Ruka: Program| Startlister| Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km klassisk: Kvinner| Menn| Gålå: Program| Startlister| 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint fri prolog/finaler: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Startlister| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Verdenscup Ruka - Menn - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Ruka

26. november 2021

Kuusamo - Finland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

* Liveresultater

---

* Resultater finale med heatoppsett

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 23 TERENTEV Alexander 1999 RUS 2:31.13 0.00 0.00
2 19 JOUVE Richard 1994 FRA 2:32.75 +1.62 12.86
3 3 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:32.85 +1.72 13.66
4 7 VALNES Erik 1996 NOR 2:33.29 +2.16 17.15
5 45 SCHOONMAKER James Clinton 2000 USA 2:34.14 +3.01 23.90
6 53 GOLBERG Paal 1990 NOR 2:34.30 +3.17 25.17
7 49 GRATE Marcus 1996 SWE 2:34.51 +3.38 26.84
8 16 OGDEN Ben 2000 USA 2:34.81 +3.68 29.22
9 35 MAKI Joni 1995 FIN 2:34.84 +3.71 29.46
10 39 VUORINEN Lauri 1995 FIN 2:35.41 +4.28 33.98
11 21 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 2:35.71 +4.58 36.37
12 52 JONSSON Olof 1995 SWE 2:35.76 +4.63 36.76
13 43 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 2:35.80 +4.67 37.08
14 15 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 2:36.17 +5.04 40.02
15 60 PERSSON Anton 1995 SWE 2:36.89 +5.76 45.74
16 57 SELLER Ludek 1995 CZE 2:37.17 +6.04 47.96
17 22 JAGER Luke 2000 USA 2:37.56 +6.43 51.06
18 4 MOILANEN Niilo 2001 FIN 2:37.65 +6.52 51.77
19 25 HEDIGER Jovian 1990 SUI 2:37.73 +6.60 52.41
20 24 BERGLUND Gustaf 1998 SWE 2:37.77 +6.64 52.72
21 38 HAARALA Juuso 1996 FIN 2:37.78 +6.65 52.80
22 5 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 2:37.89 +6.76 53.68
23 11 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:38.00 +6.87 54.55
24 29 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 2:38.06 +6.93 55.03
25 20 MANNILA Lauri 1998 FIN 2:38.34 +7.21 57.25
26 41 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 2:38.63 +7.50 59.55
27 51 SUHONEN Verneri 1997 FIN 2:38.65 +7.52 59.71
28 33 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 2:39.09 +7.96 63.20
29 56 RYSSTAD Aron Aakre 1999 NOR 2:39.09 +7.96 63.20
30 13 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 2:39.16 +8.03 63.76

31 64 MATTILA Wiljam 2000 FIN 2:39.24 +8.11 64.39
32 8 CYR Antoine 1998 CAN 2:39.28 +8.15 64.71
33 37 HANNEMAN Logan 1993 USA 2:39.39 +8.26 65.59
34 34 LEPISTO Lauri 1996 FIN 2:39.47 +8.34 66.22
35 54 CERNY Ondrej 1999 CZE 2:39.49 +8.36 66.38
36 12 KENNEDY Russell 1991 CAN 2:39.52 +8.39 66.62
37 28 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR 2:39.54 +8.41 66.78
38 31 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 2:39.84 +8.71 69.16
39 36 KILP Marko 1993 EST 2:39.98 +8.85 70.27
40 46 ARDASHEV Sergey 1998 RUS 2:40.06 +8.93 70.91
41 14 SHPUNTAU Yahor 1999 BLR 2:40.33 +9.20 73.05
42 10 BURY Kamil 1995 POL 2:40.35 +9.22 73.21
43 17 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:40.68 +9.55 75.83
44 18 HIMMA Martin 1999 EST 2:40.72 +9.59 76.15
45 58 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 2:40.83 +9.70 77.02
46 40 LAMPIC Janez 1996 SLO 2:41.20 +10.07 79.96
47 42 FILIMONOV Denis 1999 RUS 2:41.21 +10.08 80.04
48 48 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 2:41.37 +10.24 81.31
49 1 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:41.55 +10.42 82.74
50 47 KAESER Erwan 1992 SUI 2:41.57 +10.44 82.90
51 27 NOVAK Michal 1996 CZE 2:41.59 +10.46 83.05
52 63 LIEKARI Emil 2001 FIN 2:41.96 +10.83 85.99
53 30 LARKOV Andrey 1989 RUS 2:42.18 +11.05 87.74
54 44 STAREGA Maciej 1990 POL 2:42.64 +11.51 91.39
55 55 BRUGGER Janosch 1997 GER 2:42.77 +11.64 92.42
56 32 SCHUMACHER Gus 2000 USA 2:42.84 +11.71 92.98
57 9 BOLGER Kevin 1993 USA 2:42.93 +11.80 93.69
58 75 LEVEILLE Olivier 2001 CAN 2:42.99 +11.86 94.17
59 26 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 2:43.47 +12.34 97.98
60 76 RANTALA Eero 2003 FIN 2:43.56 +12.43 98.70

61 50 SIMENC Miha 1995 SLO 2:43.63 +12.50 99.25
62 61 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST 2:43.84 +12.71 100.92
63 65 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 2:44.51 +13.38 106.24
64 70 KARPPANEN Miro 1998 FIN 2:44.70 +13.57 107.75
65 59 BING Thomas 1990 GER 2:44.81 +13.68 108.62
66 67 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR 2:45.13 +14.00 111.16
67 77 MLYNAR Peter 1988 SVK 2:45.35 +14.22 112.91
68 71 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR 2:45.46 +14.33 113.78
69 2 VIGANTS Raimo 1999 LAT 2:46.04 +14.91 118.39
70 69 LYUFT Ivan 1998 KAZ 2:46.50 +15.37 122.04
71 6 VERMEULEN Mika 1999 AUT 2:47.02 +15.89 126.17
72 68 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 2:47.55 +16.42 130.38
73 66 KOVALYOV Vladislav 1996 KAZ 2:48.38 +17.25 136.97
74 74 LISOHOR Oleksandr 2004 UKR 2:49.74 +18.61 147.77
75 73 SKENDER Marko 2001 CRO 2:51.12 +19.99 158.72
76 72 BIKSE Indulis 1995 LAT 2:53.61 +22.48 178.50
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
62 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
SWE

 

Annonse







Annonse