Resultater Verdenscup Oberstdorf - Menn - Sprint - Prolog - 2020



Resultater Verdenscup Oberstdorf
Oberstdorf, Tyskland - 26. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
16KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR3:25.390.000.00
29VALNES Erik1996NOR3:28.11+2.7215.89
32GOLBERG Paal1990NOR3:30.42+5.0329.39
47PELLEGRINO Federico1990ITA3:32.31+6.9240.43
512TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR3:33.21+7.8245.69
622BOLSHUNOV Alexander1996RUS3:33.97+8.5850.13
71TEFRE Gjoeran1994NOR3:34.56+9.1753.58
824HAKOLA Ristomatti1991FIN3:34.95+9.5655.85
934VUORINEN Lauri1995FIN3:35.44+10.0558.72
1026KRASNOV Andrey1994RUS3:36.36+10.9764.09
1149ARDASHEV Sergey1998RUS3:36.37+10.9864.15
1227RASTELLI Maicol1991ITA3:37.01+11.6267.89
1320RETIVYKH Gleb1991RUS3:37.08+11.6968.30
1428TERENTEV Alexander1999RUS3:37.23+11.8469.18
1515GRATE Marcus1996SWE3:37.38+11.9970.05
1631CHAUVIN Valentin1995FRA3:37.44+12.0570.40
178SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR3:37.47+12.0870.58
1817NISKANEN Iivo1992FIN3:37.55+12.1671.05
1914HEDIGER Jovian1990SUI3:38.14+12.7574.49
2021HALFVARSSON Calle1989SWE3:39.15+13.7680.39
2119SVENSSON Oskar1995SWE3:39.26+13.8781.04
2246LEPISTO Lauri1996FIN3:39.54+14.1582.67
2360BURY Kamil1995POL3:39.63+14.2483.20
2444SEMIKOV Ilia1993RUS3:39.71+14.3283.67
254PETERSON Teodor1988SWE3:39.77+14.3884.02
263HAEGGSTROEM Johan1992SWE3:39.80+14.4184.19
2710CHANAVAT Lucas1994FRA3:40.20+14.8186.53
2853LEUPOLD Richard1997GER3:40.40+15.0187.70
295SIMENC Miha1995SLO3:40.69+15.3089.39
3056DYUSSENOV Asset1997KAZ3:41.01+15.6291.26

3118USTIUGOV Sergey1992RUS3:41.22+15.8392.49
3211HAMILTON Simeon1987USA3:41.33+15.9493.13
3323MAEKI Joni1995FIN3:41.41+16.0293.60
3447EISENLAUER Sebastian1990GER3:41.48+16.0994.01
3529JONSSON Olof1995SWE3:41.95+16.5696.75
3654BORTSOV Konstantin1995KAZ3:42.27+16.8898.62
3716IVERSEN Emil1991NOR3:42.48+17.0999.85
3837STAREGA Maciej1990POL3:42.49+17.1099.91
3952MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN3:42.59+17.20100.49
4030SUHONEN Verneri1997FIN3:42.65+17.26100.84
4133NEWELL Andrew1983USA3:42.87+17.48102.13
4243CHAUTEMPS Arnaud1997FRA3:42.97+17.58102.71
4361CHAPPAZ Jules1999FRA3:43.25+17.86104.35
4413JAY Renaud1991FRA3:43.40+18.01105.22
4540KAESER Erwan1992SUI3:44.15+18.76109.61
4639LAMPIC Janez1996SLO3:44.31+18.92110.54
4735ZELGER Stefan1995ITA3:44.96+19.57114.34
4832NOVAK Michal1996CZE3:45.07+19.68114.98
4941SELLER Ludek1995CZE3:45.11+19.72115.21
5066KLIMIN Olzhas1996KAZ3:45.20+19.81115.74
5145SUN Qinghai1988CHN3:45.30+19.91116.33
5272KATZ Andreas1988GER3:45.46+20.07117.26
5348VOKUEV Ermil1992RUS3:45.51+20.12117.55
5457THOMPSON Bob1991CAN3:45.53+20.14117.67
5559KORNFIELD Tyler1991USA3:46.27+20.88121.99
5638GROS Baptiste1990FRA3:46.52+21.13123.45
5725DE FABIANI Francesco1993ITA3:46.77+21.38124.91
5862GRALL-JOHNSON Pierre1999CAN3:47.13+21.74127.02
5950OLEX Max1989GER3:47.67+22.28130.17
6036KILP Marko1993EST3:47.73+22.34130.52

6151RITCHIE Graham1998CAN3:48.31+22.92133.91
6264VOLOTKA Denis1985KAZ3:49.00+23.61137.94
6370MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL3:50.08+24.69144.25
6463KEEFFE Noel1999USA3:50.72+25.33147.99
6555CERNY Ondrej1999CZE3:50.84+25.45148.69
6667HIMMA Martin1999EST3:51.57+26.18152.96
6758ROOS Henri1998EST3:51.71+26.32153.78
6842VORANAU Aliaksandr1990BLR3:53.68+28.29165.29
6969EINARSSON Snorri Eythor1986ISL3:54.95+29.56172.71
7071SKOWRON Michal1998POL3:57.07+31.68185.09
7168VELICHKO Yevgeniy1987KAZ3:57.66+32.27188.54
7265MARKUN Luka1998SLO3:57.79+32.40189.30



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +