Resultater Verdenscup Quebec - 10 km - Fri - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Quebec - 10 km, jaktstart, fri - Kvinner
Quebec, Canada - 24. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultater spesiallister
* Totalt med alle etapper - Tider i jaktstarten

Plass Navn Født   Nasjon Slutttid Tid etter FIS-point-time Rk FIS-poeng
1 NILSSON Stina 1993   SWE 23:55.1 0.00 31.32
2 JOHAUG Therese 1988   NOR 24:08.0 +12.9 0.00
3 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990   NOR 24:10.2 +15.1 15.79
4 PARMAKOSKI Krista 1990   FIN 24:47.4 +52.3 3.35
5 ANDERSSON Ebba 1997   SWE 24:48.4 +53.3 5.15
6 SUNDLING Jonna 1994   SWE 25:09.2 +1:14.1 27.11
7 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987   NOR 25:24.3 +1:29.2 26.68
8 DAHLQVIST Maja 1994   SWE 25:24.3 +1:29.2 47.36
9 KARLSSON Frida 1999   SWE 25:27.0 +1:31.9 26.86
10 KALLA Charlotte 1987   SWE 25:31.8 +1:36.7 21.36
11 BJORNSEN Sadie 1989   USA 25:40.5 +1:45.4 29.94
12 NEPRYAEVA Natalia 1995   RUS 25:48.1 +1:53.0 16.47
13 FALLA Maiken Caspersen 1990   NOR 25:48.3 +1:53.2 25.74
14 DIGGINS Jessica 1991   USA 25:48.7 +1:53.6 9.70
15 INGEMARSDOTTER Ida 1985   SWE 25:48.7 +1:53.6 21.36
16 SEDOVA Anastasia 1995   RUS 25:54.8 +1:59.7 32.43
17 HENNIG Katharina 1996   GER 26:03.4 +2:08.3 41.44
18 WENG Tiril Udnes 1996   NOR 26:04.6 +2:09.5 30.54
19 SETTLIN Evelina 1992   SWE 26:08.7 +2:13.6 45.65
20 WENG Heidi 1991   NOR 26:45.5 +2:50.4 49.25
21 RINGWALD Sandra 1990   GER 26:46.0 +2:50.9 48.31
22 LAMPIC Anamarija 1995   SLO 26:46.3 +2:51.2 59.97
23 FINK Pia 1995   GER 26:47.2 +2:52.1 50.71
24 BROCARD Elisa 1984   ITA 26:48.4 +2:53.3 55.68
25 SLIND Kari Oeyre 1991   NOR 26:48.6 +2:53.5 50.54
26 FAEHNDRICH Nadine 1995   SUI 26:51.6 +2:56.5 81.68
27 EIDE Mari 1989   NOR 26:52.9 +2:57.8 77.22
28 GIMMLER Laura 1993   GER 27:19.7 +3:24.6 104.33
29 STADLOBER Teresa 1993   AUT 27:30.4 +3:35.3 78.94
30 COMARELLA Anna 1997   ITA 27:47.8 +3:52.7 82.71

31 NISHIKAWA Emily 1989   CAN 27:49.0 +3:53.9 67.01
32 MONONEN Laura 1984   FIN 27:50.3 +3:55.2 93.61
33 ISTOMINA Mariya 1997   RUS 27:51.1 +3:56.0 79.71
34 NISKANEN Kerttu 1988   FIN 27:56.3 +4:01.2 68.38
35 SCARDONI Lucia 1991   ITA 27:58.3 +4:03.2 87.60
36 CALDWELL Sophie 1990   USA 28:00.2 +4:05.1 103.13
37 KYLLOENEN Anne 1987   FIN 28:05.5 +4:10.4 108.62
38 GANZ Caterina 1995   ITA 28:19.6 +4:24.5 73.19
39 BRENNAN Rosie 1988   USA 28:36.9 +4:41.8 68.04
40 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993   SUI 28:40.5 +4:45.4 135.14
41 SWIRBUL Hailey 1998   USA 29:01.3 +5:06.2 94.81
42 UREVC Eva 1995   SLO 29:10.3 +5:15.2 96.95
43 KERN Julia 1997   USA 29:18.8 +5:23.7 68.64
44 STEWART-JONES Katherine 1995   CAN 29:22.3 +5:27.2 69.50
45 BEATTY Dahria 1994   CAN 29:42.8 +5:47.7 120.29
46 PATTERSON Caitlin 1990   USA 30:06.5 +6:11.4 97.55
47 OGDEN Katharine 1997   USA 30:09.0 +6:13.9 140.03
48 SARGENT Ida 1988   USA 30:17.0 +6:21.9 138.40
49 CLAUDEL Delphine 1996   FRA 30:18.7 +6:23.6 94.04
50 BELORUKOVA Yulia 1995   RUS 30:19.8 +6:24.7 67.01
51 KRAMER Kendall 2002   USA 30:26.5 +6:31.4 136.94
52 MILLER Kaitlynn 1991   USA 30:31.5 +6:36.4 136.42
53 YEATON Jessica 1991   AUS 30:39.8 +6:44.7 147.92
54 LAURENT Greta 1992   ITA 30:52.8 +6:57.7 185.76
55 VISNAR Katja 1984   SLO 31:28.6 +7:33.5 162.08
56 FRANKOWSKI Rosie 1991   USA 31:47.9 +7:52.8 129.39
57 BROWNE Cendrine 1993   CAN 31:50.3 +7:55.2 130.59
58 HALVORSEN Hannah 1998   USA 32:19.4 +8:24.3 148.01
59 RORABAUGH Becca 1989   USA 32:39.2 +8:44.1 148.86
60 RICHARDSON Annika 1998   CAN 32:58.9 +9:03.8 156.33

61 LECLAIR Laura 1997   CAN 33:36.5 +9:41.4 157.19
62 VEZINA Frederique 1994   CAN 33:43.9 +9:48.8 189.79
63 MACISAAC-JONES Maya 1995   CAN 33:44.3 +9:49.2 221.28
64 WHITE Sadie 1996   CAN 33:57.5 +10:02.4 151.27
65 MACLEAN Alannah 1993   CAN 34:07.1 +10:12.0 192.54
66 WILLIAMS Zoe 1997   CAN 34:24.9 +10:29.8 191.51
67 CORRIVEAU Marie 1997   CAN 34:37.6 +10:42.5 219.13
68 SONNESYN Alayna 1996   USA 34:57.3 +11:02.2 156.93
69 PETITCLERC Anne-Marie 2001   CAN 35:04.6 +11:09.5 244.96
70 WRIGHT Casey 1994   AUS 37:12.2 +13:17.1 270.27
  MEHAIN Hannah 1998   CAN