Resultater Verdenscup Rulleski Beijing - Sprint I - Prolog - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Rulleski - Sprint - Fri - Prolog - Kvinner (1,5 km)
Beijing, Kina - 4. juli 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 2 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 3:14.12 0.00 45.18
2 24 CHI Chunxue 1998 CHN 3:16.13 +2.01 57.61
3 4 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 3:19.99 +5.87 81.47
4 14 JANATOVA Katerina 1997 CZE 3:20.14 +6.02 82.39
5 9 LOCKNER Jackline 1994 SWE 3:21.35 +7.23 89.87
6 11 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 3:22.21 +8.09 95.19
7 10 RINGWALD Sandra 1990 GER 3:23.08 +8.96 100.57
8 23 JIALIN Bayani 1999 CHN 3:23.34 +9.22 102.18
9 8 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 3:23.53 +9.41 103.35
10 15 NIKOLAEVA Svetlana 1987 RUS 3:24.88 +10.76 111.70
11 18 LI Xin 1992 CHN 3:25.42 +11.30 115.03
12 25 ALNAES Anikken Gjerde 1994 NOR 3:25.72 +11.60 116.89
13 17 CHERNOUSOVA Marina 1983 RUS 3:26.03 +11.91 118.80
14 21 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 3:26.12 +12.00 119.36
15 20 OLSSON Moa 1997 SWE 3:26.71 +12.59 123.01
16 16 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 3:27.55 +13.43 128.20
17 6 LETUCHEVA Olga 1995 RUS 3:27.76 +13.64 129.50
18 12 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS 3:27.81 +13.69 129.81
19 22 MA Qinghua 1995 CHN 3:27.84 +13.72 129.99
20 26 RICHTER Julia 1997 GER 3:27.88 +13.76 130.24
21 31 LI Lei 1994 CHN 3:28.63 +14.51 134.88
22 28 OLSEN Amalie Honerud 1998 NOR 3:29.21 +15.09 138.46
23 57 E Yingcui 1990 CHN 3:30.56 +16.44 146.81
24 19 KUZNETSOVA Svetlana 1984 RUS 3:31.57 +17.45 153.05
25 27 MENG Honglian 1997 CHN 3:32.68 +18.56 159.91
26 54 KUZNETSOVA Ekaterina 1993 RUS 3:33.07 +18.95 162.32
27 30 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 3:33.99 +19.87 168.01
28 29 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 3:34.50 +20.38 171.16
29 32 ABRAHAMSSON Hanna 2000 SWE 3:34.54 +20.42 171.41
30 51 KONOHOVA Ksenia 1983 RUS 3:34.71 +20.59 172.46

31 58 LI Hongxue 1984 CHN 3:34.74 +20.62 172.65
32 5 PROKHOROVA Varvara 1991 RUS 3:35.57 +21.45 177.78
33 3 BOLZAN Anna 1995 ITA 3:35.80 +21.68 179.20
34 35 PLOTNIKOVA Olga 1996 RUS 3:36.55 +22.43 183.84
35 7 BOLZAN Lisa 1995 ITA 3:36.80 +22.68 185.38
36 52 SHATALOVA Oxana 1994 RUS 3:37.58 +23.46 190.20
37 13 SCHICHO Elisabeth 1991 GER 3:38.75 +24.63 197.44
37 33 KONG Weijia 2001 CHN 3:38.75 +24.63 197.44
39 1 AUZINA Kitija 1996 LAT 3:39.06 +24.94 199.35
40 34 KODAMA Miki 1996 JPN 3:43.87 +29.75 229.09
41 39 TALIDAWUBIEKE Dinaer 2000 CHN 3:44.54 +30.42 233.23
42 43 SONG Xinlin 1991 CHN 3:44.63 +30.51 233.78
43 40 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 3:45.13 +31.01 236.88
44 50 ZHU Ping 2000 CHN 3:47.49 +33.37 251.46
45 38 WATANABE Yuka 1996 JPN 3:48.48 +34.36 257.58
46 36 MIYAZAKI Hikari 1998 JPN 3:48.80 +34.68 259.56
47 49 DENG Zhiyue 2001 CHN 3:49.34 +35.22 262.90
48 46 RIESS Celine 1998 GER 3:50.36 +36.24 269.21
49 48 LIU Shuangping 2001 CHN 3:52.04 +37.92 279.59
50 47 DULAMSUREN Oyunchimeg 2000 MGL 3:53.70 +39.58 289.85
51 44 ARIUNSANAA Enkhtuul 1996 MGL 3:56.54 +42.42 307.41
52 45 BECCHIS Chiara 1999 ITA 3:58.14 +44.02 317.30
53 42 MA Jiale 2001 CHN 3:58.81 +44.69 321.44
54 53 WILLERT Tina 1993 GER 4:00.73 +46.61 333.31
55 37 HAN Dasom 1994 KOR 4:01.92 +47.80 340.67
56 55 QI Ran 1999 CHN 4:11.75 +57.63 401.43
57 56 LIU Zhe 1999 CHN 4:13.54 +59.42 412.50
58 41 LEE Eui Jin 2001 KOR 4:18.58 +1:04.46 443.66


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +