-->

Resultater Verdenscup Nove Mesto - Menn - 15 km - Klassisk - 2020



Resultater Verdenscup Nove Mesto
Nove Mesto, Tsjekkia - 19. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - JAKTSTART - KLASSISK

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 37:01.30.00 14.10
2 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 37:48.0 +46.7 0.27
3 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 37:48.5 +47.2 0.00
4 ROETHE Sjur 1988 NOR 37:49.0 +47.7 18.31
5 NISKANEN Iivo 1992 FIN 37:57.5 +56.2 31.70
6 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 38:33.6 +1:32.3 35.04
7 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 38:44.9 +1:43.6 37.39
8 TOENSETH Didrik 1991 NOR 38:45.0 +1:43.7 26.51
9 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 38:47.9 +1:46.6 42.30
10 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 39:27.5 +2:26.2 40.45
11 PARISSE Clement 1993 FRA 39:32.0 +2:30.7 45.64
12 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 39:32.8 +2:31.5 41.16
13 LARKOV Andrey 1989 RUS 39:33.3 +2:32.0 37.06
14 MALTSEV Artem 1993 RUS 39:34.1 +2:32.8 45.69
15 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 39:34.9 +2:33.6 47.22
16 NOTZ Florian 1992 GER 39:35.4 +2:34.1 43.67
17 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 39:37.2 +2:35.9 49.57
18 LAPALUS Hugo 1998 FRA 39:47.4 +2:46.1 59.52
19 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 39:56.7 +2:55.4 23.61
20 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS 39:56.9 +2:55.6 69.63
21 DOBLER Jonas 1991 GER 40:03.1 +3:01.8 51.16
22 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE 40:04.9 +3:03.6 39.57
23 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 40:06.8 +3:05.5 41.70
24 CHAUVIN Valentin 1995 FRA 40:27.8 +3:26.5 50.45
25 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 40:38.5 +3:37.2 47.55
26 KLEE Beda 1996 SUI 40:39.5 +3:38.2 67.77
27 YOUNG Andrew 1992 GBR 40:40.0 +3:38.7 76.79
28 BAUMANN Jonas 1990 SUI 40:40.6 +3:39.3 47.06
29 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 40:42.3 +3:41.0 67.67
30 NORRIS David 1990 USA 40:45.1 +3:43.8 61.00

31 VOKUEV Ermil 1992 RUS 40:47.4 +3:46.1 22.90
32 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 41:01.6 +4:00.3 45.42
33 BURY Dominik 1996 POL 41:15.0 +4:13.7 58.76
34 BURMAN Jens 1994 SWE 41:16.6 +4:15.3 72.75
35 ROJO Imanol 1990 ESP 41:18.5 +4:17.2 79.25
36 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU 41:29.1 +4:27.8 66.46
37 WICK Thomas 1991 GER 41:40.7 +4:39.4 58.05
38 KNOP Petr 1994 CZE 41:46.6 +4:45.3 72.20
39 FELLNER Adam 1993 CZE 41:58.1 +4:56.8 78.49
40 POROMAA William 2000 SWE 42:05.2 +5:03.9 71.98
41 IVERSEN Emil 1991 NOR 42:08.6 +5:07.3 18.64
42 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 42:13.9 +5:12.6 76.74
43 CHAPPAZ Jules 1999 FRA 42:20.0 +5:18.7 107.40
44 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 42:25.7 +5:24.4 77.18
45 BABA Naoto 1996 JPN 42:34.4 +5:33.1 110.90
46 VUORELA Markus 1996 FIN 42:55.0 +5:53.7 84.99
47 BRUGGER Janosch 1997 GER 43:06.6 +6:05.3 112.10
48 FURGER Roman 1990 SUI 43:23.1 +6:21.8 106.91
49 BIELER Livio 1993 SUI 43:28.0 +6:26.7 83.90
50 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 43:37.0 +6:35.7 102.48
51 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 43:44.0 +6:42.7 123.80
52 ERIKSSON Jonas 1997 SWE 43:49.4 +6:48.1 83.57
53 KORISTEK Jan 1996 SVK 43:58.8 +6:57.5 118.22
54 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 44:12.5 +7:11.2 119.70
55 RYPL Miroslav 1992 CZE 44:13.2 +7:11.9 101.50
56 KALIVODA Tomas 1998 CZE 44:21.0 +7:19.7 115.60
57 SHANG Jincai 1993 CHN 44:29.0 +7:27.7 127.08
58 BESTAK Jonas 1995 CZE 44:55.4 +7:54.1 120.19
59 HARATYK Mateusz 1998 POL 45:00.9 +7:59.6 108.44
60 KATZ Andreas 1988 GER 45:13.5 +8:12.2 85.81

61 TERENTEV Alexander 1999 RUS 45:19.5 +8:18.2 132.27
62 KOZLOVSKY Vladimir 1999 CZE 45:19.8 +8:18.5 120.41
63 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 45:29.7 +8:28.4 100.68
64 TORCHIA Ian 1996 USA 45:58.8 +8:57.5 117.13
65 BORTSOV Konstantin 1995 KAZ 46:11.2 +9:09.9 132.11
66 LUKES Tomas 2000 CZE 46:38.8 +9:37.5 124.24
67 SKOWRON Michal 1998 POL 47:36.6 +10:35.3 125.77
68 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR 48:15.3 +11:14.0 136.53
69 SELLER Ludek 1995 CZE  
70 DUFEK Tomas 2000 CZE  
71 ENTEMAKE Maowulietibieke 1996 CHN  
72 HOGIU Petrica 1991 ROU  
73 KOSTRUBA Yan 1999 UKR  
EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
YOSHIDA Keishin 1987 JPN
BOEGL Lucas 1990 GER
DYUSSENOV Asset 1997 KAZ



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +