-->

Resultater Verdenscup Planica - Kvinner - Sprint - Prolog - 2019



Resultater Verdenscup Planica
Planica, Slovenia - 21. desember 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
116VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI2:30.180.000.00
220SUNDLING Jonna1994SWE2:30.23+0.050.40
318FAEHNDRICH Nadine1995SUI2:30.74+0.564.47
415HAGSTROEM Johanna1998SWE2:30.99+0.816.47
510CALDWELL Sophie1990USA2:31.06+0.887.03
69LAMPIC Anamarija1995SLO2:31.13+0.957.59
734JANATOVA Katerina1997CZE2:31.60+1.4211.35
83VISNAR Katja1984SLO2:31.61+1.4311.43
925EIDE Mari1989NOR2:32.15+1.9715.74
101SVAHN Linn1999SWE2:32.37+2.1917.50
112NILSSON Stina1993SWE2:32.40+2.2217.74
1227OEBERG Jennie1989SWE2:33.54+3.3626.85
1313DAHLQVIST Maja1994SWE2:33.60+3.4227.33
147STENSETH Ane Appelkvist1995NOR2:33.72+3.5428.29
1514FALLA Maiken Caspersen1990NOR2:34.20+4.0232.12
1622SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR2:34.44+4.2634.04
1729BERANOVA Tereza1998CZE2:34.47+4.2934.28
1850DUBOTOLKINA Nina1998RUS2:35.07+4.8939.07
1931MATSOKINA Hristina1998RUS2:35.15+4.9739.71
2011KERN Julia1997USA2:35.58+5.4043.15
2119LAURENT Greta1992ITA2:35.80+5.6244.91
2233KREHL Sofie1995GER2:36.34+6.1649.22
2352LATUILLIERE Enora1992FRA2:36.35+6.1749.30
2417NEPRYAEVA Natalia1995RUS2:36.50+6.3250.50
2549MEIER Alina1996SUI2:36.51+6.3350.58
2624FABJAN Vesna1985SLO2:36.59+6.4151.22
2721CEBASEK Alenka1989SLO2:36.72+6.5452.26
2826CANCLINI Alice1994ITA2:36.82+6.6453.06
2935BEATTY Dahria1994CAN2:37.41+7.2357.77
3023WENG Lotta Udnes1996NOR2:37.45+7.2758.09

318SCARDONI Lucia1991ITA2:37.68+7.5059.93
3212GIMMLER Laura1993GER2:38.18+8.0063.92
334WENG Tiril Udnes1996NOR2:38.39+8.2165.60
3438FRANCHI Francesca1997ITA2:38.73+8.5568.32
3528CARL Victoria1995GER2:38.77+8.5968.64
3659ALAKOSKI Anni1997FIN2:38.93+8.7569.92
3744QUINTIN Lena1998FRA2:39.23+9.0572.31
3858HOLIKOVA Zuzana1999CZE2:39.67+9.4975.83
3951KLEMENCIC Anita1996SLO2:39.69+9.5175.99
4057OLKKONEN Tiia1999FIN2:39.88+9.7077.51
4130PROCHAZKOVA Alena1984SVK2:40.22+10.0480.22
4241SCHUETZOVA Sandra1991CZE2:40.23+10.0580.30
435LYLYNPERA Katri1994FIN2:40.24+10.0680.38
4454NISHIKAWA Emily1989CAN2:41.25+11.0788.45
4537UNTERWEGER Lisa1995AUT2:41.59+11.4191.17
4639HYNCICOVA Petra1994CZE2:41.70+11.5292.05
4747GRUKHVINA Anna1999RUS2:42.11+11.9395.33
4856SMIRNOVA Ekaterina1996RUS2:42.63+12.4599.48
4946SERONOSOVA Polina1993BLR2:42.88+12.70101.48
5036TSAREVA Olga1990RUS2:43.31+13.13104.91
5148YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN2:43.33+13.15105.07
5243JIALIN Bayani1999CHN2:43.57+13.39106.99
5340KUCHERUK Olga1997RUS2:44.33+14.15113.06
5445KORVA Anita1999FIN2:44.72+14.54116.18
556HENNIG Katharina1996GER2:44.77+14.59116.58
5653MALEC Vedrana1990CRO2:45.08+14.90119.06
5755MA Qinghua1995CHN2:46.00+15.82126.41
5860LI Lei1994CHN2:47.28+17.10136.64
5962DRNDIC Maida1999SRB2:55.82+25.64204.87
6061ILIC Anja1998SRB3:02.49+32.31258.17

6163JAGECIC Nika2003CRO3:03.35+33.17265.04
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
32KIRILLOVA Anastasia1996BLR
42CHAMIOT MAITRAL Laura1998FRA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +