Resultater Verdenscup Rulleski Trento - Jaktstart - Menn 2017



Resultater Verdenscup Rulleski - Jaktstart 10,8 km, fri teknikk, menn
Trento, Italia - 10. september 2017

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR - 6,9 KM - FRI (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points Time (Rk.) FIS Points ROLJWC Points
 1  23 STRID Gabriel  1997  SWE   45:16.4     25:43.4 (7)  252.32  36.00
 2  22 BECCHIS Francesco  1997  ITA   45:16.9  +0.5  25:54.9 (10)  274.25  26.00
 3  29 VIGANTS Raimo  1999  LAT   45:22.6  +6.2  24:46.6 (2)  143.96  80.00
 4  21 CURTI Luca  1997  ITA   45:30.1  +13.7  26:25.1 (11)  331.86  24.00
 5  26 KOSTRUBA Yan  1999  UKR   45:31.3  +14.9  25:25.3 (5)  217.79  45.00
 6  24 POPA Raul Mihai  1997  ROU   45:32.0  +15.6  25:47.0 (8)  259.18  32.00
 7  30 TIKHONOV Stepan  1998  RUS   45:58.4  +42.0  25:00.4 (3)  170.29  60.00
 8  28 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA   46:15.7  +59.3  25:50.7 (9)  266.24  29.00
 9  25 MIKAYELYAN Mikayel  1999  ARM   46:22.4  +1:06.0  26:30.4 (12)  341.97  22.00
 10  34 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   46:36.8  +1:20.4  24:27.8 (1)  108.10  100.00
 11  31 FORIKA Szabolcs  2001  ROU   46:46.3  +1:29.9  25:40.3 (6)  246.40  40.00
 12  27 TOGNETTI Alberto  2001  ITA   46:56.4  +1:40.0  26:32.4 (13)  345.79  20.00
 13  33 MIKUS Jan  1998  SVK   47:19.4  +2:03.0  25:17.4 (4)  202.72  50.00
 14  32 DIRTU-LUNIC Valentin   2000  ROU   48:48.2  +3:31.8  27:01.2 (17)  400.73  14.00
 15  37 MUNARI Leonardo  2001  ITA   51:37.5  +6:21.1  26:54.5 (16)  387.95  15.00
 16  38 BUND Marcel  1998  GER   52:00.1  +6:43.7  26:52.1 (14)  383.37  18.00
 17  39 LYLOV Ivan  1998  RUS   54:34.2  +9:17.8  26:52.2 (15)  383.56  16.00
Did not start
   36 BENEDIKTSSON Dagur  1998  ISL             0.00
   35 HANNESSON Sigurdur Arnar  1999  ISL             0.00

MENN SENIOR - 10,8 KM - FRI

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points Time (Rk.) FIS Points ROLWC Points
 1  2 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU   1h10:28.5     37:19.5 (14)  271.97  18.00
 2  1 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu  1996  AND   1h10:31.7     37:27.7 (15)  282.85  16.00
 3  3 NORUM Robin  1988  SWE   1h11:00.1     36:38.1 (11)  217.05  24.00
 4  4 HOGIU Petrica  1991  ROU   1h11:01.5     36:26.5 (10)  201.67  26.00
 5  9 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   1h12:15.3     35:33.3 (7)  131.10  36.00
 6  8 CIOANCA Alin Florin  1995  ROU   1h12:17.8     35:39.8 (8)  139.72  32.00
 7  5 TANEL Matteo  1993  ITA   1h12:22.8     37:11.8 (13)  261.76  20.00
 8  7 DALLA VIA Alberto  1995  ITA   1h12:32.6     35:58.6 (9)  164.66  29.00
 9  6 BONALDI Sergio  1978  ITA   1h12:33.7     36:54.7 (12)  239.07  22.00
 10  10 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   1h12:34.7     35:11.7 (3)  102.44  60.00
 11  12 SULEK Miroslav  1993  SVK   1h13:25.3     35:12.3 (4)  103.24  50.00
 12  13 OLEX Max  1989  GER   1h13:30.9     35:10.9 (2)  101.38  80.00
 13  15 BRIEDIS Ingmars  1983  LAT   1h15:54.3     35:21.3 (6)  115.18  40.00
 14  11 RIPAMONTI Simone  1995  ITA   1h16:26.5     38:57.5 (17)  401.97  14.00
 15  14 GIARDINA Jacopo  1996  ITA   1h18:51.9     38:38.9 (16)  377.30  15.00
 16  16 OLAFSEN Jostein  1989  NOR   1h19:43.8     35:10.8 (1)  101.25  100.00
 17  17 REIGSTAD Sigurd Braathen  1996  NOR   1h20:26.7     35:20.7 (5)  114.38  45.00


VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater