Resultater Vestfold Vårcup 1 - 2015



Resultater Vestfold Vårcup 1 av 5
Sandefjord, Vestfold - 7. april 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 340 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Catharina Bakke Hegvik Sandefjord OK 26:14   19:34
0 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 16:56   12:38
0 Sindre Fruland Sandefjord OK 26:04   19:27
0 Hermine Grønneberg Hedrum OL 28:59 +2:45 21:37
0 Kevin Havenstrøm Sandefjord OK 24:18   18:08
0 Malin Johansson Henden Hedrum OL 31:11 +4:57 23:16
0 Mona Lolland Sandefjord OK 19:19   14:24
0 Annika van Raaij Hedrum OL 18:09   13:32
0 Oda Skjelland Hegg Stokke IL 26:11   19:32
0 Ludvig Skramdal Hedrum OL 22:46   16:59
0 Andrey Terekhov Sandefjord OK 14:11   10:35
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 20:08   15:01

D 11-12

1 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 12:57   7:16
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 14:08 +1:11 7:56
3 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 23:58 +11:01 13:27
4 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 24:14 +11:17 13:36

D 11-12N

1 340 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Birgit Clausen Larvik OK 14:39   10:55
2 Ingvild Johnsen Hedrum OL 16:13 +1:34 12:06
3 Malin Liljeback OL Tønsberg og omegn 16:39 +2:00 12:25
4 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 17:53 +3:14 13:20
5 Helle Haugstuen Hedrum OL 20:56 +6:17 15:37
6 Marlene Skramdal Hedrum OL 22:52 +8:13 17:03

D 13-14

2 190 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 17:53   8:09
2 Frida Daler Stokke IL 26:13 +8:20 11:58
3 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 27:50 +9:57 12:42
4 Ida S. Hjortland Larvik OK 27:59 +10:06 12:46

D 13-16N

1 340 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 11:45   8:46

D 15-16

2 550 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Katrine Gjestrum Hedrum OL 29:11   11:26
2 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 40:01 +10:50 15:41

D 17-

2 840 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grethe B Clausen Larvik OK 25:05   8:49
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 26:06 +1:01 9:11
3 Elin Bjerva Larvik OK 26:38 +1:33 9:22
4 Maria Prestbøen Sandefjord OK 27:14 +2:09 9:35
5 Mariann Arvesen Sandefjord OK 28:06 +3:01 9:53
6 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 28:07 +3:02 9:54
7 Vilde B. Jørgensen Sandefjord OK 33:31 +8:26 11:48
8 Linn Hege Roso Lardal OL 34:46 +9:41 12:14
9 Elin Gravningen Stokke IL 36:51 +11:46 12:58
10 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 40:03 +14:58 14:06
11 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 56:11 +31:06 19:46
12 Marit Melbye Jacobsen Lardal OL 1:04:31 +39:26 22:43
  Martine Gustavsen Sandefjord OK diskvalifisert    

D 17-C

1 780 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mette Wold OK Horten 16:04   9:01
2 Kristin Johansson Hedrum OL 19:52 +3:48 11:09
3 Elin Bordøy Hedrum OL 20:26 +4:22 11:28
4 Gunnhild Mørk Moen Hedrum OL 30:47 +14:43 17:17
  Pernille Nauf Hedrum OL diskvalifisert    
  May Nordkvelde Hedrum OL diskvalifisert    

D 17-N

1 340 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inga Daler Stokke IL 14:29   10:48
2 Sissel Bentsen Hedrum OL 17:47 +3:18 13:16
3 Anne-Kristin Haugstuen Hedrum OL 20:38 +6:09 15:23
4 May-Britt Skramdal Hedrum OL 24:42 +10:13 18:25

D 40-

2 550 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Silje Island OL Tønsberg og omegn 27:25   10:45
2 Ida Kierulf Dirdal Larvik OK 29:13 +1:48 11:27
3 Ingvild Eckdahl OK Horten 29:22 +1:57 11:30
4 Kristin Bruserud OL Trollo 31:14 +3:49 12:14
5 Kristin Hjortland Larvik OK 32:10 +4:45 12:36
6 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 33:17 +5:52 13:03
7 Mona Gjelstad Sandefjord OK 37:31 +10:06 14:42
8 Astrid Brevik Stokke IL 37:32 +10:07 14:43
9 Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK 39:03 +11:38 15:18
10 Anette Firing Andebu IL 40:52 +13:27 16:01
11 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 42:09 +14:44 16:31
12 Katrine van Raaij Hedrum OL 43:16 +15:51 16:58

D 50-

2 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 26:16   10:18
2 Tone Stokland Sandefjord OK 27:20 +1:04 10:43
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 32:48 +6:32 12:51
4 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 38:00 +11:44 14:54

D 60-

2 190 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 23:24   10:41
2 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 25:35 +2:11 11:40
3 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 26:14 +2:50 11:58
4 Berit Lund Sandefjord OK 26:18 +2:54 12:00
5 Randi Hansen Arnadal IL 26:58 +3:34 12:18
6 Anne Marit Nauf Hedrum OL 30:17 +6:53 13:49
7 Karin Kittilsen Stokke IL 34:05 +10:41 15:33
8 Inger Nergaard Stokke IL 35:18 +11:54 16:07

D 70-

2 190 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 31:58   14:35
2 Margith Reppesgård Hedrum OL 38:21 +6:23 17:30
3 Hjørdis Øvreås Botne SK 38:28 +6:30 17:33
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 41:48 +9:50 19:05

H 11-12

1 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Simen Gravningen Stokke IL 15:57   8:57
2 Brage Eikås Sandefjord OK 16:35 +0:38 9:18
3 Hallgeir Brevik Stokke IL 18:12 +2:15 10:13
4 Theodor Bjørk Sandefjord OK 18:44 +2:47 10:31
5 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 18:55 +2:58 10:37

H 11-12N

1 340 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 18:23   13:43

H 13-14

2 190 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Even Gravningen Stokke IL 16:25   7:29
2 Jonas Eikås Sandefjord OK 19:11 +2:46 8:45
3 Henrik R Holt Hedrum OL 19:14 +2:49 8:46
4 Viljan van Raaij Hedrum OL 19:16 +2:51 8:47
5 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 20:10 +3:45 9:12
6 Audun Brevik Stokke IL 21:45 +5:20 9:55
7 Mathias Wold OK Horten 27:45 +11:20 12:40
8 Kristoffer Fjære Hedrum OL 29:36 +13:11 13:30
  Cornelius Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert    

H 13-16C

1 780 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ludvig Johnsen Hedrum OL 12:21   6:56
2 Brynjel Heggernes Hedrum OL 13:06 +0:45 7:21
3 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 14:30 +2:09 8:08
4 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 15:06 +2:45 8:28
5 Even Haugstuen Hedrum OL 17:32 +5:11 9:51
6 Marius Sæther Mydland Hedrum OL 17:50 +5:29 10:01

H 15-16

2 840 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 22:39   7:58
2 Trym Island OL Tønsberg og omegn 33:11 +10:32 11:41
3 Elias Mathisen Sandefjord OK 42:11 +19:32 14:51

H 17-

2 840 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 20:35   7:14
2 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 20:55 +0:20 7:21
3 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 20:56 +0:21 7:22
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 21:18 +0:43 7:30
5 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 22:09 +1:34 7:47
6 Tobias Kristensen Larvik OK 23:21 +2:46 8:13
7 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 24:09 +3:34 8:30
8 Martin Nåtedal OL Trollo 25:04 +4:29 8:49
9 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 25:15 +4:40 8:53
10 Sturle Fruland Sandefjord OK 26:04 +5:29 9:10
11 Lasse Kløvstad Sandefjord OK 26:39 +6:04 9:23
12 Bjørnar Brevik Stokke IL 27:46 +7:11 9:46
13 Jarle Lysnes Hedrum OL 29:55 +9:20 10:32
14 Jens Didrik Berg Larvik OK 30:19 +9:44 10:40
15 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 31:08 +10:33 10:57
16 Hans Olav Skogstad NOTEAM 35:11 +14:36 12:23
17 Erlend Gjestrum Hedrum OL 38:15 +17:40 13:28
18 Petter Tobias Bettum Stokke IL 38:57 +18:22 13:42
  Henrik Bergmann Konnerud IL diskvalifisert    

H 40-

2 840 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 20:42   7:17
2 Erik Haug Stokke IL 21:48 +1:06 7:40
3 Arne Nåtedal OL Trollo 24:21 +3:39 8:34
4 Bjørnar Olsrød Stokke IL 25:45 +5:03 9:04
5 Morgan Liljeback OL Tønsberg og omegn 26:35 +5:53 9:21
6 Helge Gisholt OK Skeidi 26:39 +5:57 9:23
7 Anders Kristian Holt Hedrum OL 26:52 +6:10 9:27
8 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 28:11 +7:29 9:55
9 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 28:15 +7:33 9:56
10 Jørgen Fjære Hedrum OL 28:35 +7:53 10:03
11 Geir Berven Larvik OK 30:20 +9:38 10:40
12 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 30:58 +10:16 10:54
13 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 32:19 +11:37 11:22
14 Ian Ringheim OL Trollo 34:36 +13:54 12:10
15 Eelco van Raaij Hedrum OL 39:33 +18:51 13:55
  Trond Foss Sandefjord OK diskvalifisert    
  Trond Gjelstad Sandefjord OK diskvalifisert    
  Espen Johnsen Hedrum OL diskvalifisert    

H 50-

2 840 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Petter Linglem Sandefjord OK 28:10   9:55
2 Roger Lysnes Hedrum OL 28:45 +0:35 10:07
3 Arne Kristensen Stokke IL 34:04 +5:54 11:59
4 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 34:59 +6:49 12:19
5 Rune Røed Stokke IL 35:38 +7:28 12:32
6 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 36:31 +8:21 12:51
7 Per Einar Strøm Hedrum OL 44:51 +16:41 15:47

H 60-

2 550 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 26:36   10:25
2 Kai Midtskogen Botne SK 28:03 +1:27 11:00
3 Elling Aakre Andebu IL 28:04 +1:28 11:00
4 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 28:10 +1:34 11:02
5 Torgeir Sundby OK Skeidi 28:54 +2:18 11:20
6 Martin Nauf Hedrum OL 30:11 +3:35 11:50
7 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 31:56 +5:20 12:31
8 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 33:04 +6:28 12:58
9 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 33:30 +6:54 13:08
10 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 35:29 +8:53 13:54
  Runar Kittilsen Stokke IL diskvalifisert    

H 70-

2 190 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 21:29   9:48
2 Lars Martin Gjein Stokke IL 23:11 +1:42 10:35
3 Magnar Øvreås Botne SK 23:52 +2:23 10:53
4 Per Øystein Andersen Larvik OK 24:38 +3:09 11:14
5 Thorolf Trolsrud Botne SK 24:45 +3:16 11:18
6 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 25:29 +4:00 11:38
6 Arne Kristensen Arnadal IL 25:29 +4:00 11:38
8 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 28:00 +6:31 12:47
9 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 28:04 +6:35 12:48
10 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 28:26 +6:57 12:58
11 Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK 29:33 +8:04 13:29
12 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 33:07 +11:38 15:07
13 Svein Thorsen Sandefjord TIF 37:22 +15:53 17:03
14 Harald Viken Sandefjord TIF 40:46 +19:17 18:36

H 80-

2 190 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 37:00   16:53
2 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 37:23 +0:23 17:04


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +