Resultater Verdenscup Rulleski Beijing - Sprint I - Prolog - Menn 2019



Resultater Verdenscup Rulleski - Sprint - Fri - Prolog - Menn (1,5 km)
Beijing, Kina - 4. juli 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 111 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR 2:50.82 0.00 46.32
2 119 ANDRESEN Ragnar Bragvin 1988 NOR 2:52.56 +1.74 58.54
3 120 GRIGORIEV Alexander 2000 RUS 2:52.95 +2.13 61.28
4 140 BEZGIN Ilia 1995 RUS 2:54.02 +3.20 68.80
5 110 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:54.13 +3.31 69.57
6 116 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 2:54.46 +3.64 71.89
7 104 NORUM Robin 1988 SWE 2:55.35 +4.53 78.14
8 102 GUSTAFSSON Victor 1990 SWE 2:55.55 +4.73 79.55
9 171 SUN Qinghai 1988 CHN 2:55.90 +5.08 82.01
10 112 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 2:55.96 +5.14 82.43
11 101 TANEL Matteo 1993 ITA 2:57.21 +6.39 91.21
12 118 ANISIMOV Ivan 1987 RUS 2:57.87 +7.05 95.85
13 117 NIKOLAEV Artem 1991 RUS 2:58.02 +7.20 96.90
14 107 DEMENTIEV Eugeniy 1983 RUS 2:58.81 +7.99 102.45
15 122 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN 2:59.16 +8.34 104.91
16 114 WANG Qiang 1993 CHN 2:59.58 +8.76 107.86
17 113 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE 3:00.83 +10.01 116.64
18 125 WEI Meng 1996 CHN 3:01.70 +10.88 122.75
19 108 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE 3:01.72 +10.90 122.89
20 127 KUDRYAVTSEV Evgeniy 1997 RUS 3:01.84 +11.02 123.73
21 137 JIAERSI Yeerlin 2000 CHN 3:02.56 +11.74 128.79
22 126 CHERNOUSOV Alexey 1984 RUS 3:02.61 +11.79 129.14
23 148 TUERXUN Hanati 1997 CHN 3:03.15 +12.33 132.94
24 123 VIGANTS Raimo 1999 LAT 3:03.93 +13.11 138.42
25 146 AYIKEN Miyelieyi 2002 CHN 3:04.39 +13.57 141.65
26 103 BECCHIS Francesco 1997 ITA 3:05.20 +14.38 147.34
27 115 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR 3:05.94 +15.12 152.54
28 105 KORISTEK Jan 1996 SVK 3:06.92 +16.10 159.42
29 145 GIARDINA Jacopo 1996 ITA 3:07.98 +17.16 166.87
30 138 LEE Geon-yong 1993 KOR 3:08.15 +17.33 168.06

31 165 CHEN Junjie 1996 CHN 3:08.24 +17.42 168.69
32 154 JIAHAN Murea 2000 CHN 3:08.38 +17.56 169.68
33 121 POPARaul Mihai 1997 ROU 3:08.39 +17.57 169.75
34 150 REIGSTAD Sigurd Braathen 1996 NOR 3:09.11 +18.29 174.81
35 162 OLAFSEN Jostein 1989 NOR 3:09.16 +18.34 175.16
36 124 SHANG Jincai 1993 CHN 3:09.85 +19.03 180.00
37 134 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT 3:10.13 +19.31 181.97
38 147 SONINBAYAR Duurenbayar 1996 MGL 3:10.85 +20.03 187.03
39 153 SHIWOHEN Yeersen 1990 CHN 3:11.07 +20.25 188.58
40 161 GALASSI Michael 1990 ITA 3:11.68 +20.86 192.86
41 170 SMIRNOV Vitaliy 1994 RUS 3:11.82 +21.00 193.84
42 163 ANKERSEN Kristian 1991 NOR 3:12.07 +21.25 195.60
43 158 MAO Haining 1999 CHN 3:12.09 +21.27 195.74
44 132 BABA Naoto 1996 JPN 3:12.19 +21.37 196.44
45 136 ABUDELEHAN Yeernaer 2000 CHN 3:12.33 +21.51 197.43
46 128 KIM Eunho 1996 KOR 3:12.39 +21.57 197.85
47 130 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU 3:12.40 +21.58 197.92
48 133 SAULITIS Niks 2001 LAT 3:13.14 +22.32 203.12
49 141 BATMUNKH Achbadrakh 1994 MGL 3:13.75 +22.93 207.40
50 135 HASIMU Yesihati 1999 CHN 3:14.19 +23.37 210.49
51 106 BECCHIS Emanuele 1993 ITA 3:14.49 +23.67 212.60
52 156 ZHAO Lei 2000 CHN 3:14.59 +23.77 213.30
53 167 KRAEMER Fabian 1999 GER 3:15.32 +24.50 218.43
54 152 LEE Jinbok 2002 KOR 3:16.12 +25.30 224.05
55 131 WUERKAIXI Kuerbanjiang 2000 CHN 3:16.44 +25.62 226.30
56 169 BUND Marcel 1998 GER 3:17.90 +27.08 236.56
57 149 BERLANDA Alessio 1979 ITA 3:17.96 +27.14 236.98
58 129 HOGIU Petrica 1991 ROU 3:17.98 +27.16 237.12
59 157 HE Qinghang 1997 CHN 3:18.45 +27.63 240.42
60 139 SANTOS Victor 1997 BRA 3:19.21 +28.39 245.76

61 155 LI Minglin 2001 CHN 3:21.71 +30.89 263.32
62 160 JIAO Caiyou 2000 CHN 3:22.88 +32.06 271.54
63 159 WANG Ye 2000 CHN 3:23.96 +33.14 279.13
64 143 MA Hailin 1999 CHN 3:24.19 +33.37 280.74
65 164 TUERSONGJIANG Buerlike 1996 CHN 3:25.66 +34.84 291.07
66 168 RIECKHOFF Nico 1998 GER 3:31.06 +40.24 329.00
67 166 BRANTS Arturs 1986 LAT 3:35.97 +45.15 363.50
68 151 ROCHA Yuri 2000 BRA 3:36.28 +45.46 365.67
69 142 LIMA Lucas 2001 BRA 3:36.29 +45.47 365.74
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
109 SILFVER Erik 1990 SWE
144 JENSEN Ludvig Soegnen 1989 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +