Resultater: Nightrun Oslo| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4| Ep. 5|

Resultater Verdenscup Rybinsk - 10 km - Kvinner 2015


Annonse

Resultater Verdenscup - 10 km fri, kvinner
Rybinsk Russland - 23. januar 2015

Arrangementstype: Langrenn

Komplette resultater inkludert mellomtider

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid Etter
 1  45 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   28:12.5  
 2  44 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   28:26.9  +14.4
 3  42 BOEHLER Stefanie  1981  GER   28:48.9  +36.4
 4  40 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS   28:50.1  +37.6
 5  47 STEIRA Kristin Stoermer  1981  NOR   28:53.9  +41.4
 6  36 HAGEN Martine Ek  1991  NOR   29:14.1  +1:01.6
 7  32 TANYGINA Alevtina  1989  RUS   29:25.9  +1:13.4
 8  25 ILJINA Natalja  1985  RUS   29:30.9  +1:18.4
 9  20 AYMONIER Celia  1991  FRA   29:32.7  +1:20.2
 10  16 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   29:35.0  +1:22.5
 11  30 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   29:46.4  +1:33.9
 12  26 DIGGINS Jessica  1991  USA   29:47.0  +1:34.5
 13  37 BRENNAN Rosie  1988  USA   29:50.0  +1:37.5
 14  35 CHERNOUSOVA Marina  1983  RUS   29:54.5  +1:42.0
 15  41 FAIVRE PICON Anouk  1986  FRA   30:01.1  +1:48.6
 16  22 KUZIUKOVA Olga  1985  RUS   30:01.7  +1:49.2
 17  19 REPNITSYNA Olga  1992  RUS   30:05.5  +1:53.0
 18  28 THOMAS HUGUE Coraline  1984  FRA   30:07.0  +1:54.5
 19  23 DOTSENKO Anastasia  1986  RUS   30:10.2  +1:57.7
 20  8 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA   30:10.5  +1:58.0
 21  6 JEAN Aurore  1985  FRA   30:17.6  +2:05.1
 22  46 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   30:18.3  +2:05.8
 23  38 STADLOBER Teresa  1993  AUT   30:19.7  +2:07.2
 24  39 NECHAEVSKAYA Anna  1991  RUS   30:21.6  +2:09.1
 25  10 GRAEFNINGS Maria  1985  SWE   30:21.9  +2:09.4
 26  24 CEBASEK Alenka  1989  SLO   30:22.4  +2:09.9
 27  31 SOBOLEVA Elena  1992  RUS   30:23.0  +2:10.5
 28  14 ZHUKOVA Natalia  1992  RUS   30:23.7  +2:11.2
 29  27 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   30:31.6  +2:19.1
 30  18 EINFALT Lea  1994  SLO   30:40.0  +2:27.5
 31  33 SHUNIAEVA Nadezhda  1993  RUS   30:42.1  +2:29.6
 32  34 NYSTAD Claudia  1978  GER   30:43.2  +2:30.7
 33  5 RUDAKOVA Ekaterina  1984  BLR   30:48.7  +2:36.2
 34  9 KHRAMTSOVA Ekaterina  1991  RUS   30:56.1  +2:43.6
 35  17 KAZAKUL Anastasia  1982  RUS   30:56.9  +2:44.4
 36  48 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   30:57.3  +2:44.8
 37  21 SOEDERLUND Helene  1987  SWE   30:57.5  +2:45.0
 38  4 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   30:59.0  +2:46.5
 39  3 SABIRZIANOVA Diliara  1981  RUS   30:59.1  +2:46.6
 40  13 KOLOMINA Yelena  1981  KAZ   31:01.5  +2:49.0
 41  7 KALUGER Gabriella  1995  RUS   31:12.8  +3:00.3
 42  29 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR   31:16.6  +3:04.1
 43  11 DAVYDENKOVA Maria  1992  RUS   31:20.1  +3:07.6
 44  43 SCARDONI Lucia  1991  ITA   31:20.7  +3:08.2
 44  15 SARASOJA-LILJA Riikka  1982  FIN   31:20.7  +3:08.2
 46  12 ORGUE Laura  1986  SPA   31:27.9  +3:15.4
 47  2 IVANOVA Julia  1985  RUS   32:24.8  +4:12.3
 48  1 MALEC Vedrana  1990  CRO   33:41.6  +5:29.1

 

Annonse







Annonse