Resultater Verdenscup Rulleski Khanty-Mansiysk - Fellesstart - Menn 2018



Resultater Verdenscup Rulleski - 20 km - Fellesstart - Fri - Menn
Khanty-Mansiysk, Russland - 2. september 2018

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJWC Points
 1  12 STEGNIY Pavel  2001  RUS   23:43.5     92.78  100
 2  4 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA   23:43.8  +0.3  93.37  80
 3  10 KOZLOV Dmitriy  1999  RUS   23:44.2  +0.7  94.16  60
 4  6 MOCHALOV Konstantin  1999  RUS   23:44.9  +1.4  95.53  50
 5  2 EKBERG Johan  2000  SWE   23:45.0  +1.5  95.73  45
 5  3 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   23:45.0  +1.5  95.73  45
 5  14 SAVOSIN Anton  2001  RUS   23:45.0  +1.5  95.73  45
 5  21 SOLDATKIN Egor  2000  RUS   23:45.0  +1.5  95.73  45
 9  9 ALIMBEKOV Damir  1999  RUS   23:45.1  +1.6  95.93  29
 10  17 KONYSHEV Kirill  2002  RUS   23:45.4  +1.9  96.52  26
 11  7 GRIGORIEV Ivan  2000  RUS   23:45.5  +2.0  96.71  24
 12  5 KUZNETSOV Iliya  2000  RUS   23:45.6  +2.1  96.91  22
 13  18 POLONSKIY Viktor  2000  RUS   23:45.8  +2.3  97.30  20
 14  16 SMIRNOV Nikita  1999  RUS   23:46.1  +2.6  97.89  18
 15  1 GRIGORIEV Alexander  2000  RUS   23:47.1  +3.6  99.86  16
 15  8 PROKOPIEV Matvey  2000  RUS   23:47.1  +3.6  99.86  16
 15  15 KONEV Igor  1999  RUS   23:47.1  +3.6  99.86  16
 15  22 CHUEV Alexander  2001  RUS   23:47.1  +3.6  99.86  16
 19  19 KIRSCHNER Moritz  2001  GER   24:11.0  +27.5  146.87  12
 20  11 BOLOTNIKOV Nikolay  1999  RUS   24:21.3  +37.8  167.13  11
 21  13 SHISHKIN Maxim  2001  RUS   24:33.3  +49.8  190.74  10
 22  20 PROSKURIN Iliya  2000  RUS   24:53.9  +1:10.4  231.26  9

MENN SENIOR

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWC Points
 1  33 BEZGIN Ilia  1995  RUS   35:36.0     63.51  100
 2  31 BECCHIS Francesco  1997  ITA   35:38.8  +2.8  67.18  80
 2  40 ANISIMOV Ivan  1987  RUS   35:38.8  +2.8  67.18  80
 4  27 SILFVER Erik  1990  SWE   35:39.2  +3.2  67.70  50
 4  28 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   35:39.2  +3.2  67.70  50
 4  29 TANEL Matteo  1993  ITA   35:39.2  +3.2  67.70  50
 7  26 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   35:40.2  +4.2  69.02  36
 8  25 NORUM Robin  1988  SWE   35:40.3  +4.3  69.15  32
 9  32 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS   35:40.5  +4.5  69.41  29
 10  37 KORISTEK Jan  1996  SVK   35:40.6  +4.6  69.54  26
 11  42 KUDRYAVTSEV Evgeniy  1997  RUS   35:41.0  +5.0  70.06  24
 12  30 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   35:41.1  +5.1  70.20  22
 13  39 GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS   35:41.2  +5.2  70.33  20
 14  38 GAFAROV Anton  1987  RUS   35:41.4  +5.4  70.59  18
 15  45 ANKERSEN Kristian  1991  NOR   35:42.7  +6.7  72.29  16
 16  35 SHATAGIN Anton  1987  RUS   35:43.0  +7.0  72.69  15
 17  36 KUZNETSOV Andrey  1998  RUS   35:44.7  +8.7  74.91  14
 18  34 BERLANDA Alessio  1979  ITA   35:48.5  +12.5  79.90  13
 19  41 KORSAKOV Sergey  1991  RUS   35:52.3  +16.3  84.88  12
 20  50 YURIEV Anton  1994  RUS   40:31.8  +4:55.8  451.26  11
 21  49 LUNEV Petr  1985  RUS   40:54.0  +5:18.0  480.36  10
 22  43 TUKRANOV Andrey  1998  RUS   41:39.2  +6:03.2  539.61  9
 23  47 PEREVOSCHIKOV Vasiliy  1957  RUS   41:39.3  +6:03.3  539.75  8
Did not finish
   44 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN         0
   46 LYLOV Ivan  1998  RUS         0
   48 PASHKIN Gennadiy  1953  RUS         0