Resultater Verdenscup Rulleski Trento - Jaktstart - Kvinner 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - Jaktstart 6,9 km, fri teknikk, kvinner
Trento, Italia - 10. september 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - 6,9 KM - FRI (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points Time (Rk.) FIS Points ROLJWC Points
 1  63 ABRAHAMSSON Hanna  2000  SWE   52:26.9     28:42.9 (2)  273.75  80.00
 2  61 BECCHIS Chiara  1999  ITA   52:27.1  +0.2  29:30.1 (9)  351.09  29.00
 3  67 MORTAGNA Alba  2000  ITA   53:32.7  +1:05.8  28:28.7 (1)  250.48  100.00
 4  65 GELMI Chiara  1997  ITA   53:33.0  +1:06.1  29:17.0 (8)  329.63  32.00
 5  68 DARVAS Zsanett Bernadett  2000  ROU   54:22.0  +1:55.1  29:14.0 (7)  324.71  36.00
 6  66 KEMENES Anna  2000  ROU   54:53.9  +2:27.0  30:05.9 (11)  409.76  24.00
 7  64 VILA OBIOLS Carola  1999  AND   55:04.1  +2:37.2  31:07.1 (14)  510.05  18.00
 8  72 COZZI Giulia  2001  ITA   55:05.3  +2:38.4  29:02.3 (4)  305.54  50.00
 9  73 ROCKSTROH Anna  1998  GER   55:33.3  +3:06.4  29:02.3 (4)  305.54  50.00
 10  75 ARNESEN Julie Henriette  2001  NOR   55:46.7  +3:19.8  28:59.7 (3)  301.28  60.00
 11  74 ZIMARE Rosa  2001  GER   55:56.7  +3:29.8  29:11.7 (6)  320.94  40.00
 12  71 LOLLOBATTISTA Claudia  2001  ITA   56:24.6  +3:57.7  30:28.6 (13)  446.96  20.00
 13  69 KOVERZNEVA Yuliia  2001  UKR   57:17.5  +4:50.6  32:07.5 (16)  609.02  15.00
 14  70 MIKAYELYAN Mariam  1998  ARM   57:33.4  +5:06.5  31:45.4 (15)  572.81  16.00
 15  76 TENZE Dana  1999  ITA   57:45.4  +5:18.5  29:32.4 (10)  354.86  26.00
 16  77 MERKULOVA Alexandra  1997  RUS   59:45.1  +7:18.2  30:18.1 (12)  429.75  22.00
Did not start
   78 BERGFELDE Paula  1998  LAT             0.00
   62 COLOMBO Laura  1999  ITA             0.00

KVINNER SENIOR - 6,9 KM - FRI

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points Time (Rk.) FIS Points ROLWC Points
 1  41 SOEDERLUND Helene  1987  SWE   50:03.1     28:12.1 (4)  144.51  50.00
 2  43 HVOSTUNKOVA Svetlana  1988  RUS   50:03.3  +0.2  27:22.3 (2)  59.35  80.00
 3  42 OLSSON Sandra  1995  SWE   50:03.4  +0.3  27:27.4 (3)  68.07  60.00
 4  44 SCHUETZOVA Sandra  1991  CZE   50:08.4  +5.3  27:17.4 (1)  50.97  100.00
 5  45 BOLZAN Lisa  1995  ITA   52:06.9  +2:03.8  28:45.9 (8)  202.31  32.00
 6  46 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   52:19.6  +2:16.5  28:18.6 (5)  155.62  45.00
 7  48 WILLERT Tina  1993  GER   53:32.8  +3:29.7  29:25.8 (9)  270.54  29.00
 8  49 BOLZAN Anna  1995  ITA   53:34.5  +3:31.4  28:41.5 (6)  194.78  40.00
 9  50 PROKHOROVA Varvara  1991  RUS   54:09.5  +4:06.4  28:41.5 (6)  194.78  40.00
Did not start
   52 LUKIANOVA Elena  1992  RUS             0.00
   51 AUZINA Kitija  1996  LAT             0.00
   47 HORNFECK Ulla  1983  GER             0.00