Resultater Verdenscup Oberstdorf - Menn - 30 km - 2020



Resultater Verdenscup Oberstdorf
Oberstdorf, Tyskland - 25. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - SKIATHLON - KLASSISK + FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11BOLSHUNOV Alexander1996RUS1:13:40.60.000.00
26KRUEGER Simen Hegstad1993NOR1:13:41.5+0.90.29
34ROETHE Sjur1988NOR1:13:41.8+1.20.38
420SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR1:13:43.1+2.50.79
57HOLUND Hans Christer1989NOR1:13:43.5+2.90.92
613LARKOV Andrey1989RUS1:13:46.7+6.11.93
712COLOGNA Dario1986SUI1:13:48.3+7.72.44
82NISKANEN Iivo1992FIN1:13:57.9+17.35.48
931BELOV Evgeniy1990RUS1:13:59.4+18.85.95
1023BESSMERTNYKH Alexander1986RUS1:13:59.7+19.16.05
1122DOBLER Jonas1991GER1:14:01.5+20.96.62
1260KATZ Andreas1988GER1:14:02.9+22.37.06
1333BAUMANN Jonas1990SUI1:14:08.5+27.98.84
1435NOTZ Florian1992GER1:14:16.7+36.111.43
1510SPITSOV Denis1996RUS1:14:24.5+43.913.90
1611BURMAN Jens1994SWE1:14:27.1+46.514.73
1730BABA Naoto1996JPN1:14:35.6+55.017.42
1824DE FABIANI Francesco1993ITA1:15:07.4+1:26.827.49
1925CHERVOTKIN Alexey1995RUS1:15:08.3+1:27.727.77
2017BOEGL Lucas1990GER1:15:20.1+1:39.531.51
2129HAKOLA Ristomatti1991FIN1:15:23.4+1:42.832.56
2234VOKUEV Ermil1992RUS1:15:24.1+1:43.532.78
2362RUEESCH Jason1994SUI1:15:24.6+1:44.032.94
249HYVARINEN Perttu1991FIN1:15:26.5+1:45.933.54
255USTIUGOV Sergey1992RUS1:15:28.6+1:48.034.20
2619LAPALUS Hugo1998FRA1:15:32.2+1:51.635.34
2744EINARSSON Snorri Eythor1986ISL1:15:34.9+1:54.336.20
2828NORRIS David1990USA1:15:41.6+2:01.038.32
2926RICHARDSSON Daniel1982SWE1:16:00.5+2:19.944.31
3039BURY Dominik1996POL1:16:04.8+2:24.245.67

3150MOCH Friedrich2000GER1:16:08.9+2:28.346.97
3216PARISSE Clement1993FRA1:16:14.2+2:33.648.64
3348WICK Thomas1991GER1:16:27.1+2:46.552.73
3437DAPRA Simone1997ITA1:16:28.3+2:47.753.11
3540KLEE Beda1996SUI1:16:38.9+2:58.356.47
3646LEHTONEN Lari1987FIN1:16:39.8+2:59.256.75
3747VENTURA Paolo1996ITA1:16:42.2+3:01.657.51
3818BACKSCHEIDER Adrien1992FRA1:16:45.3+3:04.758.49
3927HAEGGSTROEM Johan1992SWE1:16:49.3+3:08.759.76
4036PUKHKALO Vitaliy1992KAZ1:16:50.2+3:09.660.05
4165CAPELLI Marino1996SUI1:16:54.9+3:14.361.53
4221ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND1:16:55.6+3:15.061.76
4372PRALONG Candide1990SUI1:16:56.0+3:15.461.88
4445PEPENE Paul Constantin1988ROU1:16:58.8+3:18.262.77
4556ROJO Imanol1990ESP1:17:10.1+3:29.566.35
4658FAESSLER Josef1998GER1:17:34.4+3:53.874.04
4767FELLNER Adam1993CZE1:17:34.5+3:53.974.08
4832SALVADORI Giandomenico1992ITA1:17:37.7+3:57.175.09
4955NOECKLER Dietmar1988ITA1:18:02.0+4:21.482.79
5053LEPISTO Lauri1996FIN1:18:41.1+5:00.595.17
5157ROMANO Lorenzo1997ITA1:19:55.2+6:14.6118.64
5261KORISTEK Jan1996SVK1:20:27.3+6:46.7128.80
5366MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL1:20:55.9+7:15.3137.86
5454YOSHIDA Keishin1987JPN1:21:01.6+7:21.0139.66
5552KLIMIN Olzhas1996KAZ1:21:31.9+7:51.3149.26
5663VELICHKO Yevgeniy1987KAZ1:21:33.4+7:52.8149.74
5743MAETTIG Valentin1990GER1:21:34.1+7:53.5149.96
5838SVENSSON Oskar1995SWE1:22:16.8+8:36.2163.48
5968HARATYK Mateusz1998POL1:22:41.3+9:00.7171.24
6069HIMMA Martin1999EST1:23:27.8+9:47.2185.97

6141WESTBERG Karl-Johan1992SWE1:24:10.8+10:30.2199.58
6271ENTEMAKE Maowulietibieke1996CHN 
6370SKOWRON Michal1998POL 
6464HOGIU Petrica1991ROU 
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
3KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
8IVERSEN Emil1991NOR
15GAILLARD Jean Marc1980FRA
42CHAPPAZ Jules1999FRA
49TORCHIA Ian1996USA
51EISENLAUER Sebastian1990GER
59KNOP Petr1994CZE
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
14HALFVARSSON Calle1989SWE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +