Resultater Verdenscup Ruka - Kvinner - Sprint - Prolog - 2020


Annonse

Resultater Verdenscup Ruka

27. november 2020

Kuusamo - Finland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
125STENSETH Ane Appelkvist1995NOR2:55.940.000.00
215DAHLQVIST Maja1994SWE3:00.04+4.1027.96
317SVAHN Linn1999SWE3:01.54+5.6038.19
426LAURENT Greta1992ITA3:01.86+5.9240.38
53WENG Tiril Udnes1996NOR3:01.93+5.9940.85
621SUNDLING Jonna1994SWE3:02.47+6.5344.54
734SORINA Tatiana1994RUS3:03.00+7.0648.15
831DYVIK Anna1994SWE3:03.17+7.2349.31
914LAMPIC Anamarija1995SLO3:03.51+7.5751.63
1053AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR3:03.52+7.5851.70
1112RIBOM Emma1997SWE3:04.05+8.1155.31
1219KARLSSON Frida1999SWE3:04.10+8.1655.66
1313BRENNAN Rosie1988USA3:04.11+8.1755.72
1422LUNDGREN Moa1998SWE3:04.16+8.2256.06
1576UREVC Eva1995SLO3:04.26+8.3256.75
1649SWIRBUL Hailey1998USA3:04.96+9.0261.52
175DIGGINS Jessie1991USA3:05.09+9.1562.41
1836WENG Lotta Udnes1996NOR3:05.13+9.1962.68
1928SVENDSEN Anna1990NOR3:05.43+9.4964.73
2016NEPRYAEVA Natalia1995RUS3:05.79+9.8567.18
2129STUPAK Yulia1995RUS3:05.90+9.9667.93
224FAEHNDRICH Nadine1995SUI3:05.92+9.9868.07
2340LYLYNPERA Katri1994FIN3:06.01+10.0768.68
2430SCARDONI Lucia1991ITA3:06.30+10.3670.66
2511NISKANEN Kerttu1988FIN3:06.55+10.6172.37
2624VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI3:06.61+10.6772.77
2733MYHRVOLD Mathilde1998NOR3:06.74+10.8073.66
2820KALVAA Anne Kjersti1992NOR3:06.74+10.8073.66
2950SKINDER Monika2001POL3:07.06+11.1275.84
3023JOHAUG Therese1988NOR3:07.11+11.1776.19

3163MATINTALO Johanna1996FIN3:07.28+11.3477.34
322PARMAKOSKI Krista1990FIN3:07.31+11.3777.55
338CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA3:07.34+11.4077.75
346KYLLOENEN Anne1987FIN3:07.35+11.4177.82
3510HENNIG Katharina1996GER3:08.11+12.1783.01
367ANDERSSON Ebba1997SWE3:09.11+13.1789.83
3744JOENSUU Jasmi1996FIN3:09.20+13.2690.44
3855FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR3:09.48+13.5492.35
3939MATSOKINA Hristina1998RUS3:10.08+14.1496.44
4032KERN Julia1997USA3:10.77+14.83101.15
4152EIDUKA Patricija2000LAT3:10.83+14.89101.56
4227JANATOVA Katerina1997CZE3:10.89+14.95101.97
4342MONONEN Laura1984FIN3:11.21+15.27104.15
4437BERANOVA Tereza1998CZE3:11.57+15.63106.60
4518STADLOBER Teresa1993AUT3:11.71+15.77107.56
4662COMARELLA Anna1997ITA3:12.13+16.19110.42
4738GIMMLER Laura1993GER3:12.91+16.97115.74
4851OLKKONEN Tiia1999FIN3:13.84+17.90122.09
491RAZYMOVA Katerina1991CZE3:14.24+18.30124.82
5043UNTERWEGER Lisa1995AUT3:15.01+19.07130.07
5158ALAKOSKI Anni1997FIN3:15.03+19.09130.20
5256KALETA Weronika1999POL3:15.59+19.65134.02
5360SMIRNOVA Ekaterina1996RUS3:16.55+20.61140.57
5461KIRPICHENKO Yana1996RUS3:16.95+21.01143.30
5535KREHL Sofie1995GER3:17.24+21.30145.28
5657ZHAMBALOVA Alisa1994RUS3:17.46+21.52146.78
5747CLAUDEL Delphine1996FRA3:17.56+21.62147.46
5869UUSTALU Aveli2000EST3:17.71+21.77148.48
5948NOVAKOVA Petra1993CZE3:17.87+21.93149.57
6071SAAPUNKI Susanna1992FIN3:18.00+22.06150.46

6145CARL Victoria1995GER3:18.14+22.20151.42
6254FINK Pia1995GER3:18.35+22.41152.85
6366ISHIDA Masako1980JPN3:18.74+22.80155.51
6446HYNCICOVA Petra1994CZE3:18.86+22.92156.33
6541HERRMANN Nadine1995GER3:20.43+24.49167.03
6659OGDEN Katharine1997USA3:21.71+25.77175.76
679WENG Heidi1991NOR3:21.77+25.83176.17
6864UDRAS Johanna2002EST3:22.88+26.94183.74
6975ROPONEN Riitta-Liisa1978FIN3:23.50+27.56187.97
7070KROL Yuliia1998UKR3:23.76+27.82189.75
7165PATTERSON Caitlin1990USA3:24.40+28.46194.11
7268KAMINSKA Valentyna1987UKR3:25.24+29.30199.84
7367KOBIELUSZ Magdalena2000POL3:25.67+29.73202.77
7474PIIPPO Eveliina1998FIN3:27.37+31.43214.37
7573ANTSYBOR Maryna1987UKR3:29.14+33.20226.44
7672ILIC Anja1998SRB3:49.70+53.76366.67
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse