Resultater Vestfold Nattcup - 1. løp - 2015



Resultater Vestfold Nattcup - Løp nr. 1
Larvik, Vestfold - 13. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Serine Dirdal Larvik OK 12:34   10:28

D 13-14

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 34:39   12:22
2 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 55:23 +20:44 19:46

D 17-

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 41:31   11:51
1 Signe Jørgensen Sandefjord OK 41:31   11:51
3 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 43:24 +1:53 12:24
4 Tiri Rebård Sandefjord OK 47:12 +5:41 13:29
5 Maria Prestbøen Sandefjord OK 48:52 +7:21 13:57

D 17-C

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Johansson Hedrum OL 28:04   17:32
2 Rosana Bolivar Larvik OK 36:49 +8:45 23:00

D 40-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 52:58   16:33
2 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 59:00 +6:02 18:26
  Ida Vår Dirdal Larvik OK diskvalifisert    

D 50-

3 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Stokland Sandefjord OK 42:52   13:23

D 60-

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 43:52   15:40
2 Inger Nergaard Stokke IL 50:17 +6:25 17:57

H 13-14

2 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 25:24   9:04
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 26:13 +0:49 9:21
3 Jonas Eikås Sandefjord OK 32:52 +7:28 11:44
4 Even Gravningen Stokke IL 43:25 +18:01 15:30
5 Kristoffer Fjære Hedrum OL 47:22 +21:58 16:55
6 Audun Brevik Stokke IL 55:23 +29:59 19:46

H 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 26:10   16:21

H 15-16

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 29:16   8:21
2 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 38:39 +9:23 11:02

H 17-

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 28:55   8:15
2 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 30:26 +1:31 8:41
3 Jens Didrik Berg Larvik OK 33:23 +4:28 9:32
4 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 39:09 +10:14 11:11
5 Sondre Lysaker Sandefjord OK 48:52 +19:57 13:57

H 17-C

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilson Antonio Culma Mancera Larvik OK 36:42   22:56

H 40-

3 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Kristensen Larvik OK 35:16   10:04
2 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 36:51 +1:35 10:31
3 Jørgen Fjære Hedrum OL 38:30 +3:14 11:00
4 Arne Nåtedal OL Trollo 38:43 +3:27 11:03
5 Anders Kristian Holt Hedrum OL 39:52 +4:36 11:23
6 Espen Johnsen Hedrum OL 42:48 +7:32 12:13
7 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 46:46 +11:30 13:21
8 Eelco van Raaij Hedrum OL 56:46 +21:30 16:13
  Ole Petter Aasrum Larvik OK diskvalifisert    

H 50-

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 36:12   10:20
2 Aasrum Tom Hedrum OL 36:32 +0:20 10:26

H 60-

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 44:25   13:52
2 Elling Aakre Andebu IL 48:02 +3:37 15:00
3 Runar Kittilsen Stokke IL 56:05 +11:40 17:31
4 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 56:40 +12:15 17:42
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 1:01:28 +17:03 19:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +