Resultater Verdenscup Ruka - Menn - 15 km - Klassisk - 2019



Resultater Verdenscup Ruka Triple - MiniTour
Kuusamo, Finland - 30. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
166NISKANEN Iivo1992FIN35:17.00.000.00
242KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR35:30.0+13.04.91
348IVERSEN Emil1991NOR35:31.9+14.95.63
438TOENSETH Didrik1991NOR35:50.1+33.112.51
570BOLSHUNOV Alexander1996RUS36:00.8+43.816.55
635LARKOV Andrey1989RUS36:02.4+45.417.16
744GOLBERG Paal1990NOR36:06.7+49.718.78
833HOLUND Hans Christer1989NOR36:12.9+55.921.12
934USTIUGOV Sergey1992RUS36:14.2+57.221.62
1020YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS36:23.2+1:06.225.02
1123SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR36:24.7+1:07.725.58
1262HALFVARSSON Calle1989SWE36:25.8+1:08.826.00
138PELLEGRINO Federico1990ITA36:26.4+1:09.426.23
1440ROETHE Sjur1988NOR36:30.6+1:13.627.81
1527BURMAN Jens1994SWE36:30.9+1:13.927.93
1639SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR36:33.8+1:16.829.02
1710HYVARINEN Perttu1991FIN36:36.8+1:19.830.16
1854HAEGGSTROEM Johan1992SWE36:42.5+1:25.532.31
1959LEHTONEN Lari1987FIN36:42.9+1:25.932.46
2012POROSHKIN Ilia1995RUS36:46.2+1:29.233.71
2164VALNES Erik1996NOR36:46.4+1:29.433.78
2213BAUMANN Jonas1990SUI36:48.4+1:31.434.54
237MALTSEV Artem1993RUS36:59.4+1:42.438.70
2430MELNICHENKO Andrey1992RUS37:04.0+1:47.040.43
2555EISENLAUER Sebastian1990GER37:08.5+1:51.542.14
2645MIKKONEN Juho1990FIN37:09.7+1:52.742.59
273SANDSTROEM Bjoern1995SWE37:14.0+1:57.044.21
2815BJORNSEN Erik1991USA37:14.4+1:57.444.36
2936KRUEGER Simen Hegstad1993NOR37:15.1+1:58.144.63
3037DE FABIANI Francesco1993ITA37:17.3+2:00.345.46

3176LEPISTO Lauri1996FIN37:22.8+2:05.847.54
3217BOEGL Lucas1990GER37:24.4+2:07.448.14
3318KLEE Beda1996SUI37:24.8+2:07.848.29
3457HAMILTON Simeon1987USA37:27.9+2:10.949.47
3480SEMENOV Michail1986BLR37:27.9+2:10.949.47
3625BRUGGER Janosch1997GER37:29.1+2:12.149.92
3751EKSTROEM Axel1995SWE37:30.2+2:13.250.34
386SCHNIDER Ueli1990SUI37:31.4+2:14.450.79
3941VUORELA Markus1996FIN37:33.2+2:16.251.47
4056MAEKI Joni1995FIN37:34.5+2:17.551.96
4122DOBLER Jonas1991GER37:40.7+2:23.754.30
4214BABA Naoto1996JPN37:42.8+2:25.855.10
4368SEMIKOV Ilia1993RUS37:45.2+2:28.256.00
4411MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN37:45.4+2:28.456.08
4569NOVAK Michal1996CZE37:51.6+2:34.658.42
461KATZ Andreas1988GER37:51.8+2:34.858.50
4719NORRIS David1990USA37:52.4+2:35.458.72
4828MUSGRAVE Andrew1990GBR37:55.3+2:38.359.82
4924YOSHIDA Keishin1987JPN38:00.6+2:43.661.82
5061RUEESCH Jason1994SUI38:01.8+2:44.862.28
515PUKHKALO Vitaliy1992KAZ38:03.6+2:46.662.96
5273RETIVYKH Gleb1991RUS38:07.2+2:50.264.32
5372HAARALA Juuso1996FIN38:07.7+2:50.764.51
5421SALVADORI Giandomenico1992ITA38:10.5+2:53.565.56
5571VELICHKO Yevgeniy1987KAZ38:13.3+2:56.366.62
5626BACKSCHEIDER Adrien1992FRA38:18.2+3:01.268.47
5731PARISSE Clement1993FRA38:18.7+3:01.768.66
5829MANIFICAT Maurice1986FRA38:19.9+3:02.969.12
5946JOUVE Richard1994FRA38:23.9+3:06.970.63
6074BORTSOV Konstantin1995KAZ38:24.4+3:07.470.82

6153RASTELLI Maicol1991ITA38:31.3+3:14.373.42
622BURY Dominik1996POL38:35.2+3:18.274.90
6347VUORINEN Lauri1995FIN38:41.5+3:24.577.28
6460SVENSSON Oskar1995SWE38:42.9+3:25.977.81
6552CHANAVAT Lucas1994FRA38:48.6+3:31.679.96
664CHAUVIN Valentin1995FRA38:51.4+3:34.481.02
6688STAREGA Maciej1990POL38:51.4+3:34.481.02
689BRATRUD Kyle1993USA38:56.0+3:39.082.76
6916PATTERSON Scott1992USA38:59.4+3:42.484.04
7043ZELGER Stefan1995ITA39:04.3+3:47.385.90
7178BOLGER Kevin1993USA39:06.0+3:49.086.54
7250PETERSON Teodor1988SWE39:11.7+3:54.788.69
7387BURY Kamil1995POL39:17.2+4:00.290.77
7465KLIMIN Olzhas1996KAZ39:17.5+4:00.590.88
7567EINARSSON Snorri Eythor1986ISL39:23.0+4:06.092.96
7663WICK Thomas1991GER39:24.3+4:07.393.45
7779VORANAU Aliaksandr1990BLR39:26.6+4:09.694.32
7890HAKALA Karri1996FIN39:36.1+4:19.197.91
7977HIMMA Martin1999EST39:44.9+4:27.9101.24
8084MIKAYELYAN Mikayel1999ARM39:47.5+4:30.5102.22
8186SUHONEN Verneri1997FIN39:52.7+4:35.7104.19
8291POGHOSYAN Tadevos1993ARM40:01.4+4:44.4107.47
8382KRASOVSKYI Oleksii1994UKR40:03.0+4:46.0108.08
8449KORISTEK Jan1996SVK40:10.3+4:53.3110.84
8575DYUSSENOV Asset1997KAZ40:11.8+4:54.8111.40
8685KOSTRUBA Yan1999UKR40:14.9+4:57.9112.57
8783SHANG Jincai1993CHN40:41.1+5:24.1122.48
8898KILP Marko1993EST40:44.6+5:27.6123.80
8996GROS Baptiste1990FRA40:48.0+5:31.0125.08
9095ROOS Henri1998EST40:58.5+5:41.5129.05

9181BIKSE Indulis1995LAT41:16.1+5:59.1135.70
9293JEONG Jongwon1992KOR41:44.5+6:27.5146.43
93100SUN Qinghai1988CHN41:57.7+6:40.7151.42
9492LEE Geon-yong1993KOR43:08.2+7:51.2178.06
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
89KARPPANEN Miro1998FIN
94JONSSON Olof1995SWE
97AHONEN Olli1999FIN
99LAMPIC Janez1996SLO
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
32COLOGNA Dario1986SUI
58HAKOLA Ristomatti1991FIN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +