Resultater Verdenscup Rulleski Beijing - 15 km - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Rulleski - 15 km - Fellesstart - Fri - Kvinner
Beijing, Kina - 6. juli 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 39:56.8 0.00 50.45
2 2 ALNAES Anikken Gjerde 1994 NOR 39:57.7 +0.9 50.98
3 3 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 39:57.9 +1.1 51.09
4 9 JANATOVA Katerina 1997 CZE 39:57.9 +1.1 51.09
5 25 LI Xin 1992 CHN 39:58.6 +1.8 51.50
6 16 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 39:59.0 +2.2 51.74
7 8 CHI Chunxue 1998 CHN 40:00.3 +3.5 52.49
8 14 CHERNOUSOVA Marina 1983 RUS 40:00.6 +3.8 52.67
9 12 RINGWALD Sandra 1990 GER 40:01.1 +4.3 52.96
10 17 RICHTER Julia 1997 GER 40:01.5 +4.7 53.20
11 13 NIKOLAEVA Svetlana 1987 RUS 40:03.5 +6.7 54.36
12 21 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 40:04.1 +7.3 54.71
13 15 KUZNETSOVA Svetlana 1984 RUS 40:06.3 +9.5 56.00
14 23 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 40:06.4 +9.6 56.06
15 11 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 40:06.5 +9.7 56.12
16 37 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 40:07.3 +10.5 56.58
17 20 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 40:08.1 +11.3 57.05
18 39 JIALIN Bayani 1999 CHN 40:09.4 +12.6 57.81
19 34 KONOHOVA Ksenia 1983 RUS 40:10.2 +13.4 58.28
20 6 OLSSON Moa 1997 SWE 40:11.9 +15.1 59.27
21 29 MA Qinghua 1995 CHN 40:17.1 +20.3 62.31
22 33 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS 40:25.3 +28.5 67.10
23 18 KODAMA Miki 1996 JPN 40:52.9 +56.1 83.22
24 4 OLSEN Amalie Honerud 1998 NOR 41:52.4 +1:55.6 117.97
25 36 LI Lei 1994 CHN 42:04.6 +2:07.8 125.10
26 46 SHATALOVA Oxana 1994 RUS 42:25.5 +2:28.7 137.31
27 49 KUZNETSOVA Ekaterina 1993 RUS 42:45.7 +2:48.9 149.11
28 27 BOLZAN Lisa 1995 ITA 42:49.1 +2:52.3 151.09
29 57 E Yingcui 1990 CHN 43:05.4 +3:08.6 160.61
30 7 LOCKNER Jackline 1994 SWE 43:05.6 +3:08.8 160.73

31 40 MENG Honglian 1997 CHN 43:09.3 +3:12.5 162.89
32 38 BOLZAN Anna 1995 ITA 43:10.5 +3:13.7 163.59
33 58 LI Hongxue 1984 CHN 43:11.5 +3:14.7 164.18
34 52 DENG Zhiyue 2001 CHN 43:12.3 +3:15.5 164.64
35 50 ARIUNSANAA Enkhtuul 1996 MGL 43:13.9 +3:17.1 165.58
36 30 PROKHOROVA Varvara 1991 RUS 43:22.9 +3:26.1 170.84
37 19 SCHICHO Elisabeth 1991 GER 43:25.1 +3:28.3 172.12
38 24 ABRAHAMSSON Hanna 2000 SWE 43:26.7 +3:29.9 173.06
39 32 AUZINA Kitija 1996 LAT 43:33.6 +3:36.8 177.09
40 26 HAN Dasom 1994 KOR 43:35.9 +3:39.1 178.43
41 10 LETUCHEVA Olga 1995 RUS 43:48.7 +3:51.9 185.91
42 45 RIESS Celine 1998 GER 43:59.0 +4:02.2 191.92
43 28 MIYAZAKI Hikari 1998 JPN 45:00.6 +5:03.8 227.90
44 51 LIU Shuangping 2001 CHN 45:04.8 +5:08.0 230.36
45 42 SONG Xinlin 1991 CHN 45:26.7 +5:29.9 243.15
46 44 KONG Weijia 2001 CHN 45:30.8 +5:34.0 245.54
47 22 WATANABE Yuka 1996 JPN 45:38.4 +5:41.6 249.98
48 43 TALIDAWUBIEKE Dinaer 2000 CHN 45:53.1 +5:56.3 258.57
49 35 BECCHIS Chiara 1999 ITA 46:00.8 +6:04.0 263.07
50 41 PLOTNIKOVA Olga 1996 RUS 46:04.5 +6:07.7 265.23
51 48 MA Jiale 2001 CHN 46:14.6 +6:17.8 271.13
31 LEE Eui Jin 2001 KOR
53 ZHU Ping 2000 CHN
54 DULAMSUREN Oyunchimeg 2000 MGL
55 QI Ran 1999 CHN
56 LIU Zhe 1999 CHN
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
5 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR
47 WILLERT Tina 1993 GER


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +