---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Verdenscup Quebec - 10 km - Klassisk - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Quebec - 10 km, fellesstart, klassisk - Kvinner
Quebec, Canada - 23. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 NILSSON Stina 1993 SWE 25:51.6 0.00 0.00
2 26 JOHAUG Therese 1988 NOR 25:51.8 +0.2 0.18
3 7 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 25:53.1 +1.5 1.35
4 12 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 26:17.0 +25.4 22.92
5 14 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 26:18.4 +26.8 24.18
6 3 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 26:31.2 +39.6 35.73
7 31 SEDOVA Anastasia 1995 RUS 26:34.1 +42.5 38.35
8 9 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 26:34.8 +43.2 38.98
9 2 SUNDLING Jonna 1994 SWE 26:35.1 +43.5 39.25
10 38 HENNIG Katharina 1996 GER 26:35.1 +43.5 39.25
11 11 KALLA Charlotte 1987 SWE 26:43.2 +51.6 46.56
12 21 GIMMLER Laura 1993 GER 26:45.0 +53.4 48.18
13 16 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 26:45.9 +54.3 48.99
14 30 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 26:45.9 +54.3 48.99
15 23 EIDE Mari 1989 NOR 26:48.8 +57.2 51.61
16 17 SETTLIN Evelina 1992 SWE 26:49.7 +58.1 52.42
17 6 KARLSSON Frida 1999 SWE 26:50.1 +58.5 52.78
18 5 BJORNSEN Sadie 1989 USA 26:54.8 +1:03.2 57.03
19 15 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 27:00.3 +1:08.7 61.99
20 19 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 27:04.7 +1:13.1 65.96
21 13 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 27:06.0 +1:14.4 67.13
22 27 BROCARD Elisa 1984 ITA 27:07.1 +1:15.5 68.12
23 42 FINK Pia 1995 GER 27:07.5 +1:15.9 68.48
24 34 WENG Heidi 1991 NOR 27:07.6 +1:16.0 68.57
25 4 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 27:08.4 +1:16.8 69.30
26 36 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 27:09.0 +1:17.4 69.84
27 33 STADLOBER Teresa 1993 AUT 27:13.8 +1:22.2 74.17
28 24 RINGWALD Sandra 1990 GER 27:15.6 +1:24.0 75.79
29 10 DIGGINS Jessica 1991 USA 27:15.6 +1:24.0 75.79
30 41 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 27:18.4 +1:26.8 78.32

31 37 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 27:18.6 +1:27.0 78.50
32 45 MONONEN Laura 1984 FIN 27:20.3 +1:28.7 80.03
33 39 COMARELLA Anna 1997 ITA 27:23.5 +1:31.9 82.92
34 32 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 27:26.9 +1:35.3 85.99
35 43 SCARDONI Lucia 1991 ITA 27:33.6 +1:42.0 92.03
36 35 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 27:35.4 +1:43.8 93.66
37 8 CALDWELL Sophie 1990 USA 27:43.4 +1:51.8 100.88
38 55 NISHIKAWA Emily 1989 CAN 27:47.7 +1:56.1 104.76
39 28 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 27:59.8 +2:08.2 115.67
40 22 GANZ Caterina 1995 ITA 28:21.0 +2:29.4 134.80
41 48 SWIRBUL Hailey 1998 USA 28:23.1 +2:31.5 136.70
42 52 OGDEN Katharine 1997 USA 28:32.8 +2:41.2 145.45
43 44 BRENNAN Rosie 1988 USA 28:36.9 +2:45.3 149.15
44 59 BEATTY Dahria 1994 CAN 28:41.3 +2:49.7 153.12
45 25 UREVC Eva 1995 SLO 28:42.3 +2:50.7 154.02
46 20 LAURENT Greta 1992 ITA 28:43.4 +2:51.8 155.01
47 63 KRAMER Kendall 2002 USA 28:45.4 +2:53.8 156.82
48 58 SARGENT Ida 1988 USA 28:52.0 +3:00.4 162.77
49 54 MILLER Kaitlynn 1991 USA 28:58.7 +3:07.1 168.82
50 49 YEATON Jessica 1991 AUS 29:03.3 +3:11.7 172.97
51 51 KERN Julia 1997 USA 29:17.7 +3:26.1 185.96
52 53 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 29:18.8 +3:27.2 186.96
53 40 PATTERSON Caitlin 1990 USA 29:20.8 +3:29.2 188.76
54 18 VISNAR Katja 1984 SLO 29:48.2 +3:56.6 213.48
55 50 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 29:48.7 +3:57.1 213.93
56 46 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA 30:21.3 +4:29.7 243.35
57 56 BROWNE Cendrine 1993 CAN 30:21.4 +4:29.8 243.44
58 62 HALVORSEN Hannah 1998 USA 30:36.2 +4:44.6 256.79
59 70 MACISAAC-JONES Maya 1995 CAN 30:36.5 +4:44.9 257.06
60 57 RORABAUGH Becca 1989 USA 30:48.7 +4:57.1 268.07

61 61 VEZINA Frederique 1994 CAN 30:58.3 +5:06.7 276.73
62 69 RICHARDSON Annika 1998 CAN 31:00.8 +5:09.2 278.99
63 72 PETITCLERC Anne-Marie 2001 CAN 31:12.1 +5:20.5 289.19
64 73 CORRIVEAU Marie 1997 CAN 31:20.0 +5:28.4 296.31
65 64 MACLEAN Alannah 1993 CAN 31:20.7 +5:29.1 296.95
66 65 LECLAIR Laura 1997 CAN 31:37.8 +5:46.2 312.37
67 67 WILLIAMS Zoe 1997 CAN 31:43.2 +5:51.6 317.25
68 66 WHITE Sadie 1996 CAN 32:02.2 +6:10.6 334.39
69 68 MEHAIN Hannah 1998 CAN 32:04.1 +6:12.5 336.10
70 71 WRIGHT Casey 1994 AUS 32:45.2 +6:53.6 373.19
71 60 SONNESYN Alayna 1996 USA 33:01.8 +7:10.2 388.17
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
29 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
47 WENG Lotta Udnes 1996 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +