Resultater Verdenscup Rulleski Beijing - Sprint I - Finale - Menn 2019



Resultater Verdenscup Rulleski - Sprint - Fri - Finale - Menn (1,5 km)
Beijing, Kina - 4. juli 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 5 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 2 ANDRESEN Ragnar Bragvin 1988 NOR
3 1 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR
4 8 GUSTAFSSON Victor 1990 SWE
5 11 TANEL Matteo 1993 ITA
6 4 BEZGIN Ilia 1995 RUS
7 6 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
8 12 ANISIMOV Ivan 1987 RUS
9 7 NORUM Robin 1988 SWE
10 18 WEI Meng 1996 CHN
11 3 GRIGORIEV Alexander 2000 RUS
12 13 NIKOLAEV Artem 1991 RUS
13 10 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
14 14 DEMENTIEV Eugeniy 1983 RUS
15 16 WANG Qiang 1993 CHN
16 19 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE
17 15 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN
18 17 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE
19 20 KUDRYAVTSEV Evgeniy 1997 RUS
20 29 GIARDINA Jacopo 1996 ITA
21 21 JIAERSI Yeerlin 2000 CHN
22 22 CHERNOUSOV Alexey 1984 RUS
23 26 BECCHIS Francesco 1997 ITA
24 27 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR
25 28 KORISTEK Jan 1996 SVK
26 9 SUN Qinghai 1988 CHN
27 23 TUERXUN Hanati 1997 CHN
28 24 VIGANTS Raimo 1999 LAT
29 25 AYIKEN Miyelieyi 2002 CHN
30 30 LEE Geon-yong 1993 KOR

31 0 CHEN Junjie 1996 CHN
32 0 JIAHAN Murea 2000 CHN
33 0 POPARaul Mihai 1997 ROU
34 0 REIGSTAD Sigurd Braathen 1996 NOR
35 0 OLAFSEN Jostein 1989 NOR
36 0 SHANG Jincai 1993 CHN
37 0 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT
38 0 SONINBAYAR Duurenbayar 1996 MGL
39 0 SHIWOHEN Yeersen 1990 CHN
40 0 GALASSI Michael 1990 ITA
41 0 SMIRNOV Vitaliy 1994 RUS
42 0 ANKERSEN Kristian 1991 NOR
43 0 MAO Haining 1999 CHN
44 0 BABA Naoto 1996 JPN
45 0 ABUDELEHAN Yeernaer 2000 CHN
46 0 KIM Eunho 1996 KOR
47 0 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU
48 0 SAULITIS Niks 2001 LAT
49 0 BATMUNKH Achbadrakh 1994 MGL
50 0 HASIMU Yesihati 1999 CHN
51 0 BECCHIS Emanuele 1993 ITA
52 0 ZHAO Lei 2000 CHN
53 0 KRAEMER Fabian 1999 GER
54 0 LEE Jinbok 2002 KOR
55 0 WUERKAIXI Kuerbanjiang 2000 CHN
56 0 BUND Marcel 1998 GER
57 0 BERLANDA Alessio 1979 ITA
58 0 HOGIU Petrica 1991 ROU
59 0 HE Qinghang 1997 CHN
60 0 SANTOS Victor 1997 BRA

61 0 LI Minglin 2001 CHN
62 0 JIAO Caiyou 2000 CHN
63 0 WANG Ye 2000 CHN
64 0 MA Hailin 1999 CHN
65 0 TUERSONGJIANG Buerlike 1996 CHN
66 0 RIECKHOFF Nico 1998 GER
67 0 BRANTS Arturs 1986 LAT
68 0 ROCHA Yuri 2000 BRA
69 0 LIMA Lucas 2001 BRA


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +