Resultater Verdenscup Rulleski Beijing - Sprint II - Finale - Menn 2019



Resultater Verdenscup Rulleski - Sprint - Fri - Finale - Menn (200 meter)
Beijing, Kina - 5. juli 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 6 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 1 OLAFSEN Jostein 1989 NOR
3 2 ANDRESEN Ragnar Bragvin 1988 NOR
4 5 BECCHIS Emanuele 1993 ITA
5 3 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR
6 4 SMIRNOV Vitaliy 1994 RUS
7 8 ANKERSEN Kristian 1991 NOR
8 10 GRIGORIEV Alexander 2000 RUS
9 7 GUSTAFSSON Victor 1990 SWE
10 9 REIGSTAD Sigurd Braathen 1996 NOR
11 11 LEE Geon-yong 1993 KOR
12 13 BEZGIN Ilia 1995 RUS
13 14 SILFVER Erik 1990 SWE
14 15 WEI Meng 1996 CHN
15 16 SUN Qinghai 1988 CHN
17 0 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN
18 0 NORUM Robin 1988 SWE
19 0 BERLANDA Alessio 1979 ITA
20 0 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
21 0 VIGANTS Raimo 1999 LAT
22 0 RIECKHOFF Nico 1998 GER
23 0 TANEL Matteo 1993 ITA
24 0 BECCHIS Francesco 1997 ITA
25 0 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE
26 0 HASIMU Yesihati 1999 CHN
27 0 SONINBAYAR Duurenbayar 1996 MGL
28 0 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
29 0 BUND Marcel 1998 GER
30 0 ANISIMOV Ivan 1987 RUS
31 0 EKBERG Johan 2000 SWE

32 0 AYIKEN Miyelieyi 2002 CHN
33 0 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE
34 0 SHANG Jincai 1993 CHN
35 0 KIM Eunho 1996 KOR
36 0 JIAERSI Yeerlin 2000 CHN
37 0 BRANTS Arturs 1986 LAT
38 0 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR
39 0 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT
40 0 BATMUNKH Achbadrakh 1994 MGL
41 0 SANTOS Victor 1997 BRA
42 0 TUERXUN Hanati 1997 CHN
43 0 JIAHAN Murea 2000 CHN
44 0 ABUDELEHAN Yeernaer 2000 CHN
45 0 KRAEMER Fabian 1999 GER
46 0 POPARaul Mihai 1997 ROU
47 0 SAULITIS Niks 2001 LAT
48 0 LEE Jinbok 2002 KOR
49 0 HE Qinghang 1997 CHN
50 0 LIMA Lucas 2001 BRA
51 0 LI Minglin 2001 CHN
52 0 WUERKAIXI Kuerbanjiang 2000 CHN
53 0 KUDRYAVTSEV Evgeniy 1997 RUS
54 0 NIKOLAEV Artem 1991 RUS
55 0 CHERNOUSOV Alexey 1984 RUS
56 0 DEMENTIEV Eugeniy 1983 RUS
57 0 MA Hailin 1999 CHN
58 0 KORISTEK Jan 1996 SVK
59 0 GIARDINA Jacopo 1996 ITA
60 0 BABA Naoto 1996 JPN
61 0 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU

62 0 ROCHA Yuri 2000 BRA
63 0 ZHAO Lei 2000 CHN
64 0 HOGIU Petrica 1991 ROU
65 0 GALASSI Michael 1990 ITA
66 0 SHIWOHEN Yeersen 1990 CHN
DISQUALIFIED
Startnr. Navn Født Nasjon
12 1993 CHN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +