Resultater Verdenscup Rulleski Trento - Sprint - Menn 2018



Resultater Verdenscup Rulleski - Sprint - Fri - Menn
Trento, Italia - 14. september 2018

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

Komplette resultater

PROLOGER (finaler følger nedenfor)

MENN JUNIOR (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  121 VIGANTS Raimo  1999  LAT   15.43     152.41
 2  123 GRIGORIEV Alexander  2000  RUS   15.74  +0.31  176.52
 3  127 SAULITIS Niks  2001  LAT   16.09  +0.66  203.74
 4  124 EKBERG Johan  2000  SWE   16.35  +0.92  223.96
 5  122 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA   16.58  +1.15  241.85
 6  125 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA   16.82  +1.39  260.51
 7  128 BISENIEKS Ilvars  2000  LAT   16.96  +1.53  271.40
 8  137 GATTI Gianmarco  2000  ITA   17.00  +1.57  274.51
 9  134 CELON Augusto  1999  ITA   17.08  +1.65  280.73
 10  132 DOLHASCU Florin Robert  2001  ROU   17.35  +1.92  301.73
 11  126 KOSTRUBA Yan  1999  UKR   17.66  +2.23  325.84
 12  135 KIRSCHNER Moritz  2001  GER   17.81  +2.38  337.50
 13  131 RUSU Vasile  1999  ROU   17.89  +2.46  343.73
 14  136 BAUER Marc  1999  GER   18.36  +2.93  380.28
 15  130 DIRTU-LUNIC Valentin   2000  ROU   18.42  +2.99  384.94
 16  129 FORIKA Szabolcs  2001  ROU   18.50  +3.07  391.17
Did not start
   133 SILVA Manex  2002  BRA       

MENN SENIOR (prolog)

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  180 OLAFSEN Jostein  1989  NOR   15.17     175.27
 2  166 BECCHIS Emanuele  1993  ITA   15.28  +0.11  183.97
 3  172 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR   15.41  +0.24  194.25
 3  188 BERLANDA Alessio  1979  ITA   15.41  +0.24  194.25
 5  179 JENSEN Ludvig Soegnen  1989  NOR   15.56  +0.39  206.12
 6  177 ANKERSEN Kristian  1991  NOR   15.84  +0.67  228.27
 7  167 BECCHIS Francesco  1997  ITA   15.88  +0.71  231.43
 8  164 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   15.90  +0.73  233.02
 9  169 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE   15.99  +0.82  240.13
 10  162 TANEL Matteo  1993  ITA   16.14  +0.97  252.00
 11  171 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE   16.20  +1.03  256.75
 12  181 PEREKHODA Ruslan  1987  UKR   16.21  +1.04  257.54
 13  170 NORUM Robin  1988  SWE   16.35  +1.18  268.61
 14  190 CORRADIN Marco  1986  ITA   16.54  +1.37  283.64
 15  163 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   16.57  +1.40  286.01
 16  182 TSEPKOV Evgeniy  1987  RUS   16.59  +1.42  287.60
 17  192 BUND Marcel  1998  GER   16.62  +1.45  289.97
 18  174 POPA Raul Mihai  1997  ROU   16.81  +1.64  305.00
 19  178 SCANZI Federico  1998  ITA   17.06  +1.89  324.78
 20  184 CURTI Luca  1997  ITA   17.10  +1.93  327.94
 21  187 MUKSHYN Oleksandr  1988  UKR   17.14  +1.97  331.10
 22  186 GIARDINA Jacopo  1996  ITA   17.18  +2.01  334.27
 23  176 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU   17.30  +2.13  343.76
 24  183 RIPAMONTI Simone  1995  ITA   17.31  +2.14  344.55
 25  173 ORLYK Andrii  1998  UKR   17.45  +2.28  355.63
 26  161 GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS   17.49  +2.32  358.79
 27  168 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS   17.51  +2.34  360.37
 28  189 GALASSI Michael  1990  ITA   17.81  +2.64  384.10
 29  165 KORISTEK Jan  1996  SVK   17.83  +2.66  385.69
 30  175 HOGIU Petrica  1991  ROU   17.90  +2.73  391.22
 31  185 LEMBKE Falk  1974  GER   19.09  +3.92  485.36
 32  191 DEGTYAREV Sergey  1971  RUS   19.66  +4.49  530.44

FINALER

MENN JUNIOR (senior følger nedenfor)

Rank Bib Name Year Nation
 1  121 VIGANTS Raimo  1999  LAT 
 2  123 GRIGORIEV Alexander  2000  RUS 
 3  127 SAULITIS Niks  2001  LAT 
 4  124 EKBERG Johan  2000  SWE 
 5  122 BUTTIRONI Angelo  1999  ITA 
 6  125 MASIERO Riccardo Lorenzo  2001  ITA 
 7  128 BISENIEKS Ilvars  2000  LAT 
 8  137 GATTI Gianmarco  2000  ITA 
 9  134 CELON Augusto  1999  ITA 
 10  132 DOLHASCU Florin Robert  2001  ROU 
 11  126 KOSTRUBA Yan  1999  UKR 
 12  135 KIRSCHNER Moritz  2001  GER 
 13  131 RUSU Vasile  1999  ROU 
 14  136 BAUER Marc  1999  GER 
 15  130 DIRTU-LUNIC Valentin   2000  ROU 
 16  129 FORIKA Szabolcs  2001  ROU 
Did not start
   133 SILVA Manex  2002  BRA

​MENN SENIOR (finale)

Rank Bib Name Year Nation
 1  166 BECCHIS Emanuele  1993  ITA 
 2  188 BERLANDA Alessio  1979  ITA 
 3  180 OLAFSEN Jostein  1989  NOR 
 4  172 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR 
 5  179 JENSEN Ludvig Soegnen  1989  NOR 
 6  177 ANKERSEN Kristian  1991  NOR 
 7  167 BECCHIS Francesco  1997  ITA 
 8  164 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE 
 9  169 BUSKQVIST Alfred  1996  SWE 
 10  162 TANEL Matteo  1993  ITA 
 11  171 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE 
 12  181 PEREKHODA Ruslan  1987  UKR 
 13  170 NORUM Robin  1988  SWE 
 14  190 CORRADIN Marco  1986  ITA 
 15  163 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR 
 16  182 TSEPKOV Evgeniy  1987  RUS 
 17  192 BUND Marcel  1998  GER 
 18  174 POPA Raul Mihai  1997  ROU 
 19  178 SCANZI Federico  1998  ITA 
 20  184 CURTI Luca  1997  ITA 
 21  187 MUKSHYN Oleksandr  1988  UKR 
 22  186 GIARDINA Jacopo  1996  ITA 
 23  176 PEPENE Paul Constantin  1988  ROU 
 24  183 RIPAMONTI Simone  1995  ITA 
 25  173 ORLYK Andrii  1998  UKR 
 26  161 GOROSHNIKOV Dmitriy  1993  RUS 
 27  168 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS 
 28  189 GALASSI Michael  1990  ITA 
 29  165 KORISTEK Jan  1996  SVK 
 30  175 HOGIU Petrica  1991  ROU 
 31  185 LEMBKE Falk  1974  GER 
 32  191 DEGTYAREV Sergey  1971  RUS