Resultater Verdenscup Ruka - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2020


Annonse

Resultater Verdenscup Ruka

28. november 2020

Kuusamo - Finland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

* Klikk for liste med passeringstider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
130JOHAUG Therese1988NOR25:01.40.000.00
227KARLSSON Frida1999SWE25:23.2+21.811.62
329ANDERSSON Ebba1997SWE25:27.4+26.013.85
440SORINA Tatiana1994RUS25:27.5+26.113.91
558NEPRYAEVA Natalia1995RUS25:31.7+30.316.14
622NISKANEN Kerttu1988FIN25:46.3+44.923.92
720WENG Tiril Udnes1996NOR25:46.9+45.524.24
816BRENNAN Rosie1988USA25:48.0+46.624.83
914FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR25:51.6+50.226.75
1044DAHLQVIST Maja1994SWE25:53.9+52.527.97
1156SVAHN Linn1999SWE25:59.9+58.531.17
1246KALVAA Anne Kjersti1992NOR26:01.6+1:00.232.08
138DYVIK Anna1994SWE26:03.0+1:01.632.82
1442WENG Lotta Udnes1996NOR26:05.9+1:04.534.37
1552RIBOM Emma1997SWE26:08.2+1:06.835.59
1625STADLOBER Teresa1993AUT26:11.8+1:10.437.51
1750LAMPIC Anamarija1995SLO26:12.4+1:11.037.83
1824HENNIG Katharina1996GER26:17.1+1:15.740.34
1960SUNDLING Jonna1994SWE26:23.2+1:21.843.59
2015CARL Victoria1995GER26:24.1+1:22.744.07
2134FAEHNDRICH Nadine1995SUI26:24.2+1:22.844.12
2221DIGGINS Jessie1991USA26:24.9+1:23.544.49
2333JOENSUU Jasmi1996FIN26:25.6+1:24.244.86
247SVENDSEN Anna1990NOR26:32.3+1:30.948.43
2518MONONEN Laura1984FIN26:34.1+1:32.749.39
2623STUPAK Yulia1995RUS26:35.2+1:33.849.98
2717RAZYMOVA Katerina1991CZE26:35.3+1:33.950.03
2812KIRPICHENKO Yana1996RUS26:37.1+1:35.750.99
2936AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR26:38.1+1:36.751.53
304MATINTALO Johanna1996FIN26:42.0+1:40.653.60

3113ISHIDA Masako1980JPN26:43.4+1:42.054.35
3210ZHAMBALOVA Alisa1994RUS26:45.0+1:43.655.20
3326PARMAKOSKI Krista1990FIN26:47.8+1:46.456.69
3454LUNDGREN Moa1998SWE26:48.3+1:46.956.96
3548SCARDONI Lucia1991ITA26:49.8+1:48.457.76
3671LYLYNPERA Katri1994FIN26:50.2+1:48.857.97
3749FINK Pia1995GER26:54.9+1:53.560.48
3862MYHRVOLD Mathilde1998NOR26:57.7+1:56.361.97
392COMARELLA Anna1997ITA26:58.8+1:57.462.55
409SWIRBUL Hailey1998USA27:06.4+2:05.066.60
4135MATSOKINA Hristina1998RUS27:06.5+2:05.166.66
425ROPONEN Riitta-Liisa1978FIN27:12.7+2:11.369.96
4319KYLLOENEN Anne1987FIN27:17.9+2:16.572.73
4441KREHL Sofie1995GER27:18.2+2:16.872.89
4545HERRMANN Nadine1995GER27:20.7+2:19.374.22
4655SMIRNOVA Ekaterina1996RUS27:21.8+2:20.474.81
4767SKINDER Monika2001POL27:24.1+2:22.776.04
4811CLAUDEL Delphine1996FRA27:27.5+2:26.177.85
4951GIMMLER Laura1993GER27:28.6+2:27.278.43
5053PATTERSON Caitlin1990USA27:29.5+2:28.178.91
5137SAAPUNKI Susanna1992FIN27:30.4+2:29.079.39
5265ALAKOSKI Anni1997FIN27:38.5+2:37.183.71
5347EIDUKA Patricija2000LAT27:45.7+2:44.387.54
5443VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI27:55.0+2:53.692.50
556JANATOVA Katerina1997CZE27:56.7+2:55.393.41
5657OGDEN Katharine1997USA27:57.5+2:56.193.83
5739UNTERWEGER Lisa1995AUT28:07.8+3:06.499.32
5861CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA28:10.4+3:09.0100.71
5932STENSETH Ane Appelkvist1995NOR28:11.0+3:09.6101.03
6069KALETA Weronika1999POL28:12.1+3:10.7101.61

613NOVAKOVA Petra1993CZE28:12.8+3:11.4101.98
6259KERN Julia1997USA28:20.4+3:19.0106.03
6374OLKKONEN Tiia1999FIN28:29.0+3:27.6110.62
641PIIPPO Eveliina1998FIN28:45.9+3:44.5119.62
6563HYNCICOVA Petra1994CZE28:48.3+3:46.9120.90
6638LAURENT Greta1992ITA28:51.1+3:49.7122.39
6772UUSTALU Aveli2000EST28:53.1+3:51.7123.46
6868KOBIELUSZ Magdalena2000POL29:04.3+4:02.9129.43
6964KROL Yuliia1998UKR29:13.6+4:12.2134.38
7070ANTSYBOR Maryna1987UKR29:18.3+4:16.9136.89
7131KAMINSKA Valentyna1987UKR29:24.4+4:23.0140.14
7275BERANOVA Tereza1998CZE29:28.7+4:27.3142.43
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
28WENG Heidi1991NOR
66ILIC Anja1998SRB
73UDRAS Johanna2002EST
76UREVC Eva1995SLO
Annonse







Annonse