Resultater Verdenscup Ulricehamn - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Ulricehamn

6. februar 2021

Ulricehamn - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - PROLOG - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
19HAGSTROEM Johanna1998SWE3:23.800.000.00
222FALK Hanna1989SWE3:24.93+1.136.65
314DIGGINS Jessie1991USA3:25.82+2.0211.89
417SUNDLING Jonna1994SWE3:25.95+2.1512.66
54LAMPIC Anamarija1995SLO3:26.78+2.9817.55
624KREHL Sofie1995GER3:27.69+3.8922.90
71UREVC Eva1995SLO3:27.95+4.1524.44
816SVAHN Linn1999SWE3:28.16+4.3625.67
937CARL Victoria1995GER3:29.05+5.2530.91
1029SMEDAAS Magni1995NOR3:29.49+5.6933.50
1121MYHRE Julie1996NOR3:29.54+5.7433.80
1212FAEHNDRICH Nadine1995SUI3:29.62+5.8234.27
135DAHLQVIST Maja1994SWE3:29.70+5.9034.74
1413VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI3:29.77+5.9735.15
1534HYNCICOVA Petra1994CZE3:30.59+6.7939.98
1618MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA3:30.63+6.8340.22
1715DYVIK Anna1994SWE3:30.84+7.0441.45
1819MYHRVOLD Mathilde1998NOR3:31.04+7.2442.63
193BERANOVA Tereza1998CZE3:31.30+7.5044.16
2033JOENSUU Jasmi1996FIN3:31.44+7.6444.99
218LAURENT Greta1992ITA3:31.92+8.1247.81
2249HALVORSEN Hannah1998USA3:31.92+8.1247.81
2311JANATOVA Katerina1997CZE3:32.07+8.2748.69
2444MACISAAC-JONES Maya1995CAN3:32.16+8.3649.22
2528HERRMANN Nadine1995GER3:32.42+8.6250.76
2639RYDZEK Coletta1997GER3:32.63+8.8351.99
2723SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR3:33.23+9.4355.53
282MEIER Alina1996SUI3:33.41+9.6156.58
2946ALAKOSKI Anni1997FIN3:33.83+10.0359.06
3041FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR3:33.90+10.1059.47

3120KYLLOENEN Anne1987FIN3:34.04+10.2460.29
3238BEATTY Dahria1994CAN3:34.23+10.4361.41
3336NORDSTROEM Maria1991SWE3:34.54+10.7463.24
3445JOHNSEN Elena Rise2000NOR3:34.81+11.0164.83
3530KIRILLOVA Anastasia1996BLR3:34.97+11.1765.77
3625WINKLER Anne1994GER3:35.35+11.5568.01
3751BROWNE Cendrine1993CAN3:35.71+11.9170.13
3810KERN Julia1997USA3:35.85+12.0570.95
3932LATUILLIERE Enora1992FRA3:36.01+12.2171.89
407CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA3:36.49+12.6974.72
4126LYLYNPERA Katri1994FIN3:36.75+12.9576.25
4248STEWART-JONES Katherine1995CAN3:37.89+14.0982.96
4350SONNESYN Alayna1996USA3:38.17+14.3784.61
4453LECLAIR Laura1997CAN3:38.31+14.5185.44
4543JIALIN Bayani1999CHN3:38.89+15.0988.85
4640PROCHAZKOVA Alena1984SVK3:38.91+15.1188.97
476SCARDONI Lucia1991ITA3:39.02+15.2289.62
4847SOLIN Jenny1996SWE3:39.53+15.7392.62
4931UNTERWEGER Lisa1995AUT3:39.65+15.8593.33
5042YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN3:39.89+16.0994.74
5152MODIG Lovisa1993SWE3:40.50+16.7098.33
5227QUINTIN Lena1998FRA3:40.57+16.7798.74
5335HOLIKOVA Zuzana1999CZE3:41.65+17.85105.10
5455HALLQUIST Ingrid1997SWE3:44.10+20.30119.53
5556ANTSYBOR Maryna1987UKR3:47.95+24.15142.20
5654KLEMENTOVA Barbora1994SVK3:48.97+25.17148.20
5757OLEKH Viktoriya1993UKR3:55.64+31.84187.48
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse