Resultater Vestfold Vårcup 2 - 2015



Resultater Vestfold Vårcup 2 av 5
Kvelde, Vestfold - 21. april 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hermine Grønneberg Hedrum OL 31:22 +5:56 18:27
0 Ludvig Skramdal Hedrum OL 27:46 +2:20 16:20
0 Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 35:09 +9:43 20:40
0 Catharina Bakke Hegvik Sandefjord OK 25:26   14:57
0 Tiril Heggernes Hedrum OL 37:32 +12:06 22:04
0 Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 34:07 +8:41 20:04
0 Sindre Furland Sandefjord OK 26:00 +0:34 15:17

D 11-12

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 34:23   17:11
2 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 39:41 +5:18 19:50

D 11-12N

1 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Johnsen Hedrum OL 24:45   14:33
2 Helle Haugstuen Hedrum OL 24:57 +0:12 14:40
3 Alexandra Rognidal Sandefjord OK 26:51 +2:06 15:47
4 Marlene Skramdal Hedrum OL 27:53 +3:08 16:24
5 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 33:21 +8:36 19:37
6 Karoline Fjære Hedrum OL 37:30 +12:45 22:03

D 13-14

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 27:21   11:23
2 Frida Daler Stokke IL 39:05 +11:44 16:17

D 13-16C

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ylva Aasestad Hedrum OL 24:46   12:23
2 Pernille Molteberg Hedrum OL 34:23 +9:37 17:11

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mona Lolland Sandefjord OK 39:54   23:28

D 15-16

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Omholt Berrefjord Lardal OL 45:23   15:38
2 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 1:02:50 +17:27 21:40
3 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 1:20:17 +34:54 27:41
4 Sara Roberg OL Trollo 1:35:51 +50:28 33:03
  Katrine Gjestrum Hedrum OL diskvalifisert    
  Mathea S. Grønn Hedrum OL diskvalifisert    

D 17-

4 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 46:40   11:22
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 50:29 +3:49 12:18
3 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 52:16 +5:36 12:44
4 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 57:02 +10:22 13:54
5 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:00:38 +13:58 14:47
6 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:01:47 +15:07 15:04
7 Linn Hege Roso Lardal OL 1:06:02 +19:22 16:06
8 Elin Gravningen Stokke IL 1:18:20 +31:40 19:06

D 17-C

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 22:29   11:14
2 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 23:29 +1:00 11:44
3 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 23:31 +1:02 11:45
3 Pernille Nauf Hedrum OL 23:31 +1:02 11:45
5 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 36:34 +14:05 18:17
6 May-Britt Skramdal Hedrum OL 39:24 +16:55 19:42
7 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 39:28 +16:59 19:44
8 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 43:25 +20:56 21:42
  Kristin Johansson Hedrum OL diskvalifisert    
  Elin Bordøy Hedrum OL diskvalifisert    

D 17-N

1 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Daler Stokke IL 16:40   9:48
2 Anne-Kristin Haugstuen Hedrum OL 24:02 +7:22 14:08
3 Henriette Skriver Gade Hedrum OL 27:25 +10:45 16:07
4 Sissel Bentsen Hedrum OL 33:56 +17:16 19:57
5 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 41:56 +25:16 24:40

D 40-

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 47:33   16:23
2 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 49:59 +2:26 17:14
3 Kristin Bruserud OL Trollo 54:58 +7:25 18:57
4 Stine Arntsen Sandefjord OK 55:54 +8:21 19:16
5 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:07:32 +19:59 23:17
  Liv Kristin Omholt Berrefjord Lardal OL diskvalifisert    

D 50-

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 41:58   14:28
2 Tone Stokland Sandefjord OK 48:30 +6:32 16:43
3 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 58:36 +16:38 20:12
4 Kristin Dahl Sandefjord OK 1:05:30 +23:32 22:35
  Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 60-

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Saga Kjose IL 31:15   13:01
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 35:12 +3:57 14:40
3 Randi Hansen Arnadal IL 41:59 +10:44 17:29
4 Gro Eia OL Trollo 42:05 +10:50 17:32
5 Inger Nergaard Stokke IL 43:00 +11:45 17:55
6 Elisabeth Rød Andebu IL 43:55 +12:40 18:17
7 Anne Marit Nauf Hedrum OL 47:07 +15:52 19:37
8 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 50:01 +18:46 20:50
9 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 59:48 +28:33 24:55

D 70-

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margith Reppesgård Hedrum OL 39:15   16:21
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 53:00 +13:45 22:05
3 Hjørdis Øvrehås Botne SK 55:44 +16:29 23:13
4 Lise Levy Larvik OK 1:02:21 +23:06 25:58

H 11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Gravningen Stokke IL 20:33   10:16
2 Anders Ljådal IL Hauken 25:57 +5:24 12:58
3 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 31:13 +10:40 15:36

H 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 23:15   13:40
2 Kevin Havenstrøm Sandefjord OK 24:28 +1:13 14:23
3 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 24:45 +1:30 14:33

H 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Gravningen Stokke IL 30:03   12:31
2 Jonas Eikås Sandefjord OK 33:49 +3:46 14:05
3 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:41 +10:38 16:57

H 13-16C

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Haugstuen Hedrum OL 20:54   10:27
2 Filip Andreas Larsen Botne SK 24:02 +3:08 12:01
3 Henrik R Holt Hedrum OL 25:14 +4:20 12:37
4 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 25:22 +4:28 12:41
5 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 27:34 +6:40 13:47
6 Ludvig Johnsen Hedrum OL 29:05 +8:11 14:32
7 Ole Herman Rudshaug Botne SK 30:31 +9:37 15:15
  Kristoffer Fjære Hedrum OL diskvalifisert    
  Marius Sæther Mydland Hedrum OL diskvalifisert    
  Brynjel Heggernes Hedrum OL diskvalifisert    

H 15-16

4 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 34:55   8:30
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 52:39 +17:44 12:50
  Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK diskvalifisert    

H 17-

4 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 38:44   9:26
2 Hallvard Foss Sandefjord OK 38:56 +0:12 9:29
3 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 40:27 +1:43 9:51
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 41:56 +3:12 10:13
5 Jens Didrik Berg Larvik OK 43:33 +4:49 10:37
6 Jarle Lysnes Hedrum OL 46:12 +7:28 11:16
7 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 46:42 +7:58 11:23
8 Peder Rauan Larvik OK 48:03 +9:19 11:43
9 Sindre Eia Holtung OL Trollo 48:50 +10:06 11:54
10 Kjetil Lund OL Trollo 59:16 +20:32 14:27
11 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 1:00:40 +21:56 14:47
12 Erlend Gjestrum Hedrum OL 1:04:49 +26:05 15:48
13 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 1:07:19 +28:35 16:25

H 17-C

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 21:43   10:51
  Frode Larsen Botne SK diskvalifisert    

H 40-

4 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Nåtedal OL Trollo 37:18   9:05
2 Anders Kristian Holt Hedrum OL 38:35 +1:17 9:24
3 Trond Gjelstad Sandefjord OK 39:19 +2:01 9:35
4 Sturle Furland Sandefjord OK 42:15 +4:57 10:18
5 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 48:19 +11:01 11:47
6 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 48:22 +11:04 11:47
7 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 49:31 +12:13 12:04
8 Dan Egil Ljådal IL Hauken 49:57 +12:39 12:10
9 Ian Ringheim OL Trollo 57:20 +20:02 13:59
10 Atle Borgersen Hedrum OL 1:10:26 +33:08 17:10
  Jørgen Fjære Hedrum OL diskvalifisert    
  Jo Børre Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    

H 50-

4 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Fremstad Larvik OK 39:46   9:41
2 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 44:35 +4:49 10:52
3 Espen Raastad Skien OK 52:54 +13:08 12:54
4 Arne Kristensen Stokke IL 55:10 +15:24 13:27
5 Petter Lingelem Sandefjord TIF 58:08 +18:22 14:10
6 Asle Johnsen Hedrum OL 1:18:44 +38:58 19:12

H 60-

2 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Rønning Jensen OL Trollo 35:15   12:09
2 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 37:04 +1:49 12:46
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 37:22 +2:07 12:53
4 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 41:16 +6:01 14:13
5 Jan Bøhle OL Trollo 42:03 +6:48 14:30
6 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 42:05 +6:50 14:30
7 Elling Aakre Andebu IL 45:10 +9:55 15:34
8 Kai Midtskogen Botne SK 45:20 +10:05 15:37
9 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 49:33 +14:18 17:05
10 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 50:39 +15:24 17:27
11 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 52:10 +16:55 17:59
12 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 54:20 +19:05 18:44
13 Jørgen Kvilhaug Botne SK 1:01:18 +26:03 21:08
14 Harald Wibye OK Moss 1:09:52 +34:37 24:05
  Martin Nauf Hedrum OL diskvalifisert    

H 70-

2 400 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frank Eliassen Sandefjord OK 29:45   12:23
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 30:56 +1:11 12:53
3 Lars Martin Gjein Stokke IL 35:13 +5:28 14:40
4 Thorolf Trolsrud Botne SK 35:21 +5:36 14:43
5 Magnar Øvrehås Botne SK 36:26 +6:41 15:10
6 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 36:57 +7:12 15:23
7 Anton Lomme Hedrum OL 38:42 +8:57 16:07
8 Svein Thorsen Sandefjord TIF 39:16 +9:31 16:21
9 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 39:17 +9:32 16:22
10 Per Øystein Andersen Larvik OK 39:19 +9:34 16:22
11 Per Lund Larvik OK 41:36 +11:51 17:20
12 Thor Edvardsen Larvik OK 43:17 +13:32 18:02
13 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 43:21 +13:36 18:03
14 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 43:27 +13:42 18:06
15 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 43:48 +14:03 18:15
16 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 45:24 +15:39 18:55
17 Roar Løken Sandefjord OK 47:08 +17:23 19:38
18 Arne Lie Stokke IL 49:00 +19:15 20:25
19 Arne Christensen Sandefjord TIF 55:59 +26:14 23:19
20 Bjørn Haugen Sandefjord OK 1:15:24 +45:39 31:25
  Arne Kristensen Arnadal IL diskvalifisert    
  Helge Halvorsen Larvik OK diskvalifisert    

H 80-

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 49:30   20:37
  Brynjar Rødeberg Sandefjord TIF diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +