-->

Resultater Verdenscup Nove Mesto - Menn - 15 km - Fri - 2020



Resultater Verdenscup Nove Mesto
Nove Mesto, Tsjekkia - 18. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
142BOLSHUNOV Alexander1996RUS33:45.00.000.00
244NISKANEN Iivo1992FIN34:09.3+24.39.60
364ROETHE Sjur1988NOR34:25.0+40.015.80
454MELNICHENKO Andrey1992RUS34:39.0+54.021.33
532GAILLARD Jean Marc1980FRA34:40.8+55.822.04
656HYVARINEN Perttu1991FIN34:46.0+1:01.024.10
748KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR34:57.4+1:12.428.60
850KRUEGER Simen Hegstad1993NOR34:58.0+1:13.028.84
937CHERVOTKIN Alexey1995RUS34:59.8+1:14.829.55
1070TOENSETH Didrik1991NOR35:06.4+1:21.432.16
1127LAPALUS Hugo1998FRA35:08.7+1:23.733.07
1225ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND35:16.7+1:31.736.23
1339PARISSE Clement1993FRA35:18.6+1:33.636.98
1436BACKSCHEIDER Adrien1992FRA35:18.7+1:33.737.02
1558MALTSEV Artem1993RUS35:20.1+1:35.137.57
1638DE FABIANI Francesco1993ITA35:23.2+1:38.238.80
1724NOTZ Florian1992GER35:25.2+1:40.239.59
1831HAKOLA Ristomatti1991FIN35:27.5+1:42.540.49
199YOUNG Andrew1992GBR35:29.6+1:44.641.32
2052LARKOV Andrey1989RUS35:35.3+1:50.343.58
2133DOBLER Jonas1991GER35:39.6+1:54.645.27
2217KLEE Beda1996SUI35:45.8+2:00.847.72
2322TEFRE Gjoeran1994NOR35:48.3+2:03.348.71
2440BESSMERTNYKH Alexander1986RUS36:00.8+2:15.853.65
2535RICHARDSSON Daniel1982SWE36:02.8+2:17.854.44
262ROJO Imanol1990ESP36:03.2+2:18.254.60
2734NORRIS David1990USA36:03.9+2:18.954.87
2819CHAUVIN Valentin1995FRA36:05.9+2:20.955.66
2966BURMAN Jens1994SWE36:13.5+2:28.558.67
3016CHAPPAZ Jules1999FRA36:13.9+2:28.958.82

3129SALVADORI Giandomenico1992ITA36:21.2+2:36.261.71
3230BABA Naoto1996JPN36:21.8+2:36.861.95
3362HALFVARSSON Calle1989SWE36:23.2+2:38.262.50
3428BAUMANN Jonas1990SUI36:24.2+2:39.262.89
3515EINARSSON Snorri Eythor1986ISL36:28.0+2:43.064.40
3618BURY Dominik1996POL36:37.3+2:52.368.07
3714PEPENE Paul Constantin1988ROU36:37.5+2:52.568.15
385YOSHIDA Keishin1987JPN36:40.1+2:55.169.18
3953FELLNER Adam1993CZE36:44.1+2:59.170.76
4069KNOP Petr1994CZE36:44.8+2:59.871.03
413NOECKLER Dietmar1988ITA36:48.0+3:03.072.30
427BRUGGER Janosch1997GER36:51.0+3:06.073.48
4360BOEGL Lucas1990GER36:53.1+3:08.174.31
444POROMAA William2000SWE37:03.3+3:18.378.34
4521PUKHKALO Vitaliy1992KAZ37:03.8+3:18.878.54
4611WICK Thomas1991GER37:04.5+3:19.578.81
4713MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN37:07.5+3:22.580.00
4857MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL37:14.4+3:29.482.73
4926VOKUEV Ermil1992RUS37:15.5+3:30.583.16
5012FURGER Roman1990SUI37:17.4+3:32.483.91
511VUORELA Markus1996FIN37:29.2+3:44.288.57
5265KORISTEK Jan1996SVK37:32.2+3:47.289.76
5323ANDERSSON Fredrik1998SWE37:39.9+3:54.992.80
5463VELICHKO Yevgeniy1987KAZ37:43.3+3:58.394.14
5572SHANG Jincai1993CHN37:46.4+4:01.495.37
5677ENTEMAKE Maowulietibieke1996CHN37:52.7+4:07.797.86
5745KALIVODA Tomas1998CZE37:59.6+4:14.6100.58
5820BIELER Livio1993SUI38:04.4+4:19.4102.48
5947DYUSSENOV Asset1997KAZ38:07.7+4:22.7103.78
6059RYPL Miroslav1992CZE38:17.3+4:32.3107.58

6155BESTAK Jonas1995CZE38:25.9+4:40.9110.97
626ERIKSSON Jonas1997SWE38:26.4+4:41.4111.17
6373TERENTEV Alexander1999RUS38:27.0+4:42.0111.41
6443KOZLOVSKY Vladimir1999CZE38:49.9+5:04.9120.45
6549HARATYK Mateusz1998POL38:52.3+5:07.3121.40
6651BORTSOV Konstantin1995KAZ39:19.2+5:34.2132.03
6710TORCHIA Ian1996USA39:34.4+5:49.4138.03
688KLIMIN Olzhas1996KAZ39:35.2+5:50.2138.35
6961HOGIU Petrica1991ROU39:44.8+5:59.8142.14
7071LUKES Tomas2000CZE40:01.0+6:16.0148.54
7175SELLER Ludek1995CZE40:04.7+6:19.7150.00
7274SKOWRON Michal1998POL40:56.9+7:11.9170.63
7376KRASOVSKYI Oleksii1994UKR41:15.5+7:30.5177.98
7478KOSTRUBA Yan1999UKR42:17.6+8:32.6202.51
7541DUFEK Tomas2000CZE42:31.3+8:46.3207.92
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
46HOLUND Hans Christer1989NOR
DISQUALIFIED
StartnrNavnFødtNasjon
67KATZ Andreas1988GER
68IVERSEN Emil1991NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +