Resultater Verdenscup Rulleski Madona - 10 km - Menn 2018



Resultater Verdenscup Rulleski - 10 km - Klassisk - Menn
Madona, Latvia - 22. juli 2018

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJWC Points
 1  47 GIGERNES Aadne  1999  NOR   22:44.7     86.61  100
 2  48 EKBERG Johan  2000  SWE   22:48.1  +3.4  88.60  80
 3  46 GRIGORIEV Alexander  2000  RUS   22:50.1  +5.4  89.78  60
 4  49 VIGANTS Raimo  1999  LAT   23:11.4  +26.7  102.26  50
 5  31 GODAREV Egor  2002  RUS   23:20.6  +35.9  107.65  45
 6  45 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   23:30.9  +46.2  113.69  40
 7  39 KOSTRUBA Yan  1999  UKR   23:50.8  +1:06.1  125.36  36
 8  44 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA   23:59.6  +1:14.9  130.52  32
 9  42 SAULITIS Niks  2001  LAT   24:08.1  +1:23.4  135.50  29
 10  34 NAGAEV Dmitriy  2000  RUS   24:18.7  +1:34.0  141.71  26
 11  37 SIMONUTIS Edvinas  2002  LTU   24:35.2  +1:50.5  151.39  24
 12  43 VAKHRUSHEV Anatoliy  2001  RUS   24:46.9  +2:02.2  158.24  22
 13  41 TOGNETTI Alberto  2001  ITA   25:02.9  +2:18.2  167.62  20
 14  40 BISENIEKS Ilvars  2000  LAT   25:04.3  +2:19.6  168.44  18
 15  38 JANUSKEVICIUS Paulius  2000  LTU   25:25.5  +2:40.8  180.87  16
 16  33 MAKAROV Pavel  2002  RUS   25:48.5  +3:03.8  194.36  15
 17  32 PLUZHNIKOV Andrey  1999  RUS   25:52.0  +3:07.3  196.41  14
 18  36 UPENS Reinis Matiss  2000  LAT   28:25.6  +5:40.9  286.45  13
 19  35 ZILINSKAS Irmantas  2002  LTU   30:50.1  +8:05.4  371.16  12

MENN SENIOR

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWC Points
 1  72 NORUM Robin  1988  SWE   21:39.1     34.23  100
 2  71 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   21:40.5  +1.4  35.09  80
 3  62 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   21:44.4  +5.3  37.49  60
 4  70 SILFVER Erik  1990  SWE   21:48.8  +9.7  40.20  50
 5  65 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS   22:00.5  +21.4  47.41  45
 6  55 ROLID Mathias Aas  1996  NOR   22:18.1  +39.0  58.25  40
 7  59 SHATAGIN Anton  1987  RUS   22:26.1  +47.0  63.17  36
 8  67 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   22:30.2  +51.1  65.70  32
 9  68 TANEL Matteo  1993  ITA   22:31.4  +52.3  66.44  29
 10  51 TSEPKOV Evgeniy  1987  RUS   22:33.9  +54.8  67.98  26
 11  56 GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS   22:34.0  +54.9  68.04  24
 12  60 BIKSE Indulis  1995  LAT   22:51.6  +1:12.5  78.88  22
 13  58 KORISTEK Jan  1996  SVK   23:24.0  +1:44.9  98.83  20
 14  66 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   23:27.9  +1:48.8  101.23  18
 15  61 ORLYK Andrii  1998  UKR   23:29.5  +1:50.4  102.22  16
 16  57 BEZGIN Ilia  1995  RUS   23:32.4  +1:53.3  104.00  15
 17  53 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN   24:04.3  +2:25.2  123.65  14
 18  64 OLAFSEN Jostein  1989  NOR   24:10.0  +2:30.9  127.16  13
 19  54 MIKUS Jan  1998  SVK   24:50.0  +3:10.9  151.79  12
 20  52 REIGSTAD Sigurd Braathen  1996  NOR   26:08.4  +4:29.3  200.07  11
 21  63 BERLANDA Alessio  1979  ITA   26:51.6  +5:12.5  226.67  10
Did not finish
   69 BECCHIS Francesco  1997  ITA         0