Resultater Verdenscup Rulleski Khanty-Mansiysk - Sprint - Menn 2018



Resultater Verdenscup Rulleski - Sprint - Fri - Menn
Khanty-Mansiysk, Russland - 1. september 2018

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN SENIOR - PROLOG (finale følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  49 VORONIN Dmitriy  1986  RUS   0:21.68     311.49
 2  48 BERLANDA Alessio  1979  ITA   0:22.03  +0.35  330.86
 3  55 YURIEV Anton  1994  RUS   0:22.21  +0.53  340.83
 4  38 BEZGIN Ilia  1995  RUS   0:22.26  +0.58  343.59
 5  32 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   0:22.29  +0.61  345.25
 6  43 ANKERSEN Kristian  1991  NOR   0:22.35  +0.67  348.57
 7  33 SILFVER Erik  1990  SWE   0:22.46  +0.78  354.66
 8  29 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   0:22.47  +0.79  355.22
 9  54 SMIRNOV Vitaliy  1994  RUS   0:22.53  +0.85  358.54
 10  45 LYLOV Ivan  1998  RUS   0:22.54  +0.86  359.09
 11  39 GAFAROV Anton  1987  RUS   0:22.87  +1.19  377.36
 12  52 LUNEV Petr  1985  RUS   0:22.98  +1.30  383.45
 13  30 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   0:23.19  +1.51  395.07
 14  34 BECCHIS Francesco  1997  ITA   0:23.25  +1.57  398.39
 15  46 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN   0:23.30  +1.62  401.16
 16  40 ANISIMOV Ivan  1987  RUS   0:23.87  +2.19  432.71
 17  35 NORUM Robin  1988  SWE   0:23.91  +2.23  434.92
 17  41 KUZNETSOV Andrey  1998  RUS   0:23.91  +2.23  434.92
 19  37 TANEL Matteo  1993  ITA   0:24.14  +2.46  447.65
 20  50 GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS   0:24.27  +2.59  454.85
 21  31 SHATAGIN Anton  1987  RUS   0:24.78  +3.10  483.08
 22  42 KUDRYAVTSEV Evgeniy  1997  RUS   0:24.98  +3.30  494.15
 23  44 KORISTEK Jan  1996  SVK   0:25.95  +4.27  547.84
 24  47 TUKRANOV Andrey  1998  RUS   0:26.95  +5.27  603.19
Did not start
   36 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS       
   51 KORSAKOV Sergey  1991  RUS       
   53 PASHKIN Gennadiy  1953  RUS       

MENN SENIOR - FINALE

Rank Bib Name Year Nation
 1  1 VORONIN Dmitriy  1986  RUS 
 2  8 BECCHIS Emanuele  1993  ITA 
 3  3 YURIEV Anton  1994  RUS 
 4  2 BERLANDA Alessio  1979  ITA 
 5  4 BEZGIN Ilia  1995  RUS 
 6  10 LYLOV Ivan  1998  RUS 
 7  5 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE 
 8  7 SILFVER Erik  1990  SWE 
 9  9 SMIRNOV Vitaliy  1994  RUS 
 10  11 GAFAROV Anton  1987  RUS 
 11  12 LUNEV Petr  1985  RUS 
 12  13 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE 
 13  14 BECCHIS Francesco  1997  ITA 
 14  15 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN 
 15  16 ANISIMOV Ivan  1987  RUS 
 16   KUZNETSOV Andrey  1998  RUS 
 17   NORUM Robin  1988  SWE 
 18   TANEL Matteo  1993  ITA 
 19   GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS 
 20   SHATAGIN Anton  1987  RUS 
 21   KUDRYAVTSEV Evgeniy  1997  RUS 
 22   KORISTEK Jan  1996  SVK 
 23   TUKRANOV Andrey  1998  RUS 
Disqualified
   6 ANKERSEN Kristian  1991  NOR 
Did not start
    KORSAKOV Sergey  1991  RUS 
    DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS 
    PASHKIN Gennadiy  1953  RUS