Resultater Vestfold Nattcup - 2. løp - 2015



Resultater Vestfold Nattcup - Løp nr. 2
Stokke, Vestfold - 20. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

D 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Johansson Hedrum OL 34:36  
2 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 1:03:13 +28:37

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Serine Dirdal Larvik OK 54:47  
2 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 54:49 +0:02

D 17-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 57:59  
2 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 59:43 +1:44
3 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:00:03 +2:04
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:15:15 +17:16
4 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:15:15 +17:16
  Maria Prestbøen Sandefjord OK diskvalifisert  
  Tiri Rebård Sandefjord OK brutt  

D 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 32:01  
2 Stefani Popova Hadeland OL 33:08 +1:07
3 Kristin Bruserud OL Trollo 33:49 +1:48
4 Kristin Johansson Hedrum OL 50:39 +18:38
  Astrid Brevik Sandefjord OK diskvalifisert  
  Martine Topstad Larvik OK brutt  

D 17-N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 27:27  
2 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 43:59 +16:32
3 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 44:08 +16:41

D 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Vår Dirdal Larvik OK 49:13  
2 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:15:36 +26:23

D 50-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 54:26  

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 47:19  

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 41:52  

H 13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 28:35  
2 Even Gravningen Stokke IL 34:18 +5:43
3 Jonas Eikås Sandefjord OK 35:38 +7:03
4 Audun Brevik Stokke IL 1:03:14 +34:39

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 33:15  

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre R Holt Hedrum OL 43:23  
2 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 1:02:11 +18:48

H 17-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 44:19  
2 Øyvind Watterdal Hadeland OL 47:27 +3:08
3 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 54:19 +10:00
4 Jens Didrik Berg Larvik OK 58:47 +14:28
5 Tobias Kristensen Larvik OK 1:07:43 +23:24
  Martin Berulfsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Petter Tobias Bettum Stokke IL diskvalifisert  
  Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK diskvalifisert  
  Sondre Lysaker Sandefjord OK diskvalifisert  

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Hanna OL Trollo 33:50  
2 Arild Brevik Stokke IL 46:37 +12:47
  Bjørnar Brevik Stokke IL diskvalifisert  

H 40-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Petter Aasrum Larvik OK 52:56  
2 Anders Kristian Holt Hedrum OL 57:00 +4:04
3 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 58:03 +5:07
4 Arne Nåtedal OL Trollo 1:00:34 +7:38
5 Trond Gjelstad Sandefjord OK 1:01:20 +8:24
6 Per Erik Larsen Sandefjord OK 1:10:00 +17:04
7 Espen Johnsen Hedrum OL 1:14:07 +21:11
8 Ian Ringheim OL Trollo 1:15:19 +22:23
9 Tom Kristensen Larvik OK 1:23:56 +31:00
10 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:34:15 +41:19
  Hans Petter Bettum Stokke IL diskvalifisert  
  Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Trond Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Jørn Sundby Larvik OK diskvalifisert  

H 50-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Aasrum Hedrum OL 1:02:10  
2 Tom Gretteberg Botne SK 1:02:47 +0:37
3 Jarl Berulfsen OL Tønsberg og omegn 1:26:37 +24:27
  Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  
  Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  

H 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kai Midtskogen Botne SK 43:31  
2 Elling Aakre Andebu IL 50:02 +6:31
3 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 55:17 +11:46
4 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 59:38 +16:07


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +