Resultater Vestfold 2-dagers 2015 - dag 1



Resultater Vestfold 2-dagers, dag 1
Larvik/Sandefjord, Vestfold - 11. april 2015

Arrangemenstypde: Orientering

N-åpen

1 110 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Tuva Eckdahl Book OK Horten 13:34   12:13
  Marte Eger Kongsberg OL 17:40   15:54
  Sindre Furland Sandefjord OK 13:11   11:52
  Kåre Gjessing Heming Orientering 18:28   16:38
  Hermine Grønneberg Hedrum OL 19:51   17:52
  Niclas Gunnerød Stokke IL 12:33   11:18
  Tiril Heggernes Hedrum OL 15:52   14:17
  Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 18:30   16:40
  Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 18:08   16:20
  Sondre Kornmo Porsgrunn OL 15:15   13:44
  Mathilde Kristensen Stokke IL 19:57   17:58
  Anita Langeggen Kongsberg OL 8:04   7:16
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 15:38   14:05
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 12:25   11:11
  Ludvig Skramdal Hedrum OL 15:29   13:56
  Ole Magnus Storemyr IL Hauken 15:29   13:56
  Jon Strand Kongsberg OL 10:15   9:14
  Elias Sælsbråten IF Trauma 13:35   12:14
  Ask F Sætnan Fossum IF 11:34   10:25
  Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 13:42   12:20
  Erik Zagar Larvik OK 21:43   19:33

D -10

1 790 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 23:15   12:59
  Ingvild Elise Finholt Skien OK 23:09   12:55
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 20:57   11:42
  Tora Kittilsen Freidig 23:40   13:13
  Una Kittilsen Freidig 19:09   10:41
  Ylva Klausen Sturla, IF 21:02   11:45
  Ragne Klavenes Sandefjord OK 20:10   11:15
  Annika van Raaij Hedrum OL 28:04   15:40
  Iril Ringheim Larvik OK 19:53   11:06

D 11-12

2 350 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Noor Dirro-Helu Måren OK 22:28   9:33
2 Eline Schjerven Lardal OL 24:16 +1:48 10:19
3 Konstanse Moholth Kongsberg OL 26:25 +3:57 11:14
4 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 33:32 +11:04 14:16
5 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 40:18 +17:50 17:08
6 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 40:39 +18:11 17:17

D 11-12N

1 790 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 26:21   14:43
2 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 27:45 +1:24 15:30
3 Luciana Svads Måren OK 29:47 +3:26 16:38
4 Karoline Fjære Hedrum OL 32:57 +6:36 18:24
5 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 33:44 +7:23 18:50
6 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 34:55 +8:34 19:30
7 Ingvild Johnsen Hedrum OL 36:47 +10:26 20:32
8 Helle Haugstuen Hedrum OL 36:51 +10:30 20:35

D 13

2 820 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 29:02   10:17
2 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 33:09 +4:07 11:45
3 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 37:09 +8:07 13:10
4 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 46:45 +17:43 16:34
5 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 49:58 +20:56 17:43
6 Tina Kalleson Oppsal Orientering 53:24 +24:22 18:56
7 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 1:04:44 +35:42 22:57
8 Oda Isnes Tyse Eiker OL 1:06:35 +37:33 23:36
9 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 1:08:55 +39:53 24:26
10 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 1:12:47 +43:45 25:48
11 Ea Lunøe Nydalens SK 1:14:51 +45:49 26:32
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert    
  Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Marte Madslien Bakken Nydalens SK brutt    

D 14

2 980 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 35:39   11:57
2 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 36:11 +0:32 12:08
3 Tale Strand Kongsberg OL 37:35 +1:56 12:36
4 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 38:24 +2:45 12:53
5 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 38:45 +3:06 13:00
6 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 41:18 +5:39 13:51
7 Hanna Johansson Hedrum OL 42:38 +6:59 14:18
8 Anniken Ranvik Konnerud IL 46:18 +10:39 15:32
9 Carmen Dirro Måren OK 46:26 +10:47 15:34
10 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 47:07 +11:28 15:48
11 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 47:35 +11:56 15:58
12 Elise Støren Bø OL 54:35 +18:56 18:18
13 Frida Daler Stokke IL 55:08 +19:29 18:30
14 Solveig Letmolie Eiker OL 1:17:06 +41:27 25:52
15 Idunn Cecilie Rolfsen Heming Orientering 1:54:27 +1:18:48 38:24
  Jenny Baklid Konnerud IL diskvalifisert    
  Elise Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 13-16C

2 890 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 34:14   11:50
2 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 37:13 +2:59 12:52
3 Ingunn Hofgaard Nydalens SK 40:35 +6:21 14:02
4 Ylva Aasestad Hedrum OL 41:38 +7:24 14:24
5 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 58:54 +24:40 20:22
6 Hanne Elisabeth Fog Bråthen Fossum IF 1:06:45 +32:31 23:05
7 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 1:07:57 +33:43 23:30
8 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 1:20:52 +46:38 27:58
9 Emilie Støren Bø OL 1:24:25 +50:11 29:12
10 Kaja B. Konow Asker Skiklubb 1:41:15 +1:07:01 35:02
  Johanne Paaske Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 13-16N

2 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marthe Hansen Larvik OK 50:38   20:00

D 16

4 270 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 52:06   12:12
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 54:45 +2:39 12:49
3 Ane Dyrkorn Eiker OL 55:48 +3:42 13:04
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 56:09 +4:03 13:08
5 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 56:59 +4:53 13:20
6 Aurora Moholth Kongsberg OL 59:53 +7:47 14:01
7 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 1:08:26 +16:20 16:01
8 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:11:00 +18:54 16:37
9 Ingrid Aaslund Fet OL 1:12:12 +20:06 16:54
10 Heidi Therese Wiest Vang OL 1:14:00 +21:54 17:19
11 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:17:25 +25:19 18:07
12 Synne Skjærstein IL Tyrving 1:18:07 +26:01 18:17
13 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:22:17 +30:11 19:16
14 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 1:26:38 +34:32 20:17
15 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:32:47 +40:41 21:43
16 Julie Bakke Fossum IF 1:35:10 +43:04 22:17
  Anna Isnes Tyse Eiker OL diskvalifisert    
  Katrine Gjestrum Hedrum OL diskvalifisert    
  Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Ingrid Bredalen Nittedal OL diskvalifisert    

D 15

3 430 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 40:38   11:50
2 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 42:14 +1:36 12:18
3 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 43:56 +3:18 12:48
4 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 47:15 +6:37 13:46
5 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 47:22 +6:44 13:48
6 Pernille Katla Fossum IF 47:36 +6:58 13:52
7 Åsne Holo Fossum IF 47:59 +7:21 13:59
8 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 48:15 +7:37 14:04
9 Hanna Nysæter Skien OK 51:42 +11:04 15:04
10 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 52:32 +11:54 15:18
11 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 53:50 +13:12 15:41
12 Helene Eger Kongsberg OL 56:51 +16:13 16:34
13 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 58:21 +17:43 17:00
14 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 59:03 +18:25 17:12
15 Ingrid Hasaas Fossum IF 1:00:29 +19:51 17:38
16 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:03:46 +23:08 18:35
17 Anna Meen Porsgrunn OL 1:04:11 +23:33 18:42
18 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1:09:10 +28:32 20:09
19 Ingvild Høydal Nydalens SK 1:09:50 +29:12 20:21
20 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:12:28 +31:50 21:07
21 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 1:12:48 +32:10 21:13
22 Jorun Bækken Os IL 1:13:55 +33:17 21:33
23 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 1:14:28 +33:50 21:42
24 Lin Marte Andorsen Heming Orientering 1:17:53 +37:15 22:42
25 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:18:54 +38:16 23:00
26 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:20:31 +39:53 23:28
27 Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL 1:25:04 +44:26 24:48
28 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 1:36:48 +56:10 28:13
29 Anne Omholt Berrefjord Lardal OL 1:42:45 +1:02:07 29:57
30 Eline Bryne Heming Orientering 2:15:09 +1:34:31 39:24
  Ragne Norrud Fossum IF diskvalifisert    
  Hanne Vassend Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert    
  Ingrid Madslien Nydalens SK brutt    
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK brutt    
  Maren Norderud IL Tyrving brutt    

D 17-AK

3 550 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 53:08   14:58
2 Ingrid Løset Ringerike OL 56:03 +2:55 15:47
3 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 1:01:03 +7:55 17:11
4 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:01:43 +8:35 17:23
5 Kari Rød Aakre Andebu IL 1:13:00 +19:52 20:33
6 Ingrid Letmolie Eiker OL 1:14:22 +21:14 20:56
7 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:14:25 +21:17 20:57
  Marit Melby Jacobsen Lardal OL diskvalifisert    

D 17-C

2 890 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 31:34   10:55
2 Tone Gammelsæter Porsgrunn OL 40:41 +9:07 14:04
3 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 43:42 +12:08 15:07
4 Rita Raastad Skien OK 44:15 +12:41 15:18
5 Elin Bordøy Hedrum OL 45:40 +14:06 15:48
6 Lene Flesseberg Kongsberg OL 46:28 +14:54 16:04
7 Line Nordhaug Konnerud IL 50:03 +18:29 17:19
8 Susanne Strøm Hedrum OL 51:51 +20:17 17:56
9 Kristin Johansson Hedrum OL 51:55 +20:21 17:57
10 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 58:26 +26:52 20:13
11 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 58:50 +27:16 20:21
  Nina Klausen Sturla, IF diskvalifisert    
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 17-N

2 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marianne Granum Helsvig Nydalens SK 33:02   13:03
2 Anne-Kristin Haugstuen Hedrum OL 40:40 +7:38 16:04
3 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 1:04:54 +31:52 25:39
4 Sissel Bentsen Hedrum OL 1:36:01 +1:02:59 37:57

D 17-18

4 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Siri Moholth Kongsberg OL 1:01:17   13:37
2 Silje Hauge Hisøy OK 1:05:13 +3:56 14:29
3 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:06:42 +5:25 14:49
4 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:15:57 +14:40 16:52
5 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:16:20 +15:03 16:57
6 Ida Aurebekk Torridal IL 1:18:30 +17:13 17:26
7 Fride Sørensen Sturla, IF 1:20:19 +19:02 17:50
8 Linn Hege Roso Lardal OL 1:34:05 +32:48 20:54
9 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:42:47 +41:30 22:50
10 Andrea Drangsholt Torridal IL 1:54:25 +53:08 25:25
  Caroline Bergman Konnerud IL diskvalifisert    
  Maiken Sandberg Nydalens SK brutt    

D 19-

4 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Therese Haare Konnerud IL 54:39   12:08
2 Ida Tangen Nydalens SK 1:14:14 +19:35 16:29
3 Ida Hope Oslostudentenes IK 1:26:57 +32:18 19:19
4 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:39:07 +44:28 22:01

D 35-

4 260 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:24:38   19:52
2 Mona Holte Porsgrunn OL 1:42:48 +18:10 24:07

D 40-

3 550 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Liv Schjerven Lardal OL 41:13   11:36
2 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 43:11 +1:58 12:09
3 Kine Odden Østmarka OK 45:46 +4:33 12:53
4 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 49:57 +8:44 14:04
5 Ingvild Eckdahl OK Horten 50:50 +9:37 14:19
6 Åse Nysæter Skien OK 57:01 +15:48 16:03
7 Sara Mathisen Porsgrunn OL 57:07 +15:54 16:05
8 Silje Island OL Tønsberg og omegn 58:22 +17:09 16:26
9 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:00:51 +19:38 17:08
10 Kristin Eger Kongsberg OL 1:08:02 +26:49 19:09
11 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:28:21 +47:08 24:53
  Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Monica Syrdal Heming Orientering diskvalifisert    

D 45-

3 550 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 39:29   11:07
2 Hege Feiring IL Tyrving 40:10 +0:41 11:18
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 41:31 +2:02 11:41
4 Torunn Ø. Jensen Ringerike OL 43:07 +3:38 12:08
5 Hanne Lerche Raadal Halden SK 44:01 +4:32 12:23
6 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 44:05 +4:36 12:25
7 Stine Arntzen Sandefjord OK 59:01 +19:32 16:37
8 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:17:37 +38:08 21:51
9 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:18:12 +38:43 22:01
10 Astrid Brevik Stokke IL 1:18:33 +39:04 22:07
11 Marianne Reusch Heming Orientering 1:22:42 +43:13 23:17
12 Jane Rødder Kongsberg OL 2:00:21 +1:20:52 33:54
  Katrine van Raaij Hedrum OL diskvalifisert    

D 50-

3 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Heidi Schatvet Notodden OL 50:08   14:19
2 Tiri Rebård Sandefjord OK 53:21 +3:13 15:14
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 53:54 +3:46 15:24
4 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 1:00:19 +10:11 17:14
5 Torun Dyrkorn Eiker OL 1:03:59 +13:51 18:16
6 Ragnhild Dåsnes Os IL 1:05:58 +15:50 18:50
7 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:16:46 +26:38 21:56
8 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:17:03 +26:55 22:00
9 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:18:08 +28:00 22:19

D 55-

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grete Synnøve Hovi Skien OK 45:55   13:07
2 Berit Berge IL Tyrving 54:35 +8:40 15:35
3 Tone Grande Porsgrunn OL 1:04:31 +18:36 18:26
4 Kristil Kristensen OK Skeidi 1:34:11 +48:16 26:54
5 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:38:06 +52:11 28:01

D 60-

2 740 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Aud Kjemperud Eiker OL 43:32   15:53
2 Turid Rustand Olsen Kongsberg OL 44:35 +1:03 16:16
3 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 47:54 +4:22 17:28
4 Randi Hansen Arnadal IL 48:31 +4:59 17:42
5 Vigdis Andersen Eiker OL 1:02:14 +18:42 22:42
6 Inger Nergaard Stokke IL 1:03:50 +20:18 23:17
7 Elisabeth Rød Andebu IL 1:08:10 +24:38 24:52

D 65-

2 740 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Strande Ringerike OL 44:11   16:07
2 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 48:22 +4:11 17:39
3 Anne Karin Jørgensen IL Imås 59:26 +15:15 21:41
4 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:06:08 +21:57 24:08
  Linda Verde Sturla, IF diskvalifisert    
  Astrid Gjelstad Sandefjord OK diskvalifisert    

D 70-

2 560 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 53:22   20:50
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 56:24 +3:02 22:01
3 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:01:46 +8:24 24:07
4 Hanne Bræck Kongsberg OL 1:05:11 +11:49 25:27
5 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:05:56 +12:34 25:45
6 Eli Klovning Porsgrunn OL 1:08:02 +14:40 26:34
7 Elin Dahlen Ringerike OL 1:13:58 +20:36 28:53

D 75

2 560 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 48:00   18:45
2 Margith Reppesgård Hedrum OL 55:18 +7:18 21:36
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:09:35 +21:35 27:10

H -10

1 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Martin Dybvik Stokke IL 30:04   16:47
  Gaute Nysæter Skien OK 21:46   12:09
  Henrik Storemyr IL Hauken 20:51   11:38

H 11-12

2 350 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Johan Eger Kongsberg OL 19:06   8:07
2 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 20:28 +1:22 8:42
3 Lukas Klausen Sturla, IF 21:16 +2:10 9:02
4 Birk F. Sætnan Fossum IF 23:12 +4:06 9:52
5 Ola Meen Porsgrunn OL 24:44 +5:38 10:31
6 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 26:04 +6:58 11:05
7 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 26:14 +7:08 11:09
8 Fridtjof Reusch Heming Orientering 31:53 +12:47 13:34
9 Anders Klavenes Sandefjord OK 33:34 +14:28 14:17
10 Theodor Bjørk Sandefjord OK 36:01 +16:55 15:19
11 Hallgeir Brevik Stokke IL 39:36 +20:30 16:51

H 11-12N

1 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bendik Schia Løe Notodden OL 24:30   13:41
2 Kristoffer Eckdahl OK Horten 25:15 +0:45 14:06
3 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 33:50 +9:20 18:54

H 13

2 820 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 26:56   9:33
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 32:14 +5:18 11:25
3 Iver Ringheim Larvik OK 33:25 +6:29 11:50
4 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 34:24 +7:28 12:11
5 August Syrdal Øen Heming Orientering 36:28 +9:32 12:55
6 Henrik Reusch Heming Orientering 36:51 +9:55 13:04
7 Snorre Slokvik Notodden OL 40:06 +13:10 14:13
8 Johannes Halvorsen Nydalens SK 42:34 +15:38 15:05
9 Ferdinand Fremming Heming Orientering 42:52 +15:56 15:12
10 Kristian Østermann Heming Orientering 44:11 +17:15 15:40
11 Ådne Skjærstein IL Tyrving 46:10 +19:14 16:22
12 Vetle Drage Kongsberg OL 46:24 +19:28 16:27
13 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 56:05 +29:09 19:53
14 Marius Bakke Fossum IF 58:36 +31:40 20:46
15 Åsmund Slokvik Notodden OL 1:00:18 +33:22 21:22
16 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 1:05:28 +38:32 23:12
17 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:07:55 +40:59 24:05
  Erlend Børli Fossum IF diskvalifisert    
  Halvard Kornmo Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 14

3 040 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Simen Spets Storhov Freidig 26:25   8:41
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 27:37 +1:12 9:05
3 Lars Young Vik Nydalens SK 30:10 +3:45 9:55
4 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 30:11 +3:46 9:55
5 Isak Jonsson Nydalens SK 33:58 +7:33 11:10
6 Anders Vestøl Vegårshei IL 35:01 +8:36 11:31
7 Vegard Kittilsen Freidig 36:18 +9:53 11:56
8 Even Gravningen Stokke IL 42:01 +15:36 13:49
9 Audun Brevik Stokke IL 42:33 +16:08 13:59
10 Sivert Sande Kverme Fossum IF 43:32 +17:07 14:19
11 Per Anders Eckdahl OK Horten 56:54 +30:29 18:43
12 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:00:19 +33:54 19:50
13 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 1:55:37 +1:29:12 38:01
  Jakob Schia Løe Notodden OL diskvalifisert    

H 13-16C

2 890 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jesper Ugedal Østmarka OK 31:59   11:04
2 Ludvig Johnsen Hedrum OL 33:59 +2:00 11:45
3 Anders Horvei Raumar Orientering 35:13 +3:14 12:11
4 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 37:41 +5:42 13:02
5 Olav Birkeland Fossum IF 42:50 +10:51 14:49
6 Brynjel Heggernes Hedrum OL 44:04 +12:05 15:14
7 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 48:55 +16:56 16:55
8 Vegard Haugen Porsgrunn OL 50:57 +18:58 17:37
9 Marius Sæther Mydland Hedrum OL 53:39 +21:40 18:33
  Bjørn Kristian Tvetene Larvik OK diskvalifisert    
  Even Haugstuen Hedrum OL diskvalifisert    

H 16

4 500 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 39:23   8:45
2 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 42:46 +3:23 9:30
3 Erling Hjermstad Fossum IF 42:48 +3:25 9:30
4 Einar Melsom Fossum IF 42:55 +3:32 9:32
5 Sindre R Holt Hedrum OL 43:23 +4:00 9:38
6 Lukas Liland Nydalens SK 44:16 +4:53 9:50
7 Øyvind Hjermstad Fossum IF 44:24 +5:01 9:52
8 Kasper Fosser Heming Orientering 44:48 +5:25 9:57
9 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 45:48 +6:25 10:10
10 Elias Jonsson Nydalens SK 46:24 +7:01 10:18
11 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 46:29 +7:06 10:19
12 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 46:30 +7:07 10:20
13 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 50:04 +10:41 11:07
14 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 54:06 +14:43 12:01
15 Tord Strand Kongsberg OL 59:56 +20:33 13:19
16 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:00:09 +20:46 13:22
17 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 1:00:24 +21:01 13:25
18 Håkon Lund Kongsberg OL 1:02:32 +23:09 13:53
19 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:06:28 +27:05 14:46
20 Alf Gabriel Krohn Gjessing Heming Orientering 1:15:16 +35:53 16:43
21 Joar Oldernes Lillomarka OL 1:15:32 +36:09 16:47
22 Sebastian Eidem Heming Orientering 1:21:56 +42:33 18:12
  Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering diskvalifisert    
  Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert    

H 15

4 520 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 51:21   11:21
2 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 52:38 +1:17 11:38
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 53:22 +2:01 11:48
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 53:58 +2:37 11:56
5 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 55:45 +4:24 12:20
5 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 55:45 +4:24 12:20
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 55:59 +4:38 12:23
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:00:30 +9:09 13:23
9 Skjalg Nysæter Skien OK 1:01:31 +10:10 13:36
10 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 1:02:40 +11:19 13:51
11 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:03:21 +12:00 14:00
12 Truls Wegner Hodt Fossum IF 1:09:36 +18:15 15:23
13 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:10:52 +19:31 15:40
14 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:12:21 +21:00 16:00
15 Knut Selstad Fossum IF 1:13:43 +22:22 16:18
16 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:14:28 +23:07 16:28
17 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 1:16:30 +25:09 16:55
18 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 1:17:26 +26:05 17:07
19 Sølve Drage Kongsberg OL 1:17:39 +26:18 17:10
20 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1:21:53 +30:32 18:06
21 Peter Gisholt Fossum IF 1:26:04 +34:43 19:02
22 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 1:33:22 +42:01 20:39
23 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 1:33:40 +42:19 20:43
24 Kristoffer Bryne Heming Orientering 1:39:53 +48:32 22:05
25 Odin Tellesbø Østmarka OK 2:25:54 +1:34:33 32:16
  Nikolai Nordhaug Konnerud IL diskvalifisert    
  Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK diskvalifisert    
  Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering diskvalifisert    
  Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Olav Torgersen Bækkelagets SK brutt    

H 17-AK

4 260 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ola Lesteberg Kongsberg OL 48:53   11:28
2 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:03:47 +14:54 14:58
3 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:17:10 +28:17 18:06
4 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:31:27 +42:34 21:28
5 Lars Rune Lie OK Skeidi 1:46:48 +57:55 25:04
6 Lars Erik Finholt Skien OK 1:56:46 +1:07:53 27:24
  Kenneth Dybvik Stokke IL diskvalifisert    

H 17-C

2 890 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 35:17   12:12
2 Morten Andresen OK Skeidi 41:46 +6:29 14:27
3 Stian Lillegård Lillomarka OL 43:30 +8:13 15:03
4 Ivar Mikal Tyse Eiker OL 44:47 +9:30 15:29
5 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 45:57 +10:40 15:53
6 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 56:32 +21:15 19:33

H 17-N

2 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjell Gjølberg Hedrum OL 1:09:51   27:36

H 17-18

5 230 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 44:25   8:29
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 49:18 +4:53 9:25
3 Sturla Frydenlund Sturla, IF 51:38 +7:13 9:52
4 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 52:24 +7:59 10:01
5 Ole Flaatten OK Skeidi 58:06 +13:41 11:06
6 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 58:12 +13:47 11:07
7 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 58:31 +14:06 11:11
8 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:02:22 +17:57 11:55
9 Simon Nysæter Skien OK 1:05:32 +21:07 12:31
10 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 1:11:19 +26:54 13:38
11 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:13:33 +29:08 14:03
12 Fredrik Polland OK Skeidi 1:21:43 +37:18 15:37
13 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:35:01 +50:36 18:10
  Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert    

H 19

5 230 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 43:37   8:20
2 Erik Haug Stokke IL 44:46 +1:09 8:33
3 Thore Kornmo Porsgrunn OL 47:34 +3:57 9:05
4 Dag Steinar Ragvin Bø OL 47:48 +4:11 9:08
5 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 49:03 +5:26 9:22
6 Mathias Drage Kongsberg OL 51:01 +7:24 9:45
7 Carl Henrik Bjørseth IL BUL-Tromsø 52:13 +8:36 9:59
8 Gjermund Røren Eiker OL 52:45 +9:08 10:05
9 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 53:32 +9:55 10:14
10 Dag Ausen Porsgrunn OL 54:18 +10:41 10:22
11 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 55:05 +11:28 10:31
12 Yngvar Høimyr Solberg Sturla, IF 55:39 +12:02 10:38
13 Kenneth Sandvold Eiker OL 58:26 +14:49 11:10
14 Øyvind Hylleseth Skien OK 59:02 +15:25 11:17
15 Henrik Wennerstrand Porsgrunn OL 1:11:23 +27:46 13:38
16 Robert Fredriksen Notodden OL 1:21:05 +37:28 15:30
17 Stein H. Hagen Fossum IF 1:22:00 +38:23 15:40
18 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 1:23:40 +40:03 15:59
19 Ludovic Maillard Kongsberg OL 1:28:36 +44:59 16:56
  Lars Henrik Thon Sturla, IF diskvalifisert    
  Per Wiréhn Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Pål Kittilsen Freidig brutt    

H 40-

4 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Odin Tellesbø Østmarka OK 42:44   9:29
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 49:14 +6:30 10:56
3 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 51:44 +9:00 11:29
4 Sturle Furland Sandefjord OK 52:09 +9:25 11:35
5 Gisle Nysæter Skien OK 54:28 +11:44 12:06
6 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:04:29 +21:45 14:19
7 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:04:57 +22:13 14:26
8 Truls Fjeldstad Porsgrunn OL 1:15:55 +33:11 16:52
9 Roger Hagen Sandefjord OK 1:26:58 +44:14 19:19
10 Nils Karsten Ceeberg Andebu IL 2:12:25 +1:29:41 29:25
  Frode Nysæter Skien OK diskvalifisert    

H 45-

4 260 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Odd Strand Kongsberg OL 42:57   10:04
2 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 43:08 +0:11 10:07
3 Trond Gjelstad Sandefjord OK 43:29 +0:32 10:12
4 Øyvind Flaatten OK Skeidi 44:34 +1:37 10:27
5 Helge Gisholt OK Skeidi 45:26 +2:29 10:39
6 Lars Enerhaugen Modum OL 47:05 +4:08 11:03
7 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 47:21 +4:24 11:06
8 Einar Gisholt Fossum IF 47:48 +4:51 11:13
9 Anders Kristian Holt Hedrum OL 48:33 +5:36 11:23
10 Bjørn Polland OK Skeidi 50:29 +7:32 11:51
11 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 50:41 +7:44 11:53
12 Knut Aurebekk Torridal IL 54:32 +11:35 12:48
13 Anders Gustafsson Sturla, IF 54:34 +11:37 12:48
14 Bjørnar Olsrød Stokke IL 54:45 +11:48 12:51
15 Jørn Myrland Notodden OL 55:40 +12:43 13:04
16 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 58:52 +15:55 13:49
17 Christian Reusch Heming Orientering 59:48 +16:51 14:02
18 Ingar Aasestad Hedrum OL 1:03:26 +20:29 14:53
19 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:04:29 +21:32 15:08
20 Jostein Mehammer Porsgrunn OL 1:05:05 +22:08 15:16
21 Øyvind Støren Bø OL 1:06:29 +23:32 15:36
22 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:07:03 +24:06 15:44
23 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 1:12:00 +29:03 16:54
24 Atle Wøllo Kongsberg OL 1:12:55 +29:58 17:06
25 Inge Hauge Hisøy OK 1:28:35 +45:38 20:47
26 Trond Foss Sandefjord OK 1:30:04 +47:07 21:08
27 Espen Johnsen Hedrum OL 1:42:03 +59:06 23:57
28 Stig Wiest Vang OL 1:45:04 +1:02:07 24:39
29 Knut Langeggen Kongsberg OL 1:50:10 +1:07:13 25:51
  Bent Sande Kverme Fossum IF diskvalifisert    
  Rune Sørensen Sturla, IF diskvalifisert    

H 50-

4 260 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 43:35   10:13
2 Are Kristiansen IL Tyrving 43:39 +0:04 10:14
3 Kjell Westin Porsgrunn OL 48:17 +4:42 11:20
4 Knut Erling Øen Heming Orientering 48:42 +5:07 11:25
5 Jan Gatevold Porsgrunn OL 49:29 +5:54 11:36
6 Erik Saugerud Konnerud IL 50:19 +6:44 11:48
7 Roar Grande Kongsberg OL 50:24 +6:49 11:49
8 Petter Løe Notodden OL 50:46 +7:11 11:55
9 Harald Kvisli Notodden OL 51:29 +7:54 12:05
10 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 52:56 +9:21 12:25
11 Njål Svingheim Konnerud IL 59:23 +15:48 13:56
12 Roger Lysnes Hedrum OL 59:40 +16:05 14:00
13 Arne Kristensen Stokke IL 1:04:52 +21:17 15:13
14 Bjørn Baklid Konnerud IL 1:05:19 +21:44 15:19
15 Roar Pedersen Oppsal Orientering 1:07:50 +24:15 15:55
16 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1:10:30 +26:55 16:32
17 Rune Røed Stokke IL 1:16:17 +32:42 17:54
18 Arild Storheim Kongsberg OL 1:16:19 +32:44 17:54
19 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1:17:59 +34:24 18:18
20 Kolbjørn Kasin Kongsberg OL 1:20:08 +36:33 18:48
21 Per Einar Strøm Hedrum OL 1:27:22 +43:47 20:30
22 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:29:00 +45:25 20:53
23 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 1:42:58 +59:23 24:10
24 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:49:56 +1:06:21 25:48
  Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Ole Petter Vestøl Vegårshei IL brutt    

H 55-

3 550 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 36:34   10:18
2 Rune Berge IL Tyrving 38:18 +1:44 10:47
3 Trond Hegna Asker Skiklubb 40:33 +3:59 11:25
4 Einar Jensen Nydalens SK 40:55 +4:21 11:31
5 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 43:18 +6:44 12:11
6 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 44:58 +8:24 12:40
7 Espen Raastad Skien OK 45:12 +8:38 12:43
8 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 48:48 +12:14 13:44
9 Svein Larsen Kongsberg OL 55:41 +19:07 15:41
10 Roar Tønnessen Kongsberg OL 59:14 +22:40 16:41
  Kjetil Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert    

H 60-

3 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 39:02   11:09
2 Harald Thon Sturla, IF 39:37 +0:35 11:19
3 Harald Hovi Skien OK 40:23 +1:21 11:32
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 45:31 +6:29 13:00
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 46:03 +7:01 13:09
5 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 46:03 +7:01 13:09
7 Ole Johansson Porsgrunn OL 48:53 +9:51 13:58
8 Per Chr. Hagen Bø OL 49:21 +10:19 14:06
9 Kai Midtskogen Botne SK 51:49 +12:47 14:48
10 Sveinung Rekaa Notodden OL 52:33 +13:31 15:00
11 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 53:51 +14:49 15:23
12 Hugo Christensen Notodden OL 59:29 +20:27 16:59
13 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:05:41 +26:39 18:46
14 Bjørn Gunnar Aasen Røyken OL 1:07:28 +28:26 19:16
15 Øystein Andersen Eiker OL 1:12:06 +33:04 20:36
16 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:12:10 +33:08 20:37
17 Dag Kristensen OK Skeidi 1:19:50 +40:48 22:48
  Petter Næss Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Dagfinn Torpe Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 65-

3 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 40:29   11:34
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 45:19 +4:50 12:56
3 Helge Fossheim Hedrum OL 48:57 +8:28 13:59
4 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 49:48 +9:19 14:13
5 Atle Remme Porsgrunn OL 53:55 +13:26 15:24
6 Torgeir Sundby OK Skeidi 54:33 +14:04 15:35
7 Paul Skjaker Hadeland OL 56:36 +16:07 16:10
8 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 57:39 +17:10 16:28
9 Elling Aakre Andebu IL 58:29 +18:00 16:42
10 Runar Kittilsen Stokke IL 1:01:42 +21:13 17:37
11 Hans Lyder Haare Konnerud IL 1:04:32 +24:03 18:26
12 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 1:05:20 +24:51 18:40
13 Kjell Dolva Skien OK 1:05:44 +25:15 18:46
14 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:06:34 +26:05 19:01
15 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:48:48 +1:08:19 31:05
  Helge Revhaug Ringerike OL diskvalifisert    

H 70-

2 740 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjell Meen Porsgrunn OL 39:26   14:23
2 Lars Martin Gjein Stokke IL 41:27 +2:01 15:07
3 Gunnar Olsen IL Imås 42:16 +2:50 15:25
4 Ragnar Hillestad Lardal OL 42:46 +3:20 15:36
5 Anton Lomme Hedrum OL 43:52 +4:26 16:00
6 Bjørn Sandelien Heming Orientering 44:49 +5:23 16:21
7 Frank Eliassen Sandefjord OK 50:05 +10:39 18:16
8 Thorolf Trolsrud Botne SK 50:14 +10:48 18:20
9 Svein Thorsen Sandefjord TIF 50:40 +11:14 18:29
10 Carl Ove Berg OK Skeidi 51:07 +11:41 18:39
11 John Ivar Kjellevold Modum OL 52:12 +12:46 19:03
12 Magnar Øvreås Botne SK 1:00:27 +21:01 22:03
13 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 1:04:34 +25:08 23:33
14 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 1:05:41 +26:15 23:58
  Tormod Dahlen Ringerike OL diskvalifisert    
  Henning Gaarder Konnerud IL diskvalifisert    
  Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK diskvalifisert    
  Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK brutt    

H 75-

2 740 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Steinar Ruud Konnerud IL 50:14   18:20
2 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 50:56 +0:42 18:35
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 52:47 +2:33 19:15
4 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:09:18 +19:04 25:17
  Arne D. Christensen Sandefjord TIF diskvalifisert    

H 80-

2 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tor Drage Haugerud IF 43:02   16:48
2 Finn Åge Østern Kongsberg OL 44:55 +1:53 17:32
3 Arne Lie Stokke IL 50:44 +7:42 19:49
4 Leiv Hope Kongsberg OL 1:02:44 +19:42 24:30

Direkte A

4 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Sølvi H Fosseng Notodden OL 1:10:16   15:36
  Monica Halden Nydalens SK 1:06:09   14:42
  Kåre Halvorsen Nydalens SK 1:18:13   17:22
  Sven Ohrvik Konnerud IL 1:28:06   19:34
  Veslemøy Solberg Konnerud IL 1:26:27   19:12
  Synne Strand Asker Skiklubb 56:08   12:28
  Hans Olav Hygen Østmarka OK brutt    

Direkte B

2 980 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Tom Andre Alstadseter Notodden OL 56:22   18:54
  Elise Gisholt Fossum IF 39:08   13:07
  Kaja Torp Lien Porsgrunn OL 35:27   11:53
  Hilde Moholth Kongsberg OL 1:05:16   21:54
  Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 40:15   13:30
  Alexandra Wennerstrand Porsgrunn OL 59:08   19:50

Direkte C

2 890 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 1:09:00   23:52
  Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 40:37   14:03
  Trond Ceeberg Andebu IL 51:22   17:46
  Ana Maria Wilhelmsen Larvik OK 1:06:41   23:04
  Martin Edvardsen Larvik OK diskvalifisert