Resultater Verdenscup Rulleski Madona - 20 km - Menn 2018



Resultater Verdenscup Rulleski - 20 km - Fri - Fellesstart - Menn
Madona, Latvia - 21. juli 2018

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJWC Points
 1  42 VIGANTS Raimo  1999  LAT   39:26.0     86.61  100
 2  45 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   39:27.0  +1.0  87.79  80
 3  44 GRIGORIEV Alexander  2000  RUS   39:30.0  +4.0  91.34  60
 4  43 GIGERNES Aadne  1999  NOR   39:32.7  +6.7  94.54  50
 5  41 EKBERG Johan  2000  SWE   39:38.0  +12.0  100.81  45
 6  47 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA   40:20.6  +54.6  151.23  40
 7  59 GODAREV Egor  2002  RUS   41:11.4  +1:45.4  211.34  36
 8  46 VAKHRUSHEV Anatoliy  2001  RUS   41:41.4  +2:15.4  246.85  32
 9  56 PLUZHNIKOV Andrey  1999  RUS   41:42.8  +2:16.8  248.50  29
 10  60 NAGAEV Dmitriy  2000  RUS   41:44.8  +2:18.8  250.87  26
 11  51 KOSTRUBA Yan  1999  UKR   42:14.6  +2:48.6  286.14  24
 12  48 SAULITIS Niks  2001  LAT   43:00.9  +3:34.9  340.93  22
 13  53 SIMONUTIS Edvinas  2002  LTU   43:33.9  +4:07.9  379.98  20
 14  52 JANUSKEVICIUS Paulius  2000  LTU   43:35.8  +4:09.8  382.23  18
 15  49 TOGNETTI Alberto  2001  ITA   43:39.5  +4:13.5  386.61  16
 16  58 MAKAROV Pavel  2002  RUS   43:44.5  +4:18.5  392.53  15
 17  50 BISENIEKS Ilvars  2000  LAT   44:05.8  +4:39.8  417.73  14
 18  55 ZILINSKAS Irmantas  2002  LTU   55:00.2  +15:34.2  1192.17  13
Did not start
   54 UPENS Reinis Matiss  2000  LAT         0
   57 RAMS Janis  2001  LAT         0
   61 AKMENTINS Uvis  2002  LAT         0

MENN SENIOR

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWC Points
 1  72 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   37:17.2     42.05  100
 2  78 BECCHIS Francesco  1997  ITA   37:17.7  +0.5  42.68  80
 3  73 SILFVER Erik  1990  SWE   37:18.3  +1.1  43.43  60
 4  71 NORUM Robin  1988  SWE   37:18.6  +1.4  43.80  50
 5  77 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   37:18.7  +1.5  43.93  45
 6  74 TANEL Matteo  1993  ITA   37:18.8  +1.6  44.05  40
 7  93 TSEPKOV Evgeniy  1987  RUS   37:20.0  +2.8  45.55  36
 8  85 KORISTEK Jan  1996  SVK   37:20.4  +3.2  46.06  32
 9  76 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS   37:20.6  +3.4  46.31  29
 10  88 ROLID Mathias Aas  1996  NOR   37:39.9  +22.7  70.46  26
 11  86 BEZGIN Ilia  1995  RUS   37:41.6  +24.4  72.59  24
 12  84 SHATAGIN Anton  1987  RUS   37:43.5  +26.3  74.97  22
 13  87 GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS   38:05.7  +48.5  102.75  20
 14  81 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   39:06.0  +1:48.8  178.22  18
 15  83 BIKSE Indulis  1995  LAT   39:31.0  +2:13.8  209.51  16
 16  75 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   40:42.7  +3:25.5  299.25  15
 17  80 OLAFSEN Jostein  1989  NOR   41:10.4  +3:53.2  333.91  14
 18  89 MIKUS Jan  1998  SVK   41:15.8  +3:58.6  340.67  13
 19  82 ORLYK Andrii  1998  UKR   41:18.9  +4:01.7  344.55  12
 20  92 ANKERSEN Kristian  1991  NOR   42:07.2  +4:50.0  405.00  11
 21  90 BERTHELSEN Mads Hannibal  1998  DEN   42:11.0  +4:53.8  409.76  10
 22  91 REIGSTAD Sigurd Braathen  1996  NOR   45:41.2  +8:24.0  672.84  9
 23  79 BERLANDA Alessio  1979  ITA   47:40.6  +10:23.4  822.28