Resultater Vestfold Vårcup 3 - 2015



Resultater Vestfold Vårcup 3 av 5
Stokke, Vestfold - 28. april 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Rikke Bruserud OL Trollo 27:23  
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 30:52 +3:29
0 Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 33:47 +6:24
0 Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 33:27 +6:04
0 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 23:49  
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 30:49 +3:26
0 Malin Lijeback OL Tønsberg og omegn 18:43  
0 Annika van Raaij Hedrum OL 35:52 +8:29
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 22:31  
0 Fredrik Skaug OL Trollo 1:01:18 +33:55
0 Ludvig Skramdal Hedrum OL 22:32  

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 26:48  

D 11-12N

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 18:13  
2 Nora Røed Stokke IL 19:24 +1:11
3 Ingvild Johnsen Hedrum OL 19:49 +1:36
4 Helle Haugstuen Hedrum OL 19:53 +1:40
5 Marlene Skramdal Hedrum OL 22:26 +4:13
6 Amalie Kvernsmyr Andebu 25:43 +7:30
7 Karoline Fjære Hedrum OL 35:55 +17:42

D 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanna Johansson Hedrum OL 25:20  

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 37:57  
2 Pernille Molteberg Hedrum OL 43:06 +5:09

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Aleksandra Mathiesen Stokke IL diskvalifisert  

D 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katrine Gjestrum Hedrum OL 39:06  
2 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 54:28 +15:22

D 17-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elin Bjerva Larvik OK 26:09  
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 27:43 +1:34
3 Ingrid Undstad Larvik OK 27:46 +1:37
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 28:15 +2:06
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 29:23 +3:14
6 Grethe B Clausen Larvik OK 30:49 +4:40
7 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 32:01 +5:52
8 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 32:17 +6:08
9 Rikke Nørgaard OL Tønsberg og omegn 40:20 +14:11
10 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 43:32 +17:23
11 Elin Fredheim Gravningen Stokke IL 46:12 +20:03
12 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 49:19 +23:10

D 17-C

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pernille Nauf Hedrum OL 21:42  
2 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 28:36 +6:54
3 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 29:00 +7:18
4 Mette Wold OK Horten 29:48 +8:06
5 Kristin Johansson Hedrum OL 32:25 +10:43
6 May Nordkvelde Hedrum OL 32:55 +11:13
7 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 34:01 +12:19
8 Heidi Eriksen Larvik OK 34:28 +12:46
9 May-Britt Skramdal Hedrum OL 35:42 +14:00

D 17-N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne-Kristin Haugstuen Hedrum OL 18:43  
2 Henriette Skriver Gade Hedrum OL 28:52 +10:09
3 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 50:59 +32:16

D 40-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Bruserud OL Trollo 30:29  
2 Ingvild Eckdahl OK Horten 30:43 +0:14
3 Ida Vår Dirdal Larvik OK 31:39 +1:10
4 Silje Island OL Tønsberg og omegn 32:06 +1:37
5 Stine Arntzen Sandefjord OK 34:12 +3:43
6 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 35:26 +4:57
7 Line Susanne Skavhellen Botne SK 44:41 +14:12
8 Katrine van Raaij Hedrum OL 45:11 +14:42
9 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 48:48 +18:19
10 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 53:41 +23:12
11 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 56:46 +26:17

D 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 29:40  
2 Tone Stokland Sandefjord OK 32:35 +2:55
3 Bente Blix Sandefjord OK 35:23 +5:43
4 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 39:20 +9:40
5 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 42:31 +12:51
6 Kristin Dahl Sandefjord OK 53:36 +23:56

D 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 31:10  
2 Gro Eia OL Trollo 34:35 +3:25
3 Randi Hansen Arnadal IL 35:34 +4:24
4 Anne Marit Nauf Hedrum OL 36:40 +5:30
5 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 45:49 +14:39
6 Elisabeth Røed Andebu 57:23 +26:13
  Anne Lise Saga Kjose IL diskvalifisert  

D 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Margit Reppesgård Hedrum OL 34:44  
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 43:26 +8:42
3 Astrid R. Lie Hedrum OL 49:59 +15:15
4 Hjørdis Øvreås Botne SK 54:31 +19:47
  Lise Levy Larvik OK diskvalifisert  

H 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Gravningen Stokke IL 20:19  
2 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 24:46 +4:27
3 Theodor Bjørk Sandefjord OK 30:22 +10:03
4 Brage Eikås Sandefjord OK 33:17 +12:58
5 Anders Klavenes Sandefjord OK 35:24 +15:05

H 11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer Eckdahl OK Horten 21:02  
2 Philip Andre Rambo Hedrum OL 22:29 +1:27
3 Hallgeir Brevik Stokke IL 25:25 +4:23

H 13-14

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 22:53  
2 Even Gravningen Stokke IL 23:33 +0:40
3 Jonas Eikås Sandefjord OK 24:04 +1:11
4 Audun Brevik Stokke IL 25:07 +2:14
5 Viljan van Raaij Hedrum OL 26:48 +3:55
6 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 27:12 +4:19
7 Mathias Wold OK Horten 29:09 +6:16
8 Per Anders Eckdahl OK Horten 32:00 +9:07
9 Iver Ringheim Larvik OK 40:01 +17:08
10 Kristoffer Fjære Hedrum OL 40:51 +17:58

H 13-16C

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 18:27  
2 Ludvig Johnsen Hedrum OL 19:49 +1:22
3 Brynjel Heggernes Hedrum OL 22:47 +4:20
4 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 28:13 +9:46
5 Even Haugstuen Hedrum OL 41:34 +23:07
  Filip Andreas Larsen Botne SK diskvalifisert  
  Ole Hermann Rudshaug Botne SK diskvalifisert  

H 15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre R Holt Hedrum OL 24:17  
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 29:12 +4:55

H 17-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 25:41  
2 Jørgen Frøyd Larvik OK 25:43 +0:02
3 Tobias Kristensen Larvik OK 27:06 +1:25
4 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 28:10 +2:29
5 Jens Didrik Berg Larvik OK 30:35 +4:54
6 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 32:03 +6:22
7 Jarle Lysnes Hedrum OL 33:47 +8:06
8 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 36:03 +10:22
9 Erlend Gjestrum Hedrum OL 46:15 +20:34
  Hans Olav Skogstad Telenor BIL diskvalifisert  
  Fredrik Moe Sandefjord OK diskvalifisert  

H 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Klavenes Sandefjord OK 13:31  
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 21:07 +7:36
3 Sebastian Krøgli Stokke IL 28:17 +14:46
4 Frode Larsen Botne SK 28:19 +14:48
5 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 32:35 +19:04
6 Jostein Eriksen Larvik OK 48:32 +35:01

H 40-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Sundby Larvik OK 23:24  
2 Arne Nåtedal OL Trollo 26:19 +2:55
3 Sturle Furland Sandefjord OK 28:34 +5:10
4 Trond Gjelstad Sandefjord OK 29:20 +5:56
5 Jørgen Fjære Hedrum OL 29:22 +5:58
6 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 29:32 +6:08
7 Anders Kristian Holt Hedrum OL 29:44 +6:20
8 Morgan Lijeback OL Tønsberg og omegn 30:53 +7:29
9 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 31:17 +7:53
10 Per Erik Larsen Sandefjord OK 32:03 +8:39
11 Tom Kristensen Larvik OK 35:02 +11:38
12 Ian Ringheim OL Trollo 35:28 +12:04
13 Espen Johnsen Hedrum OL 37:22 +13:58
14 Magne Kløve Stokke IL 45:26 +22:02
15 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 48:53 +25:29
16 Eelco van Raaij Hedrum OL 50:10 +26:46
17 Atle Borgersen Hedrum OL 52:25 +29:01

H 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 29:55  
2 Roger Lysnes Hedrum OL 32:23 +2:28
3 Tom Aasrum Hedrum OL 32:48 +2:53
4 Espen Råstad Skien OK 34:58 +5:03
5 Rune Røed Stokke IL 37:43 +7:48
6 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 39:26 +9:31
7 Per Einar Strøm Hedrum OL 39:55 +10:00
  Petter Lingelem Sandefjord TIF diskvalifisert  

H 60-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 27:03  
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 27:30 +0:27
3 Helge Fossheim Hedrum OL 29:03 +2:00
4 Martin Nauf Hedrum OL 29:43 +2:40
5 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 32:05 +5:02
6 Elling Aakre Andebu 34:13 +7:10
7 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 36:17 +9:14
8 Jan Bøhle OL Trollo 36:55 +9:52
9 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 40:12 +13:09
10 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 42:42 +15:39
11 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 44:27 +17:24
12 Jørgen Kvilhaug Botne SK 1:03:55 +36:52

H 70-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 29:03  
2 Arne Kristensen Arnadal IL 29:08 +0:05
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 29:46 +0:43
4 Anton Lomme Hedrum OL 30:36 +1:33
5 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 30:39 +1:36
6 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 31:40 +2:37
7 Thor Edvardsen Larvik OK 32:57 +3:54
8 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 34:17 +5:14
9 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 35:56 +6:53
10 Magnar Øvreås Botne SK 36:17 +7:14
11 Ragnar Hillestad Lardal OL 37:00 +7:57
12 Thorolf Trolsrud Botne SK 37:06 +8:03
13 Frank Eliassen Sandefjord OK 40:10 +11:07
14 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 42:14 +13:11
15 Thore Eilertsen OL Tønsberg og omegn 43:09 +14:06
16 Magnar Reppesgård Hedrum OL 46:46 +17:43
  Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK diskvalifisert  

H 80-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 36:02  
2 Helge Tvedten Larvik OK 38:15 +2:13
3 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 1:06:35 +30:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +