SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Ulricehamn - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Ulricehamn

6. februar 2021

Ulricehamn - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
117SVENSSON Oskar1995SWE
226RETIVYKH Gleb1991RUS
312PELLEGRINO Federico1990ITA
413JOUVE Richard1994FRA
53CHANAVAT Lucas1994FRA
64USTIUGOV Sergey1992RUS
710SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR
816RIEBLI Janik1998SUI
96NOVAK Michal1996CZE
1015SUHONEN Verneri1997FIN
117KROGH Finn Haagen1990NOR
125GRATE Marcus1996SWE
131MAKI Joni1995FIN
148AUNE Paal Troean1992NOR
1519NORTHUG Even1995NOR
1622CLUGNET James1996GBR
179RITCHIE Graham1998CAN
1814VUORINEN Lauri1995FIN
1921CHAUVIN Valentin1995FRA
2030SILFVER Erik1990SWE
212LARSEN Thomas Helland1998NOR
2218SCHAAD Roman1993SUI
2324BOLGER Kevin1993USA
2428JAY Renaud1991FRA
2529KAESER Erwan1992SUI
2611WIIG Sivert1997NOR
2720HAARALA Juuso1996FIN
2823HAMILTON Simeon1987USA
2925HANNEMAN Logan1993USA
3027HELLWEGER Michael1996ITA

3134PECHOUSEK Jan1997CZE
3253MANCINI Tom1998FRA
3315GROND Valerio2000SUI
344HEDIGER Jovian1990SUI
3530PERSSON Anton1995SWE
3543SCHOONMAKER James Clinton2000USA
3754GABRIELLI Giacomo1996ITA
3835FURGER Roman1990SUI
3960KALIVODA Tomas1998CZE
4040LAMPIC Janez1996SLO
4136SELLER Ludek1995CZE
4244JACOBSSON Hugo1997SWE
4355AFLODAL Gustav1997SWE
4459KENNEDY Russell1991CAN
4541GRAZ Davide2000ITA
4625THORN Viktor1996SWE
4758BUSKQVIST Alfred1996SWE
4838CHAUTEMPS Arnaud1997FRA
4939STAREGA Maciej1990POL
5050WESTBERG Karl-Johan1992SWE
5157GRALL-JOHNSON Pierre1999CAN
5249VORANAU Aliaksandr1990BLR
5348HABENICHT Tobias1993AUT
5445EISENLAUER Sebastian1990GER
5562CRV Vili1999SLO
5668CERVINKA Maxim2000GER
5763ROOS Henri1998EST
5847MOSER Benjamin1997AUT
5951MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN
6064CYR Antoine1998CAN

6113DE FABIANI Francesco1993ITA
6272KVARNBRINK Gustav2000SWE
6342FOETTINGER Michael1997AUT
6446MRKONJIC Lukas1999AUT
6531RASTELLI Maicol1991ITA
6669SCHROETER Jonas2000GER
6771VAICIULIS Modestas1989LTU
6865HOLMES Peter1996USA
6966BELLINGHAM Phillip1991AUS
7073PEREKHODA Ruslan1987UKR
7167ALEV Alvar Johannes1993EST
7270DE CAMPO Seve1998AUS
7375KARLSSON William2000SWE
7477DRAHUN Dmytro1997UKR
7578VIK Lars Young2001AUS
761HAEGGSTROEM Johan1992SWE
7776POLLOCK Mark1992AUS
7874STROLIA Tautvydas1995LTU
Annonse







Annonse