Resultater Vestfold Vårcup, løp 1 - 2014



Resultater Orientering Vestfold Vårcup, løp 1
Sandefjord, Vestfold - 1. april 2014

N-åpen

1 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Karoline Fjære Hedrum OL 29:49   19:52  
0 Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 30:49 +1:00 20:32  
0 Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 26:47   17:51  
0 Hennika Larsen Botne SK 27:30   18:20  
0 Ingrid Mobråthen Botne SK 27:43   18:28  
  Benjamin Lomme Hedrum OL ikke startet      
  Sebastian Lomme Hedrum OL ikke startet      
  Hans Petter Moe Hedrum OL ikke startet      
  Annika van Raaij Hedrum OL ikke startet      
  Sander Ravndal Johnsen Arnadal IL ikke startet      

 

D 11-12

1 910 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 14:19   7:29  
2 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 28:21 +14:02 14:50  

 

D 11-12N

1 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Gjone Hedrum OL 14:49   9:52  
2 Helle Haugstuen Hedrum OL 17:25 +2:36 11:36  
2 Ingvild Johnsen Hedrum OL 17:25 +2:36 11:36  
4 Nora Røed Stokke IL 20:52 +6:03 13:54  
5 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 23:30 +8:41 15:40  
6 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 23:35 +8:46 15:43  
  Gøril Bårnes Hedrum OL ikke startet      
  Caroline Wike Hedrum OL ikke startet      

 

D 13-14

2 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Hanna Johansson Hedrum OL 17:58   7:52  
  Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK diskvalifisert      

 

D 13-16C

1 910 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 16:34   8:40  
2 Camilla Larsen Hedrum OL 19:16 +2:42 10:05  
3 Ylva Aasestad Hedrum OL 20:22 +3:48 10:39  
4 Susanne Strøm Hedrum OL 21:28 +4:54 11:14  

 

D 13-16N

1 500 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
  Pernille Molteberg Hedrum OL ikke startet      
  Mari Valberg Hedrum OL ikke startet      

 

D 15-16

2 490 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Maria Prestbøen Sandefjord OK 18:18   7:20  
2 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 18:58 +0:40 7:37  
3 Katrine Gjestrum Hedrum OL 25:08 +6:50 10:05  
4 Martine Gustavsen Sandefjord OK 25:17 +6:59 10:09  
  Mathea Strøm Grønn Hedrum OL diskvalifisert      
  Sandra Bjørnemo Robertsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      

 

D 17-

3 440 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 24:51   7:13  
2 Elin Bjerva Larvik OK 25:25 +0:34 7:23  
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 27:25 +2:34 7:58  
4 Viktoria Maria Gundersen Hedrum OL 30:27 +5:36 8:51  
5 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 35:37 +10:46 10:21  
6 Elin Gravningen Stokke IL 35:42 +10:51 10:22  
  Kristin Solberg Fredheim Sandefjord OK diskvalifisert      
  Julie Hjortland Larvik OK diskvalifisert      
  Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK diskvalifisert      
  Ingvild Eckdahl OK Horten ikke startet      

 

D 17-C

1 910 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Pernille Nauf Hedrum OL 13:54   7:16  
2 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 16:38 +2:44 8:42  
3 Mette Spangelo Wold OK Horten 17:40 +3:46 9:14  
4 Elin Bordøy Hedrum OL 17:47 +3:53 9:18  
5 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 22:57 +9:03 12:00  
6 Gunn-Kristin Kalleberg OL Trollo 23:00 +9:06 12:02  
  Inger Anne Heggernes Hedrum OL diskvalifisert      
  Dorthe Bårnes Hedrum OL ikke startet      
  Inger Mørk Sandefjord OK ikke startet      
  Ann Kristin Thorkildsen Hedrum OL ikke startet      

 

D 17-N

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 23:07   15:24  
2 Nina Folland Stokke IL 23:56 +0:49 15:57  
3 May Nordkvelde Hedrum OL 30:36 +7:29 20:24  

 

D 40-

2 490 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Stine Arntzen Sandefjord OK 22:43   9:07  
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 23:07 +0:24 9:17  
3 Astrid Brevik Stokke IL 24:38 +1:55 9:53  
  Anikken Gjein Dybvik Stokke IL diskvalifisert      
  Kari Reppesgård Holt Hedrum OL diskvalifisert      
  Katrine van Raaij Hedrum OL diskvalifisert      
  Tiri Rebård Sandefjord OK ikke startet      

 

D 50-

2 490 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 18:46   7:32  
2 Tone Stokland Sandefjord OK 20:07 +1:21 8:04  
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 24:47 +6:01 9:57  
4 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 25:09 +6:23 10:06  
5 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 26:40 +7:54 10:42  
6 Kristin Dahl Sandefjord OK 31:43 +12:57 12:44  
  Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn ikke startet      

 

D 60-

2 490 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Inger Nergaard Stokke IL 31:58   12:50  
  Randi Nærum Larvik OK diskvalifisert      
  Kari Berg Larvik OK diskvalifisert      
  Margareta Brynhildsen Stokke IL diskvalifisert      
  May Helene Hansen Sandefjord OK diskvalifisert      
  Randi Hansen Arnadal IL diskvalifisert      
  Karin Kittilsen Stokke IL diskvalifisert      
  Anne Marit Nauf Hedrum OL diskvalifisert      
  Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Elisabeth Rød Andebu IL diskvalifisert      
  Anne Lise Saga Kjose IL diskvalifisert      
  Gro Eia OL Trollo ikke startet      
  Astrid Gjelstad Sandefjord OK ikke startet      
  Sidsel Sandelien Heming Orientering ikke startet      
  Brit Sundby Sandefjord OK ikke startet      

 

D 70-

2 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Margith Reppesgård Hedrum OL 25:03   10:59  
2 Hjordis Øvreås Botne SK 27:39 +2:36 12:07  
3 Eli Klovning Porsgrunn OL 29:57 +4:54 13:08  
4 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 30:13 +5:10 13:15  
  Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL ikke startet      

 

H 11-12

1 910 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 11:15   5:53  
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 12:52 +1:37 6:44  
3 Henrik R Holt Hedrum OL 14:22 +3:07 7:31  
4 Kristoffer Fjære Hedrum OL 15:31 +4:16 8:07  
5 Theodor Bjørk Sandefjord OK 15:33 +4:18 8:08  
6 Simen Gravningen Stokke IL 16:11 +4:56 8:28  
7 Hallgeir Brevik Stokke IL 29:21 +18:06 15:21  

 

H 13-14

2 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Even Gravningen Stokke IL 19:06   8:22  
2 Audun Brevik Stokke IL 20:50 +1:44 9:08  
3 Karl Mathias Wold OK Horten 23:54 +4:48 10:28  
4 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 24:32 +5:26 10:45  

 

H 13-16C

1 910 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Vetle Folland Stokke IL 13:41   7:09  
2 Filip Andreas Larsen Botne SK 15:40 +1:59 8:12  
3 Ludvig Johnsen Hedrum OL 16:35 +2:54 8:40  
4 Even Haugstuen Hedrum OL 17:55 +4:14 9:22  

 

H 13-16N

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Brynjel Heggernes Hedrum OL 12:20   8:13  
2 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 13:59 +1:39 9:19  
3 Marius Sæther Mydland Hedrum OL 16:56 +4:36 11:17  
  Elias Jørgensen Hedrum OL ikke startet      

 

H 15-16

3 440 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:21   6:12  
2 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 21:28 +0:07 6:14  
3 Tobias Kristensen Larvik OK 22:22 +1:01 6:30  
4 Sindre R Holt Hedrum OL 23:46 +2:25 6:54  
5 Bjørnar Brevik Stokke IL 27:02 +5:41 7:51  
6 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 27:04 +5:43 7:52  
7 Marius Lindvall Larvik OK 41:58 +20:37 12:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Dag Emmanuel Fredriksen Botne SK 43:04 +21:43 12:31  
  Ole Jakob Olsrød Stokke IL diskvalifisert      
  Robin Thorkildsen Hedrum OL diskvalifisert      
  Jens Didrik Berg Larvik OK ikke startet      

 

H 17-

3 440 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Jørn Sundby Larvik OK 19:35   5:41  
2 Jørgen Fjære Hedrum OL 23:57 +4:22 6:57  
3 Jarle Lysnes Hedrum OL 26:28 +6:53 7:41  
  Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK diskvalifisert      
  Jørgen Frøyd Larvik OK ikke startet      
  Erlend Gjestrum Hedrum OL ikke startet      

 

H 17-C

1 910 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Kenneth Dybvik Stokke IL 14:05   7:22  
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 16:38 +2:33 8:42  
  Hans Petter Bettum Stokke IL ikke startet      
  Tor Sverre Gravningen Stokke IL ikke startet      
  Henning Mathisen Sandefjord OK ikke startet      

 

H 40-

3 440 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Arne Nåtedal OL Trollo 23:35   6:51  
2 Trond Gjelstad Sandefjord OK 24:17 +0:42 7:03  
3 Ole Petter Aasrum Larvik OK 25:19 +1:44 7:21  
3 Per Erik Larsen Sandefjord OK 25:19 +1:44 7:21  
5 Roger Lysnes Hedrum OL 26:25 +2:50 7:40  
6 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 27:30 +3:55 7:59  
7 Espen Johnsen Hedrum OL 27:38 +4:03 8:01  
8 Ian Ringheim OL Trollo 28:54 +5:19 8:24  
9 Trond Foss Sandefjord OK 30:29 +6:54 8:51  
10 Eelco van Raaij Hedrum OL 31:56 +8:21 9:16  
  Geir Berven Larvik OK diskvalifisert      
  Per Olav Gulbrandsen Larvik OK diskvalifisert      
  Ole Edvard Hjortland Larvik OK diskvalifisert      
  Anders Kristian Holt Hedrum OL diskvalifisert      
  Bjørnar Olsrød Stokke IL diskvalifisert      
  Frode Gjestrum Hedrum OL ikke startet      
  Asle Johnsen Hedrum OL ikke startet      
  Rune Røed Stokke IL ikke startet      

 

H 50-

3 440 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 25:19   7:21  
2 Roar Nilsen Sandefjord OK 27:32 +2:13 8:00  
3 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 34:26 +9:07 10:00  
4 Per Einar Strøm Hedrum OL 35:56 +10:37 10:26  
  Tom Aasrum Hedrum OL diskvalifisert      
  Jan Ivar Gundersen Hedrum OL diskvalifisert      
  Olav Amund Hana OL Trollo diskvalifisert      
  Oskar Kaaløy Sandefjord OK diskvalifisert      
  Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Morten Johnsen Arnadal IL ikke startet      
  Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn ikke startet      

 

H 60-

2 490 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 19:07   7:40  
2 Elling Aakre Andebu IL 23:29 +4:22 9:25  
3 Dag Rønning Jensen OL Trollo 23:49 +4:42 9:33  
4 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 25:02 +5:55 10:03  
5 Ragnar Hillestad Lardal OL 25:58 +6:51 10:25  
6 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 27:47 +8:40 11:09  
7 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 29:16 +10:09 11:45  
8 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 32:12 +13:05 12:55  
  Ragnar Niemi Berg Stokke IL diskvalifisert      
  Jan Bøhle OL Trollo diskvalifisert      
  Bjørn H. Ceeberg Hedrum OL diskvalifisert      
  Jørgen Kvilhaug Botne SK diskvalifisert      
  Martin Nauf Hedrum OL diskvalifisert      
  Helge Fossheim Hedrum OL ikke startet      
  Runar Kittilsen Stokke IL ikke startet      
  Widar Trømborg Sande Sportsklubb ikke startet      

 

H 70-

2 490 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Magnar Reppesgård Hedrum OL 39:13   15:44  
2 Harald Viken Sandefjord TIF 53:47 +14:34 21:35  
  Per Øystein Andersen Larvik OK diskvalifisert      
  Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Frank Eliassen Sandefjord OK diskvalifisert      
  Oddvar Gjelstad Sandefjord OK diskvalifisert      
  Helge  Halvorsen Larvik OK diskvalifisert      
  Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK diskvalifisert      
  Svein Børge Haugberg Sandefjord OK diskvalifisert      
  Arne Kristensen Arnadal IL diskvalifisert      
  Anton Lomme Hedrum OL diskvalifisert      
  Svein Thorsen Sandefjord TIF diskvalifisert      
  Magnar Øvreås Botne SK diskvalifisert      
  Arne D. Christensen Sandefjord TIF ikke startet      
  Tormod Fjære Hedrum OL ikke startet      
  Kåre Nilsen Sandefjord TIF ikke startet      
  Hans G. Rønne Sandefjord OK ikke startet      
  Bjørn Sandelien Heming Orientering ikke startet      

 

H 80-

2 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Helge Tvedten Larvik OK 24:41   10:49  
2 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 30:27 +5:46 13:21  
  Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +