9+1:23.346.55
1621SMEDAAS Magni1995NOR25:17.7+1:26.148.11
1756BRENNAN Rosie1988USA25:26.9+1:35.353.26
1826KYLLOENEN Anne1987FIN25:27.4+1:35.853.53
1938STADLOBER Teresa1993AUT25:30.0+1:38.454.99
2060CARL Victoria1995GER25:30.9+1:39.355.49
2111COMARELLA Anna1997ITA25:33.4+1:41.856.89
2250HENNIG Katharina1996GER25:37.3+1:45.759.07
2323BENTZ Coralie1996FRA25:40.1+1:48.560.63
2433CHI Chunxue1998CHN25:40.2+1:48.660.69
2547MATSOKINA Hristina1998RUS25:41.1+1:49.561.19
2644MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA25:42.7+1:51.162.08
271EIDUKA Patricija2000LAT25:42.8+1:51.262.14
286DYVIK Anna1994SWE25:52.8+2:01.267.73
2927SMIRNOVA Ekaterina1996RUS25:54.0+2:02.468.40
3053KERN Julia1997USA25:54.9+2:03.368.90

318RIBOM Emma1997SWE25:56.9+2:05.370.02
3228DEBERTOLIS Ilaria1989ITA25:57.9+2:06.370.58
3319FINK Pia1995GER26:00.1+2:08.571.81
345TYULENEVA Valeriya1997KAZ26:02.1+2:10.572.93
353AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR26:02.6+2:11.073.20
369SHEVCHENKO Anna1993KAZ26:03.5+2:11.973.71
3758KALVAA Anne Kjersti1992NOR26:05.8+2:14.274.99
3857DUBOTOLKINA Nina1998RUS26:08.8+2:17.276.67
394PATTERSON Caitlin1990USA26:09.3+2:17.776.95
407NISSINEN Vilma1997FIN26:12.1+2:20.578.51
4116MARCISZ Izabela2000POL26:12.6+2:21.078.79
4241LI Xin1992CHN26:16.3+2:24.780.86
4320NOVAKOVA Petra1993CZE26:25.7+2:34.186.11
4415MATINTALO Johanna1996FIN26:27.3+2:35.787.01
4510ZHEREBYATEVA Anna1997RUS26:29.2+2:37.688.07
4645SONNESYN Alayna1996USA26:29.7+2:38.188.35
4729ISHIDA Masako1980JPN26:30.1+2:38.588.57
4814SETTLIN Evelina1992SWE26:34.7+2:43.191.14
4955SCHUETZOVA Sandra1991CZE26:40.6+2:49.094.44
5013DURKINA Lidia1997RUS26:45.7+2:54.197.29
5149MANDRIKA Olga1993KAZ26:53.5+3:01.9101.65
5259FRAEBEL Antonia1997GER27:02.3+3:10.7106.57
5351HYNCICOVA Petra1994CZE27:16.4+3:24.8114.45
5439SIXTOVA Anna1996CZE27:20.9+3:29.3116.96
5537KALETA Weronika1999POL27:25.7+3:34.1119.64
5643BYKOVA Irina1993KAZ27:25.9+3:34.3119.75
5735KAMINSKA Valentyna1987UKR27:41.1+3:49.5128.25
5861MORAVCOVA Klara1983CZE27:47.1+3:55.5131.60
5918PROCHAZKOVA Alena1984SVK27:48.1+3:56.5132.16
6017HAVLICKOVA Barbora2000CZE27:57.0+4:05.4137.13

6131KROL Yuliia1998UKR28:26.5+4:34.9153.62
6262HOLIKOVA Zuzana1999CZE28:43.9+4:52.3163.34
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
63BERANOVA Tereza1998CZE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +