-->

Resultater Verdenscup Oberstdorf - Kvinner - 15 km - 2020



Resultater Verdenscup Oberstdorf
Oberstdorf, Tyskland - 25. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 15 KM - SKIATHLON - KLASSISK + FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11JOHAUG Therese1988NOR40:05.20.000.00
25OESTBERG Ingvild Flugstad1990NOR40:20.7+15.59.02
37STADLOBER Teresa1993AUT40:20.8+15.69.08
411ANDERSSON Ebba1997SWE40:20.9+15.79.14
510PARMAKOSKI Krista1990FIN40:28.1+22.913.33
63NEPRYAEVA Natalia1995RUS40:28.6+23.413.62
72WENG Heidi1991NOR40:29.1+23.913.91
89NISKANEN Kerttu1988FIN40:48.9+43.725.44
96JACOBSEN Astrid Uhrenholdt1987NOR41:28.0+1:22.848.20
1012HENNIG Katharina1996GER41:30.3+1:25.149.53
1114LUNDGREN Moa1998SWE41:41.6+1:36.456.11
128KALLA Charlotte1987SWE41:43.4+1:38.257.16
1316WENG Tiril Udnes1996NOR41:45.3+1:40.158.27
1419CLAUDEL Delphine1996FRA41:45.5+1:40.358.38
1523RIBOM Emma1997SWE41:51.0+1:45.861.58
1643DUBOTOLKINA Nina1998RUS41:51.0+1:45.861.58
1713BRENNAN Rosie1988USA41:51.8+1:46.662.05
1851KREHL Sofie1995GER41:52.9+1:47.762.69
1915RAZYMOVA Katerina1991CZE41:53.6+1:48.463.10
2017CARL Victoria1995GER41:55.0+1:49.863.91
2118KYLLOENEN Anne1987FIN41:55.2+1:50.064.03
224DIGGINS Jessica1991USA42:00.2+1:55.066.94
2320ZHAMBALOVA Alisa1994RUS42:04.9+1:59.769.67
2422ISHIDA Masako1980JPN42:06.0+2:00.870.31
2524FAEHNDRICH Nadine1995SUI42:16.8+2:11.676.60
2621KIRPICHENKO Yana1996RUS42:17.8+2:12.677.18
2738DYVIK Anna1994SWE42:28.1+2:22.983.18
2830ROENNLUND Elina1996SWE42:28.5+2:23.383.41
2931FINK Pia1995GER42:36.1+2:30.987.83
3044HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR42:39.4+2:34.289.76

3145STEWART-JONES Katherine1995CAN42:45.4+2:40.293.25
3228BENTZ Coralie1996FRA42:46.2+2:41.093.71
3325MONONEN Laura1984FIN43:02.0+2:56.8102.91
3440PATTERSON Caitlin1990USA43:21.7+3:16.5114.38
3534COMARELLA Anna1997ITA43:23.0+3:17.8115.13
3627SMIRNOVA Ekaterina1996RUS43:27.5+3:22.3117.75
3742FRAEBEL Antonia1997GER43:27.5+3:22.3117.75
3847SAAPUNKI Susanna1992FIN43:31.1+3:25.9119.85
3937NISSINEN Vilma1997FIN43:36.3+3:31.1122.88
4055WENG Lotta Udnes1996NOR43:36.3+3:31.1122.88
4139TYULENEVA Valeriya1997KAZ43:54.6+3:49.4133.53
4253CHI Chunxue1998CHN43:56.5+3:51.3134.63
4333MARCISZ Izabela2000POL44:03.0+3:57.8138.42
4441EIDUKA Patricija2000LAT44:03.1+3:57.9138.47
4529NOVAKOVA Petra1993CZE44:05.7+4:00.5139.99
4632FRANCHI Francesca1997ITA44:32.5+4:27.3155.59
4749BEATTY Dahria1994CAN44:59.2+4:54.0171.13
4836SHEVCHENKO Anna1993KAZ45:04.9+4:59.7174.45
4956MA Qinghua1995CHN45:14.6+5:09.4180.09
5046MANDRIKA Olga1993KAZ45:28.4+5:23.2188.13
5148SONNESYN Alayna1996USA45:50.3+5:45.1200.87
5235ZHEREBYATEVA Anna1997RUS45:56.1+5:50.9204.25
5350BYKOVA Irina1993KAZ47:20.4+7:15.2253.32
5452KALETA Weronika1999POL48:34.2+8:29.0296.27
5554KOBIELUSZ Magdalena2000POL49:44.3+9:39.1337.08
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
26DEBERTOLIS Ilaria1989ITA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +