Resultater Verdenscup Rulleski Trento - Intervallstart - Menn 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - Intervallstart 8,5 km, klassisk, menn
Trento, Italia - 9. september 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR - 4,7 KM - KLASSISK (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLJWC Points
 1  137 CURTI Luca  1997  ITA   19:05.6     71.35  100.00
 2  140 BECCHIS Francesco  1997  ITA   19:22.4  +16.8  112.41  80.00
 3  138 STRID Gabriel  1997  SWE   19:33.8  +28.2  140.27  60.00
 4  131 POPA Raul Mihai  1997  ROU   19:45.6  +40.0  169.12  50.00
 5  124 MIKAYELYAN Mikayel  1999  ARM   19:52.7  +47.1  186.47  45.00
 6  121 KOSTRUBA Yan  1999  UKR   20:06.7  +1:01.1  220.69  40.00
 7  128 TOGNETTI Alberto  2001  ITA   20:24.3  +1:18.7  263.70  36.00
 8  129 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA   20:25.2  +1:19.6  265.90  32.00
 9  139 VIGANTS Raimo  1999  LAT   20:36.1  +1:30.5  292.54  29.00
 10  130 TIKHONOV Stepan  1998  RUS   20:58.5  +1:52.9  347.29  26.00
 11  123 FORIKA Szabolcs  2001  ROU   21:06.1  +2:00.5  365.87  24.00
 12  122 DIRTU-LUNIC Valentin   2000  ROU   21:47.0  +2:41.4  465.83  22.00
 13  136 MIKUS Jan  1998  SVK   22:02.3  +2:56.7  503.23  20.00
 14  134 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   22:09.4  +3:03.8  520.58  18.00
 15  125 HANNESSON Sigurdur Arnar  1999  ISL   23:10.5  +4:04.9  669.92  16.00
 16  127 BENEDIKTSSON Dagur  1998  ISL   23:40.7  +4:35.1  743.73  15.00
 17  126 MUNARI Leonardo  2001  ITA   24:43.9  +5:38.3  898.20  14.00
 18  135 BUND Marcel  1998  GER   25:08.3  +6:02.7  957.84  13.00
 19  133 LYLOV Ivan  1998  RUS   27:42.6  +8:37.0  1334.97  12.00
Did not start
   132 GUSEV Andrey  1997  RUS         0.00

MENN SENIOR - 8,5 KM - KLASSISK

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points ROLWC Points
 1  103 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu  1996  AND   33:04.4     26.04  100.00
 2  104 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU   33:09.9  +5.5  33.80  80.00
 3  120 NORUM Robin  1988  SWE   34:22.4  +1:18.0  136.10  60.00
 4  101 HOGIU Petrica  1991  ROU   34:35.2  +1:30.8  154.16  50.00
 5  114 TANEL Matteo  1993  ITA   35:11.2  +2:06.8  204.96  45.00
 6  106 BONALDI Sergio  1978  ITA   35:39.8  +2:35.4  245.31  40.00
 7  109 DALLA VIA Alberto  1995  ITA   36:34.3  +3:29.9  322.21  36.00
 8  102 CIOANCA Alin Florin  1995  ROU   36:38.3  +3:33.9  327.85  32.00
 9  118 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   36:42.0  +3:37.6  333.07  29.00
 10  119 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   37:23.0  +4:18.6  390.93  26.00
 11  105 RIPAMONTI Simone  1995  ITA   37:29.1  +4:24.7  399.53  24.00
 12  115 SULEK Miroslav  1993  SVK   38:13.3  +5:08.9  461.90  22.00
 13  107 OLEX Max  1989  GER   38:20.2  +5:15.8  471.64  20.00
 14  108 GIARDINA Jacopo  1996  ITA   40:13.7  +7:09.3  631.78  18.00
 15  110 BRIEDIS Ingmars  1983  LAT   40:33.2  +7:28.8  659.30  16.00
 16  116 OLAFSEN Jostein  1989  NOR   44:33.0  +11:28.6  997.66  15.00
 17  117 REIGSTAD Sigurd Braathen  1996  NOR   45:06.1  +12:01.7  1044.36  14.00
Did not start
   113 BERLANDA Alessio  1979  ITA         0.00
   112 ANKERSEN Kristian  1991  NOR         0.00
   111 FAHLEN Tom  1994  SWE         0.00