Resultater Verdenscup Ulricehamn - 10 km - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Ulricehamn - 10 km, intervallstart, fri - Kvinner
Ulricehamn, Sverige - 26. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 57 JOHAUG Therese 1988 NOR 25:48.2 0.00 0.00
2 39 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 26:11.0 +22.8 11.78
3 51 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 26:13.1 +24.9 12.87
4 31 DIGGINS Jessica 1991 USA 26:26.5 +38.3 19.79
5 55 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 26:41.5 +53.3 27.54
6 59 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 26:46.9 +58.7 30.33
7 53 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 26:50.2 +1:02.0 32.04
8 49 WENG Heidi 1991 NOR 26:56.9 +1:08.7 35.50
9 47 HAGA Ragnhild 1991 NOR 26:59.7 +1:11.5 36.95
10 28 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 27:00.5 +1:12.3 37.36
11 45 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 27:03.6 +1:15.4 38.96
12 1 RINGWALD Sandra 1990 GER 27:06.9 +1:18.7 40.67
13 33 KALLA Charlotte 1987 SWE 27:07.9 +1:19.7 41.18
14 12 CARL Victoria 1995 GER 27:11.6 +1:23.4 43.10
15 37 BJORNSEN Sadie 1989 USA 27:13.3 +1:25.1 43.97
16 35 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 27:16.8 +1:28.6 45.78
17 27 SUNDLING Jonna 1994 SWE 27:17.5 +1:29.3 46.14
18 41 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 27:17.9 +1:29.7 46.35
19 22 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN 27:18.4 +1:30.2 46.61
20 56 PIIPPO Eveliina 1998 FIN 27:30.0 +1:41.8 52.60
21 15 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 27:32.3 +1:44.1 53.79
22 2 SETTLIN Evelina 1992 SWE 27:35.4 +1:47.2 55.39
23 23 PATTERSON Caitlin 1990 USA 27:38.1 +1:49.9 56.79
24 42 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 27:39.3 +1:51.1 57.41
25 11 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 27:43.9 +1:55.7 59.79
26 18 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 27:45.1 +1:56.9 60.41
27 21 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 27:50.3 +2:02.1 63.09
28 7 BRENNAN Rosie 1988 USA 27:51.4 +2:03.2 63.66
29 19 MONONEN Laura 1984 FIN 27:52.7 +2:04.5 64.33
30 43 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 27:53.0 +2:04.8 64.49

31 14 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 27:55.0 +2:06.8 65.52
32 20 FINK Pia 1995 GER 27:55.7 +2:07.5 65.88
33 52 FALK Hanna 1989 SWE 27:57.9 +2:09.7 67.02
34 26 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS 27:58.7 +2:10.5 67.43
35 48 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 27:59.2 +2:11.0 67.69
36 29 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 28:02.9 +2:14.7 69.60
37 4 BELGER Julia 1994 GER 28:06.0 +2:17.8 71.21
38 25 TSAREVA Olga 1990 RUS 28:06.2 +2:18.0 71.31
39 6 DYVIK Anna 1994 SWE 28:06.5 +2:18.3 71.46
40 16 GANZ Caterina 1995 ITA 28:11.4 +2:23.2 74.00
41 9 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 28:13.8 +2:25.6 75.24
42 13 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA 28:16.2 +2:28.0 76.48
43 46 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 28:25.7 +2:37.5 81.38
44 34 OLSSON Moa 1997 SWE 28:30.4 +2:42.2 83.81
45 17 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 28:35.9 +2:47.7 86.66
46 8 VINSA Lisa 1995 SWE 28:37.4 +2:49.2 87.43
47 5 SAAPUNKI Susanna 1992 FIN 28:43.8 +2:55.6 90.74
48 58 WIKEN Emma 1989 SWE 28:46.2 +2:58.0 91.98
49 24 NORDSTROEM Maria 1991 SWE 28:47.8 +2:59.6 92.80
50 10 HERRMANN Nadine 1995 GER 28:48.3 +3:00.1 93.06
51 3 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 28:53.0 +3:04.8 95.49
52 32 PERSSON Alicia 1998 SWE 28:59.5 +3:11.3 98.85
53 50 ERIKSSON Mia 1987 SWE 29:10.2 +3:22.0 104.38
54 38 LI Xin 1992 CHN 29:21.6 +3:33.4 110.27
55 30 ERKERS Frida 1992 SWE 29:26.8 +3:38.6 112.96
56 44 BEATTY Dahria 1994 CAN 29:42.9 +3:54.7 121.28
57 54 BYKOVA Irina 1993 KAZ 29:45.6 +3:57.4 122.67
58 40 BAUDIN Francesca 1993 ITA 30:04.2 +4:16.0 132.28
59 36 MA Qinghua 1995 CHN 30:48.6 +5:00.4 155.23