-->

Resultater Verdenscup Oberstdorf - Kvinner - Sprint - Prolog - 2020



Resultater Verdenscup Oberstdorf
Oberstdorf, Tyskland - 26. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
121NEPRYAEVA Natalia1995RUS3:38.080.000.00
25LAMPIC Anamarija1995SLO3:39.51+1.437.87
31DIGGINS Jessica1991USA3:40.32+2.2412.33
416MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA3:40.43+2.3512.93
53STENSETH Ane Appelkvist1995NOR3:40.57+2.4913.70
626SVENDSEN Anna1990NOR3:41.18+3.1017.06
712JACOBSEN Astrid Uhrenholdt1987NOR3:41.24+3.1617.39
88KYLLOENEN Anne1987FIN3:42.02+3.9421.68
918CALDWELL Sophie1990USA3:43.46+5.3829.60
1020FAEHNDRICH Nadine1995SUI3:43.69+5.6130.87
1138BRENNAN Rosie1988USA3:43.98+5.9032.47
124WENG Heidi1991NOR3:44.26+6.1834.01
137JOHAUG Therese1988NOR3:44.84+6.7637.20
1435NISKANEN Kerttu1988FIN3:45.33+7.2539.89
1519SVAHN Linn1999SWE3:45.70+7.6241.93
1633WENG Lotta Udnes1996NOR3:45.87+7.7942.87
1711SCARDONI Lucia1991ITA3:45.92+7.8443.14
1810VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI3:46.03+7.9543.75
1914LAURENT Greta1992ITA3:46.15+8.0744.41
2025SHAPOVALOVA Evgenia1986RUS3:46.15+8.0744.41
2123PARMAKOSKI Krista1990FIN3:46.37+8.2945.62
2217DAHLQVIST Maja1994SWE3:47.80+9.7253.48
236WENG Tiril Udnes1996NOR3:48.00+9.9254.59
2432MATSOKINA Hristina1998RUS3:48.01+9.9354.64
2551NISSINEN Vilma1997FIN3:48.37+10.2956.62
2613RIBOM Emma1997SWE3:48.95+10.8759.81
2748RAZYMOVA Katerina1991CZE3:49.40+11.3262.29
2824GIMMLER Laura1993GER3:49.54+11.4663.06
299SUNDLING Jonna1994SWE3:50.36+12.2867.57
3053SKINDER Monika2001POL3:50.56+12.4868.67

3128WINKLER Anne1994GER3:51.19+13.1172.14
3222LUNDGREN Moa1998SWE3:51.66+13.5874.72
3345MONONEN Laura1984FIN3:52.00+13.9276.60
3446HYNCICOVA Petra1994CZE3:52.34+14.2678.47
3552MACISAAC-JONES Maya1995CAN3:52.36+14.2878.58
3661MONSORNO Nicole2000ITA3:52.46+14.3879.13
3757FINK Pia1995GER3:53.46+15.3884.63
3850FRAEBEL Antonia1997GER3:53.71+15.6386.01
3940BEATTY Dahria1994CAN3:53.87+15.7986.89
4029KREHL Sofie1995GER3:53.93+15.8587.22
4149RYDZEK Coletta1997GER3:53.99+15.9187.55
4236HENNIG Katharina1996GER3:54.35+16.2789.53
4256ZHAMBALOVA Alisa1994RUS3:54.35+16.2789.53
442SOEMSKAR Linn1989SWE3:54.58+16.5090.79
4542UNTERWEGER Lisa1995AUT3:55.70+17.6296.96
4662SMIRNOVA Ekaterina1996RUS3:55.73+17.6597.12
4743CARL Victoria1995GER3:56.09+18.0199.10
4859KIRPICHENKO Yana1996RUS3:56.38+18.30100.70
4947EIDUKA Patricija2000LAT3:56.45+18.37101.08
5054STEWART-JONES Katherine1995CAN3:56.66+18.58102.24
5134LYLYNPERA Katri1994FIN3:56.98+18.90104.00
5244HERRMANN Nadine1995GER3:57.02+18.94104.22
5315VISNAR Katja1984SLO3:57.60+19.52107.41
5437FRANCHI Francesca1997ITA3:57.72+19.64108.07
5558MARCISZ Izabela2000POL3:58.17+20.09110.55
5641NOVAKOVA Petra1993CZE3:58.36+20.28111.59
5665SHEVCHENKO Anna1993KAZ3:58.36+20.28111.59
5860MA Qinghua1995CHN3:58.49+20.41112.31
5927FABJAN Vesna1985SLO3:58.79+20.71113.96
6030BERANOVA Tereza1998CZE4:02.22+24.14132.83

6163PATTERSON Caitlin1990USA4:02.26+24.18133.05
6231PROCHAZKOVA Alena1984SVK4:02.39+24.31133.77
6367KOBIELUSZ Magdalena2000POL4:02.65+24.57135.20
6439KIRILLOVA Anastasia1996BLR4:03.28+25.20138.66
6564WEAVER Katherine1997CAN4:04.16+26.08143.51
6655SONNESYN Alayna1996USA4:04.78+26.70146.92
6766BYKOVA Irina1993KAZ4:09.07+30.99170.52
6869UUSTALU Aveli2000EST4:09.88+31.80174.98
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
68RUCKA Eliza2000POL



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +