Resultater Verdenscup Rulleski Beijing - Sprint II - Prolog - Menn 2019



Resultater Verdenscup Rulleski - Sprint - Fri - Prolog - Menn (200 meter)
Beijing, Kina - 5. juli 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 164 OLAFSEN Jostein 1989 NOR 20.08 0.00 93.14
2 102 ANDRESEN Ragnar Bragvin 1988 NOR 20.18 +0.10 99.12
3 106 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR 20.25 +0.17 103.30
4 165 SMIRNOV Vitaliy 1994 RUS 20.36 +0.28 109.87
5 129 BECCHIS Emanuele 1993 ITA 20.37 +0.29 110.47
6 107 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 20.41 +0.33 112.86
7 104 GUSTAFSSON Victor 1990 SWE 20.51 +0.43 118.84
8 161 ANKERSEN Kristian 1991 NOR 20.63 +0.55 126.01
9 150 REIGSTAD Sigurd Braathen 1996 NOR 20.69 +0.61 129.59
10 119 GRIGORIEV Alexander 2000 RUS 20.70 +0.62 130.19
11 140 LEE Geon-yong 1993 KOR 20.72 +0.64 131.39
12 114 WANG Qiang 1993 CHN 20.74 +0.66 132.58
13 109 BEZGIN Ilia 1995 RUS 20.80 +0.72 136.17
14 113 SILFVER Erik 1990 SWE 20.85 +0.77 139.16
15 108 WEI Meng 1996 CHN 20.91 +0.83 142.74
16 159 SUN Qinghai 1988 CHN 21.00 +0.92 148.12
17 121 ENTEMAKEMaowulietibieke 1996 CHN 21.02 +0.94 149.32
18 105 NORUM Robin 1988 SWE 21.13 +1.05 155.89
19 149 BERLANDA Alessio 1979 ITA 21.16 +1.08 157.68
20 101 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 21.17 +1.09 158.28
21 122 VIGANTS Raimo 1999 LAT 21.20 +1.12 160.07
22 163 RIECKHOFF Nico 1998 GER 21.28 +1.20 164.85
23 103 TANEL Matteo 1993 ITA 21.32 +1.24 167.24
24 124 BECCHIS Francesco 1997 ITA 21.39 +1.31 171.43
25 112 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE 21.40 +1.32 172.02
26 137 HASIMU Yesihati 1999 CHN 21.43 +1.35 173.82
27 147 SONINBAYAR Duurenbayar 1996 MGL 21.47 +1.39 176.21
28 111 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 21.51 +1.43 178.60
29 166 BUND Marcel 1998 GER 21.54 +1.46 180.39
30 110 ANISIMOV Ivan 1987 RUS 21.60 +1.52 183.98

30 128 EKBERG Johan 2000 SWE 21.60 +1.52 183.98
30 146 AYIKEN Miyelieyi 2002 CHN 21.60 +1.52 183.98
33 118 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE 21.61 +1.53 184.57
34 123 SHANG Jincai 1993 CHN 21.63 +1.55 185.77
35 127 KIM Eunho 1996 KOR 21.66 +1.58 187.56
36 139 JIAERSI Yeerlin 2000 CHN 21.68 +1.60 188.76
36 160 BRANTS Arturs 1986 LAT 21.68 +1.60 188.76
38 115 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR 21.82 +1.74 197.12
39 136 BISENIEKS Ilvars 2000 LAT 21.89 +1.81 201.31
40 142 BATMUNKH Achbadrakh 1994 MGL 21.93 +1.85 203.70
41 141 SANTOS Victor 1997 BRA 22.03 +1.95 209.67
42 148 TUERXUN Hanati 1997 CHN 22.09 +2.01 213.26
43 154 JIAHAN Murea 2000 CHN 22.23 +2.15 221.63
44 138 ABUDELEHAN Yeernaer 2000 CHN 22.35 +2.27 228.80
45 162 KRAEMER Fabian 1999 GER 22.60 +2.52 243.74
46 120 POPARaul Mihai 1997 ROU 22.64 +2.56 246.13
47 135 SAULITIS Niks 2001 LAT 22.68 +2.60 248.52
48 152 LEE Jinbok 2002 KOR 22.69 +2.61 249.12
49 157 HE Qinghang 1997 CHN 22.91 +2.83 262.26
50 143 LIMA Lucas 2001 BRA 23.03 +2.95 269.43
50 155 LI Minglin 2001 CHN 23.03 +2.95 269.43
52 133 WUERKAIXI Kuerbanjiang 2000 CHN 23.07 +2.99 271.83
53 126 KUDRYAVTSEV Evgeniy 1997 RUS 23.09 +3.01 273.02
54 116 NIKOLAEV Artem 1991 RUS 23.19 +3.11 279.00
54 125 CHERNOUSOV Alexey 1984 RUS 23.19 +3.11 279.00
56 117 DEMENTIEV Eugeniy 1983 RUS 23.24 +3.16 281.98
57 144 MA Hailin 1999 CHN 23.26 +3.18 283.18
58 131 KORISTEK Jan 1996 SVK 23.30 +3.22 285.57
59 145 GIARDINA Jacopo 1996 ITA 23.33 +3.25 287.36
60 134 BABA Naoto 1996 JPN 23.38 +3.30 290.35

61 132 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU 23.51 +3.43 298.12
62 151 ROCHA Yuri 2000 BRA 23.55 +3.47 300.51
63 156 ZHAO Lei 2000 CHN 23.65 +3.57 306.49
64 130 HOGIU Petrica 1991 ROU 23.78 +3.70 314.26
65 158 GALASSI Michael 1990 ITA 23.79 +3.71 314.85
66 153 SHIWOHEN Yeersen 1990 CHN 24.19 +4.11 338.76


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +