UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Ulricehamn - Kvinner - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Ulricehamn

6. februar 2021

Ulricehamn - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
113DAHLQVIST Maja1994SWE
21HAGSTROEM Johanna1998SWE
33DIGGINS Jessie1991USA
42FALK Hanna1989SWE
57UREVC Eva1995SLO
64SUNDLING Jonna1994SWE
75LAMPIC Anamarija1995SLO
86KREHL Sofie1995GER
919BERANOVA Tereza1998CZE
1020JOENSUU Jasmi1996FIN
1110SMEDAAS Magni1995NOR
1212FAEHNDRICH Nadine1995SUI
139CARL Victoria1995GER
1414VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI
1516MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA
1628MEIER Alina1996SUI
1723JANATOVA Katerina1997CZE
1824MACISAAC-JONES Maya1995CAN
1926RYDZEK Coletta1997GER
2027SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR
2111MYHRE Julie1996NOR
2217DYVIK Anna1994SWE
2322HALVORSEN Hannah1998USA
2425HERRMANN Nadine1995GER
2530FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR
268SVAHN Linn1999SWE
2715HYNCICOVA Petra1994CZE
2818MYHRVOLD Mathilde1998NOR
2921LAURENT Greta1992ITA
3029ALAKOSKI Anni1997FIN

3120KYLLOENEN Anne1987FIN
3238BEATTY Dahria1994CAN
3336NORDSTROEM Maria1991SWE
3445JOHNSEN Elena Rise2000NOR
3530KIRILLOVA Anastasia1996BLR
3625WINKLER Anne1994GER
3751BROWNE Cendrine1993CAN
3810KERN Julia1997USA
3932LATUILLIERE Enora1992FRA
407CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA
4126LYLYNPERA Katri1994FIN
4248STEWART-JONES Katherine1995CAN
4350SONNESYN Alayna1996USA
4453LECLAIR Laura1997CAN
4543JIALIN Bayani1999CHN
4640PROCHAZKOVA Alena1984SVK
476SCARDONI Lucia1991ITA
4847SOLIN Jenny1996SWE
4931UNTERWEGER Lisa1995AUT
5042YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN
5152MODIG Lovisa1993SWE
5227QUINTIN Lena1998FRA
5335HOLIKOVA Zuzana1999CZE
5455HALLQUIST Ingrid1997SWE
5556ANTSYBOR Maryna1987UKR
5654KLEMENTOVA Barbora1994SVK
5757OLEKH Viktoriya1993UKR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse