Resultater Verdenscup Rulleski Khanty-Mansiysk - 16 km - Menn 2018



Resultater Verdenscup Rulleski - 16 km - Fri - Menn
Khanty-Mansiysk, Russland - 31. august 2018

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJWC Points
 1  20 GRIGORIEV Alexander  2000  RUS   28:11.0     100.38  100
 2  13 ALIMBEKOV Damir  1999  RUS   28:31.3  +20.3  109.98  80
 3  15 KUZNETSOV Iliya  2000  RUS   28:36.6  +25.6  112.49  60
 4  21 EKBERG Johan  2000  SWE   28:39.4  +28.4  113.82  50
 5  19 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   28:46.5  +35.5  117.17  45
 6  3 SMIRNOV Nikita  1999  RUS   29:00.5  +49.5  123.80  40
 7  12 KOZLOV Dmitriy  1999  RUS   29:00.9  +49.9  123.99  36
 8  18 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA   29:03.1  +52.1  125.03  32
 9  16 MOCHALOV Konstantin  1999  RUS   29:03.3  +52.3  125.12  29
 10  10 STEGNIY Pavel  2001  RUS   29:05.9  +54.9  126.35  26
 11  14 PROKOPIEV Matvey  2000  RUS   29:13.0  +1:02.0  129.71  24
 12  2 KONYSHEV Kirill  2002  RUS   29:20.8  +1:09.8  133.40  22
 13  7 SAVOSIN Anton  2001  RUS   29:27.7  +1:16.7  136.67  20
 14  1 POLONSKIY Viktor  2000  RUS   30:11.2  +2:00.2  157.25  18
 15  4 CHUEV Alexander  2001  RUS   30:27.0  +2:16.0  164.72  16
 16  9 GRIGORIEV Ivan  2000  RUS   30:47.8  +2:36.8  174.56  15
 17  11 BOLOTNIKOV Nikolay  1999  RUS   30:50.5  +2:39.5  175.84  14
 18  8 SHISHKIN Maxim  2001  RUS   31:26.9  +3:15.9  193.06  13
 19  5 SOLDATKIN Egor  2000  RUS   32:07.5  +3:56.5  212.27  12
 20  6 KONEV Igor  1999  RUS   32:33.3  +4:22.3  224.47  11
 21  17 KIRSCHNER Moritz  2001  GER   32:36.1  +4:25.1  225.80  10

MENN SENIOR

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWC Points
 1  44 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   26:59.2     42.05  100
 2  45 NORUM Robin  1988  SWE   27:15.1  +15.9  49.91  80
 3  35 SHATAGIN Anton  1987  RUS   27:21.4  +22.2  53.02  60
 4  31 ANISIMOV Ivan  1987  RUS   27:26.6  +27.4  55.59  50
 5  43 SILFVER Erik  1990  SWE   27:29.6  +30.4  57.07  45
 6  28 GAFAROV Anton  1987  RUS   27:32.7  +33.5  58.60  40
 7  42 TANEL Matteo  1993  ITA   27:33.6  +34.4  59.05  36
 8  32 BEZGIN Ilia  1995  RUS   27:37.6  +38.4  61.02  32
 9  40 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   27:39.5  +40.3  61.96  29
 10  33 KORISTEK Jan  1996  SVK   27:43.2  +44.0  63.79  26
 11  39 BECCHIS Francesco  1997  ITA   27:53.0  +53.8  68.63  24
 12  41 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS   27:54.9  +55.7  69.57  22
 13  29 KUDRYAVTSEV Evgeniy  1997  RUS   28:13.2  +1:14.0  78.61  20
 14  36 GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS   28:16.0  +1:16.8  79.99  18
 15  30 KORSAKOV Sergey  1991  RUS   28:23.5  +1:24.3  83.70  16
 16  34 KUZNETSOV Andrey  1998  RUS   28:58.2  +1:59.0  100.84  15
 17  25 PEREVOSCHIKOV Vasiliy  1957  RUS   33:55.6  +6:56.4  247.78  14
 18  26 PASHKIN Gennadiy  1953  RUS   38:57.3  +11:58.1  396.84  13
Did not finish
   27 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN         0
   37 BERLANDA Alessio  1979  ITA         0
Did not start
   38 BECCHIS Emanuele  1993  ITA         0